+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
Задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Сумарна вартість виведення точки середньої складності (розетка, вимикач, розподільча коробка, щиток)
шт.
65
0
Сумарна вартість виведення точки високої складності (розетка, вимикач, розподільча коробка, щиток)
шт.
70
0
Монтаж електричної теплої підлоги
м²
70
0
Підключення електричної теплої підлоги
шт.
70
0
Всі ціни
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Електрик та електромонтажні роботи у Львові, ціни

Електрик ЛьвівНайкращих галузевих спеціалістів, найдосвідченіших у Львові електриків знайдете у нашій компанії. Електрик Львів з Ремонт-БУД швидко, добросовісно і фахово виконає всі види робіт у сфері "електромонтажні роботи Львів". Зрозуміло, що від якості виконання цих робіт залежать комфорт і безпечне проживання людей як в окремій квартирі, так і будинку в цілому, робота персоналу і перебування відвідувачів офісі, гіпермаркеті, пацієнтів у стоматологічному кабінеті. Безпечна експлуатація електроплит у школах, дитсадках, закладах громадського харчування залежить від якості електромонтажу.

Монтаж електромережі планується і проводиться відповідно до технологічних вимог і з дотриманням правил пожежної безпеки, порушення яких призводить до накладення високих штрафів наглядовими комісіями. Кожен електрик Львів несе відповідальність за якість виконаних ним робіт по монтажу електрики.

Електрик Львів :: Електромонтажні роботи Львів

Комплекс робіт, описаний у розділі нашого сайту "електромонтажні роботи Львів" – це розробка проекту, підготовчі роботи та монтаж (встановлення) різноманітного електрообладнання (у т.ч. електропроводки) у приміщеннях або на відкритому просторі.

Проведення електромонтажні роботи Львів вимагають від електриків не лише відповідної освіти і теоретичних знань, але й професійного досвіду. Електромонтажні роботи вимагають попереднього обов'язкового розрахунку потужності споживачів енеогії, щоб їх одночасна робота не створювала критичних навантажень на електромережу. Спеціалісти компанії «Ремонт-БУД» мають відмінну професійну підготовку, володіють багаторічним досвідом використання сучасних технологій, використовують лише високоякісне обладнання та комплектуючі матеріали. Перед використанням тих чи інших матеріалів перед електромонтажем проводимо діагностику та перевірку електричного обладнання. Саме тому, кожен електрик Львів на всі 220 впевнений результаті.

Послуги електрика Львів

Електромонтажні роботи Львів компанія «Ремонт-БУД» виконує з обов’язковим дотриманням технологічних стандартів та включає навіть такі види робіт:

  • прокладання каналів, борозен, ніш, отворів, призначених для каналізації електроенергії у відповідності до проекту в приміщеннях, на сходових клітках;
  • якщо проектом передбачено відкрите прокладання проводів або кабелів, проводимо оштукатурювання поверхонь прокладання;
  • забезпечення збереження змонтованого електроустаткування та його захист від атмосферних опадів, механічних пошкоджень.

Пропонуємо електромонтажні роботи «під ключ» для житлових і комерційних об’єктів Львова і Львівської області.

Електромонтажні роботи Львів

Перед прокладанням нової електропроводки у квартирі багатоквартирного будинку компанія «Ремонт-БУД» згідно архітектурного плану при потребі виготовляє електротехнічний проект і узгоджує його відповідних службах міста.

Роботи з монтажу електрообладнання проводимо перед або паралельно з послугою Сантехнічні роботи.

Якісний електромонтаж - ціни та терміни

До спектру послуг Електромонтажні роботи компанії «Ремонт-БУД» входять послуги електрика для фізичних / юридичних осіб:

  • Демонтаж (ліквідація несправностей) старих електроточок;
  • Прокладання мережі силових кабельних та електричних ліній;
  • Установка розподільного електрощита;
  • Розводка електрики у приміщенні;
  • Монтаж нових електричних точок (вимикачі, розетки, люстри, світильники, світлові пристрої);
  • Встановлення автоматів-вимикачів.

Послуги електрика у Львові – надзвичайно актуальна послуга, а ціни на електромонтажні роботи залежать від типу та об’єму робіт.

Компанія розширила сферу послуг, включивши постійне обслуговування організацій, зокрема таких, у яких посада штатного електрика відсутня. У такому випадку ціни на електромонтажні роботи вигідніші.

Самостійне виконання електромонтажних робіт – фактор потенційної небезпеки і великого ризику. Через найменшу помилку або неуважність виникає загоряння електропроводки, яке стає причиною пожежі. Побутова техніка миттєво виходить з ладу, загоряються нажите майно та матеріальні цінності, виникає загроза для життя і здоров'я людей. Очевидно, що фінансово така помилка обійдеться для родини набагато дорожче, ніж послуги нашого електрика.

На роботи, виконані нашими спеціалістами, даємо гарантію. За бажанням замовника здійснимо попередній розрахунок вартості необхідних послуг. Постійно висвітлюємо прайс з актуальними розцінками на електромонтажні роботи Львів і таблицю з переліком видів послуг електрика та відповідними цінами. Пропонуємо доступні ціни. Постійним клієнтам – систему знижок.

Телефонуйте на вказані контактні номери і Ваше замовлення буде прийнято. Адміністратори компанії проведуть для Вас детальну консультацію, ознайомлять з порядком надання послуг.

Для успішного завершення ремонту Вам знадобляться також послуги: Підвісні стелі або Натяжні стелі, Укладання плитки, Декоративна штукатурка.

Як почати?
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Залишіть заявку та зафіксуйте сьогоднішню ЦІНУ вже зараз!

Звичайно ж, якщо долар виросте в два рази, то ціну ми всеодно піднімимо,
​але якщо мова йде навіть про 10% - будете мати знижку.

У Вас ще залишились запитання?

Пишіть, телефонуйте - це грошей не коштує:)