Україна
м. Львів,
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
Задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Також ми робимо:

Дерев'яні двері у Львові під замовлення

задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви хочете мати стильну і оригінальну річ, то Ви можете за допомогою нашої фірми придбати двері під замовлення у Львові. Вас здивує не тільки якість дверей під замовлення зі Львова, а й ціни на наші товари. У нашому штаті значаться виключно досвідчені співробітники, які будуть намагатися врахувати всі побажання клієнта і максимально точно виконати всі Ваші фантазії.

Дерев'яні двері під замовлення у Львові

Наша фірма займається виготовленням дверей під замовлення за ціною, прийнятною для кожного покупця, з натурального матеріалу і будь-якої складності. Найпопулярнішими залишаються, що мають ряд вагомих переваг.

Двері на замовлення Львів: стильна та оригінальна річ, яка стане окрасою приміщення

При виробництві дверей використовується природний матеріал (дубові двері, соснові, ясеневі та інші породи). Природно, така сировина не матиме в складі ніяких шкідливих речовин, здатних завдати шкоди Вашому здоров'ю, або здоров'ю когось із членів Вашої родини.

Дерев'яні двері мають природну звукоізоляцію і хорошу здатність до збереження тепла.

Наявність подібних дверей відразу ж привнесе в інтер'єр відчуття багатства і достатку. Двері під замовлення зі Львова стануть прекрасною дизайнерською родзинкою в приміщенні.

Звичайно, двері з натурального дерева мають і недоліки. Вони вимагають ретельного догляду, обережного поводження і досить складної установки. Крім цього, двері під замовлення Львів за ціною трохи дорожче, вже готових аналогічних виробів.

Двері на замовлення у Львові: ціни та якість

Вартість дверей під замовлення у Львові формується в залежності від певних параметрів:

  • матеріал виготовлення: натуральне дерево, ДСП, шпон та інше;
  • вартість столярного вироби;
  • ціна обробки;
  • вартість фурнітури і скла;
  • вартість доставки і установки.

Двері на замовлення Львів ціна залежить від вибраного дизайну та матеріалу

Враховується і розмір дверей, які Ви хочете купити. Чим більше площа, тим більше матеріалу буде потрібно як для створення дверей, так і для подальшої їх обробки і фарбування. Впливає на вартість і наявність декору. При бажанні, майстри можуть нанести на поверхню дверей візерунки або інші деталі зовнішнього вигляду. Для наших професіоналів робота подібного роду є своєрідним хобі, тому всі побажання виконуються максимально якісно.

Послуги доставки і установки надаються виключно при необхідності. Якщо, Ви живете у Львові, або в області, але все одно вирішили співпрацювати з нашою компанією, то зовсім не обов'язково самостійно перевозити такий важкий вантаж. Кваліфікована бригада зробить все за Вас.

Двері на замовлення за ціною виробника

Для виготовлення виробів ми використовуємо тільки якісні матеріали, від надійного постачальника, тому на двері під замовлення у Львові ціни, повністю відповідають їх якості. Наші столяри постараються виконати всі побажання, зазначені Вами при оформленні замовлення. Зверніть увагу: чим складніший Ви хочете дизайн, тим вищою буде вартість. Але кінцевий результат буде вартувати витрачених грошей.

Двері на замовлення ціна формується від якості матеріалу, доставки та установки

Терміни виконання роботи залежать і від матеріалу: чим менше шарів покриття, тим швидше вони висихають. Зверніть увагу, що крім виготовлення та продажу нових дверей, Ви можете віддати старі двері до нас на реставрацію дверей у Львові. Її вартість теж є прийнятною і конкурентоспроможною на даному ринку.

задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.