Шукаєте надійну бригаду для будівництва дерев’яного будинку?

Переглянути виконані роботи

Дерев’яні будинки Львів | Будівництво з брусу та зрубу у Львові

Будівництво дерев'яних будинків є монтажем заздалегідь заготовлених дерев'яних брусів певного типу і характеристик.

В якості екологічно чистого будівельного матеріалу доступні:

  •         дикий зруб (будівлі із зрубу);
  •         циліндричний брус (колоди);
  •         лафет - циліндричні бруси;
  •         профільований брус (будівництво по методу "шпилька-паз")
  •         клеєний брус (будівництво з клеєного брусу).
Дикий зруб ЛьвівОциліндрований брус ЛьвівЛафет напівбрус ЛьвівПрофільований брус ЛьвівКлеєний брус Львів
Дикий зрубОциліндрований брусЛафет (напівбрус)Профільований брус

Клеєний брус

 

Будинки з дикого зрубу – будівництво, ціна, терміни

Будівництво будинків з дикого зрубу. ЛьвівДикий зруб являє собою колоду в якій повністю збережені шари дерев'яного ствола. Будинок з дерев'яного зрубу є одним з самих витратних у фінансовому плані. У плані якості будови із зрубу відрізняються високою мірою комфорту. При зведенні споруди з брусу використовуються виключно породи дерев вік яких не менше двох сотень років. Окрім цього знадобляться досить тривалі часові витрати на усадку самої конструкції.
У будинках з використанням вище представленого природного матеріалу надзвичайно сприятливий клімат. Завжди є присутнім багато кисню, відмінна теплоізоляція і показники вологості.

Будинки з оциліндрованого брусу, лафету – будівництво, ціна, терміни

Будівництво будинків з оциліндрованого брусу. ЛьвівБудинок з лафета має дуже точну геометрію. Це сприяє реалізації будь-якого дизайнерського задуму і архітектурної ідеї.
Циліндрична форма дозволяє економити на мінімальних показниках втрати деревини і залученні робочої сили.
Циліндричні колоди ретельно очищені від зовнішнього шару. Це виключає такі дефекти матеріалу, як тріщини, утворення різних порожнин, наявність паразитів усередині і їх личинок. Циліндричний брус дуже надійний і довговічний будівельний матеріал.

Будинки з клеєного профільованого брусу – будівництво, ціна, терміни

Будинки з клеєного профільованого брусуБудівництво будинку з використанням клеєного бруса в якості основного будівельного матеріалу також є достатньо популярним у наш час. В даному випадку уся конструкція складається з клеєних брусів.
Створюється подібний брусок за допомогою співставлення дошок завдяки спеціальним мінішипам. У результаті утворюються такі собі ламелі. Потім ці ламелі склеюються між собою за заздалегідь визначеною технологією. Таким чином формується повноцінний будівельний матеріал - клеєний брус. Завдяки спеціальній технології виробництва клеєний брус дуже стійкий до різних деформацій і до вологи. Котеджі з представленого матеріалу привабливі на вигляд і практично не схильні до усадки.

Єдиним недоліком профільованого бруса є його досить не мала вартість. На споживчому ринку України можна знайти профільований брус за ціною рівний циліндричному. Тільки це буде свідченням лише того, що товар не якісний і проблеми заявлять про себе вже після 4-5 років експлуатації.
Клеєний брус в якості будівельного матеріалу відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і екологічною чистотою

​Подібними видами будівництва являються:
Каркасне будівництво Львів | Дерев’яні альтанки ціни |

Деревина, яку використовують у будівництві котеджів, будинків

Будівництво дерев’яних будинків, котеджів ЛьвівПри плануванні будівництва будинку необхідно акцентувати увагу на виборі такого матеріалу, який служитиме максимально тривалий час. Наприклад, хвойні породи дерева мають багато смоли і волога їм не страшна. Вони практично не схильні до гниття. Ідеальним варіантом буде ялина, або сосна.

Також Вас можуть зацікавити:
Утеплення даху ціна | Утеплення фасадів Львів | Дерев’яні сходи | Вантажні перевезення |

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

У Вас ще немає проекту?

Опишіть Вашу ділянку і ми
підберемо хороший варіант!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати