Потрібно виконати утеплення і оздоблення фасаду?

Переглянути виконані роботи
Ціни фасадних робіт
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплекс фасаду 1: пінопласт, клей, сітка, короїд або баранник, фарбування
м²
350
0
Комплекс фасаду 2: мінвата, клей, сітка, короїд або баранник, фарбування
м²
550
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Утеплення фасаду Львів та інші фасадні роботи

Утеплення фасадів ЛьвівУтеплення фасаду​ зекономить понад 20% тепла Вашої оселі. Фасадні роботи у Львові включають в себе крім ремонту поверхні фасаду та його утеплення ще ряд важливих робіт. Наша компанія за час роботи в галузі ремонту та утеплення фасадів у Львові допоможе Вам вирішити ряд специфічних питань, починаючи від основного:

ремонт фасадів Львів;
утеплення фасадів пінопластом;
утеплення фасадів мінеральною ватою;
утеплення фасадів будинку термопанеляи;
утеплення будинку перлітовою штукатуркою;
утеплення фасадів промислових об’єктів;
нанесення штукатурки короїд на фасад будинку;
декоративне оздоблення фасадів пінопластом;
скління фасаду;
монтаж сайдингу на фасад будинку;
обшивка фасадів профнастилом;
монтаж клінкеру на фасад будинку;
обшивка фасадів керамікою або гранітом;
фарбування фасадів.

Також перегляньте розділ "Дахи Львів", де мова йде про монтаж та утеплення дахів.

Утеплення фасадів пінопластом

Утеплення фасаду пінопластом у Львові​Найпоширенішою та однією з найзатребуваніших послуг у фасадних роботах є утеплення пінопластом (спінений полістирол) квартир та будинків. В процесі такої роботи на зовнішню стіну об’єкта, який потрібно утеплити (квартира, будинок або промисловий об’єкт) спершу по спеціальній технології кріпляться листи пінопласту певної товщини, після цього встановлюються дюбелі, армуюча сітка та наноситься декоративна штукатурка, так названий "Штук". Робота по утепленню фасадів у Львові є досить складною і слід чітко дотримуватись технології монтажу. Наприклад: якщо в неправильних місцях встановити дюбелі, то вже через 4-7 місяців весь фасад покриється тріщинами.

Основні види утеплення фасадів

Мокрий спосіб - сукупність фасадних робіт по монтажу пінопласту та нанесенні штуку, які є найпоширенішим способом утеплення фасаду та недорогим.

Сухий спосіб - фасадні роботи, які не включають в себе штукатурку та частіше використовують інші від пінопласту утеплювачі. В процесі такого утеплення фасаду спершу утеплювач кріпиться до поверхні стіни, потім поверх утеплювача встановлюються панелі з пластику, металу або іншого облицювального матеріалу. Поміж ними залишають простір для природньої вентиляції, саме тому такий спосіб ще називають "вентильований фасад".

Фасадні роботи - оздоблення фасадів Львів

Фасадні роботи Львів​Крім утеплення фасадні роботи виконують ще одну не менш важливу функцію: оздоблення або прикраса фасаду. Сучасні технології та матеріали дозволяють нашим майстрам на багато років вперед забезпечити Ваш дім якісно поштукатуреним фасадом, декоративними рельєфними елементами, оздобленням фасаду сайдингом або клінкером, багато інших способів виділитись на фоні сусідніх фасадів.

Фасадні роботи - це спосіб прикрасити зовнішній вигляд будівлі та суттєво понизити втрати тепла.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати