Шукаєте надійну бригаду для будівництва будинку по Канадській технології?

Переглянути виконані роботи

Будівництва каркасних будинків у Львові (Канадська технологія)

Каркасне будівництво у Львові та Україні швидкими темпами набирає популярності, а все тому, що, так звані, канадські будинки швидко будуються та є недорогими.

Каркасне будівництво ЛьвівВ основі будівництва каркасних будинків застосовуємо сендвіч панелі (SIP, Structural Insulated Panel). СИП панелі - теплоізоляційна конструкційна панель, яка володіє рядом переваг:

- сендвіч-панелі - екологічно чистий продукт;
- використання вище згаданих конструктивних панелей прискорює темп будівництва в декілька раз;
- СІП панелі в декілька раз підсилюють стійкість конструкції будинку;
- використання каркасних конструкцій з допомогою сендвіч панелей підвищує теплоізоляцію в декілька раз;
- для сендвіч-панелей характерною є стійкість до будь-яких деформацій.

В суспільстві зустрічаються думки накшталт "каркасі будинки - це не надійно", але насправді ситуація інакша:

Каркасні будинки Львів - Канадська технологія будівництва постійно на практиці показує - каркасні будинки надвичайно міцні, оцініть в цифрах: вини витримують урагани до 7,5 балів, поперечне навантаження до 2 т/м2, вертикальне - до 10 т/м2.

 - Показники теплозбереження стін (сендвіч-панелей) канадських будинків настільки високі, що для досягнення таких самих результатів з використанням цегляних стін потрібно зробити їх в 15 раз товстішими.

Терміни будівництва канадського будинку - 2-3 місяці.

Технологія будівництва каркасного будинку

Канадська технологія будівництва. ЛьвівВ першу чергу готуємо полегшений фундамент (в порівнянні з фундаментом цегляного будинку він в 3 рази легший). На фундаменті формуємо каркас з дерев’яних брусів або металевих конструкцій. Потім готовий каркас обшиваємо сендвіч панелями. У якості утеплювача використовуємо мінеральну вату, пінополіуретан, пінополістирол або ж "народні" камиші, дерев’яну стружку. Ззовні та всередині стіни покриваємо спеціальними цементно-стружковими плитами або листами фанери, на які наносимо вже облицювальні матеріалами.

Будуємо каркасні заміські будинки у Львові та області вже понад 5 років, постійно вдосконалюємо наші навики та підвищуємо якість роботи. Телефонуйте, будемо раді співпраці з Вами!

Більше інформації про пов’язані з будівництвом послуги:
| Будівництво Львів | Канадські будинки ціна | Будівництво дерев’яних будинків | Дерев’яні альтанки ціна | Утеплення даху ціна | Утеплення фасадів Львів | Сходи на другий поверх | Укладання бруківки Львів | Доставка будматеріалів | Вивіз сміття |

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

У Вас ще немає проекту?

Опишіть Вашу ділянку і ми
підберемо хороший варіант!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати