Ціни покрівельних робіт
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплекс монтажу даху: зведення крокв, паробарєрна плівка, металочерепиця
м²
280
0
Влаштування дерев'яної конструкції даху з обришіткою та пароізоляцією
м²
155
0
Влаштування покрівлі з профнастилу
м²
90
0
Утеплення даху мінватою
м²
90
0
Монтаж ринв та водостічних труб з готових елементів
пог. м
120
0
Влаштування плоскої покрівлі єврорубероїдом (1 шар)
м²
65
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Будівництво та утеплення даху у Львові | Покрівельні роботи

Покрівельні роботиМонтаж та утеплення дахуПокрівельні роботи - це ніщо інше, як будівництво даху будинку. Найважливішим завданням покрівлі є захист від усіх природних явищ та підтримка внутрішнього мікроклімату. Монтаж крокв’яної системи та покрівлі є невід’ємною частиною будівництва та реалізується відразу ж після закінчення кладки несучих стін (зведення коробки будинку). Після цього приступають до утеплення та підшивки даху.

У Львові останніми роками наша компанія дедалі частіше стикається зі складними архітектурними рішеннями та їх реалізацією. Це пов’язано в більшості випадків з нашою львівською натурою, адже кожен бажає виділитись, а зробити це при монтажі покрівлі в будинку - чи не найвибагливіший спосіб; а також покрівельні роботи набирають такої оригінальності ще й по причині наявності історичного культурного центру на наших теренах. Враховуючи ці факти - монтаж покрівлі, утеплення даху, монтування крокв’яної системи, монтаж металочерепиці та бітумної черепиці - напрямки нашої спеціалізації, в яких ми маємо не аби який досвід.

Монтаж даху пов’язаний з такими видами будівництва: Каркасне будівництвоБудинки з брусу, будівництво з цегли.

Утеплення даху

Утеплення даху ЛьвівЯкісне утеплення даху дозволяє заощадити понад 14% тепла. Умовно утеплення даху можна поділити на утеплення перегородки між житловим приміщенням і горищем та утеплення безпосередньо покрівлі будинку. Звичайно ж, якщо конструкція будівлі передбачає мансардний поверх, то утеплення будинку спрощується до утеплення покрівлі. Також, коли вже взялись за утеплення даху, варто задуматись і про утеплення фасадів.

Для збереження тепла в будівлі найчастіше застосовують такі матеріали, як скловолокно, мінеральна вата, пінополістирол або пінопласт. Якщо мова йде про нежитлові приміщення великих площ - часто беруть у якості утеплювача керамзит.

Підшивка даху

Дах покликаний захищати також і стіни будівлі, саме тому його конструкція передбачає утворення карнизних вильотів понад 50 см. А для збереження міцності даху слід обов’язково підшити його по периметру. Це обов’язковий етап в роботі, який іде слідом за монтажем покрівлі, і якщо Ви не бажаєте стати свідком того, як природня стихія "розбирає" Вашу оселю - довіряйте цю справу лише перевіреним майстрам.

Монтаж даху з використанням металочерепиці

Укладка металочерепиці - монтаж покрівліМонтаж металочерепиці - хороший спосіб за невелику ціну отримати естетично привабливу покрівлю. Крім того і в плані міцності металочерепиця володія хорошими технічними показниками. По суті своїй металочерепиця - це гарячеоцинкований сталевий лист із захисним полімерним покриттям, який зовні імітує керамічну черепицю. 

Монтаж бітумної черепиці Львів

Бітумна черепиця монтаж​Монтаж бітумної черепиці - нове слово в індустрії сучасного будівництва. Бітумна черепиця - це просочене бітумом склополотно, яке монтується на основу з ОСБ або вологостійку фанеру. Практичніша при покрівлі складних конструкцій. При монтажі бітумної черепиці з’являється додаткова можливість - мозаїчний орнамент.

Ремонт покрівлі

Дах потребує постійного пильного догляду, але не завжди вдається дотримуватись цього правила і як результат - потрібен ремонт. Ремонт покрівлі включає наступні етапи:

Заміна окремих елементів покрівлі або повний демонтаж старої покрівлі;
Часткова або повна заміна несучих конструкцій;
Монтаж нової покрівлі;
Монтаж водостічної системи;
Підшивка даху.

Ціни на будівництво даху у Львові

Як завжди - є стандартні розцінки на типову роботу, але до кожного даху слід підходити індивідуально, адже від якісного його монтажу залежить Ваша безпека.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати