Виробництво бетонних, металевих, дерев’яних сходів у Львові

Переглянути виконані роботи
Ціни виробництва сходів
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Сходи дубові (виготовлення та монтаж)
1 сх.
3400
0
Обшивка бетонних та металевих сходів дубом
1 сх.
2700
0
Виготовлення бетонних сходів
1 сх.
1500
0
Виготовлення та монтаж балістради
пог. м
2850
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Виробництво сходів Львів (дерев’яні, металеві, бетонні)

Сходи ЛьвівСходи ЛьвівСходи в будинку, квартирі, чи то між поверхами чи сходи на горище, дерев’яні сходи Львів чи металеві, бетонні чи з каменю, традиційні, гвинтові чи підвісні - це одна з найважливіших конструкцій в домі, яка окрім своєї незамінної функції може додати інтер’єру не аби якої елегантності. Окрім вище перелічених видів сходи варто виділити наступні:

Одномаршові сходи Львів - сукупність сходинок в одній площині (без поворотів), найпростіший варіант встановлення сходів.
Сходи з декількома маршами - сукупність сходинок в одній площині зі сходовю площадкою та продовженням сходинок в тому ж або іншому напрямку.
Гвинтові сходи - являють собою спіральну конструкцію, де всі сходинки прикріплені до одного конструктивного елемента посередині та декількох ззовні.
Комбіновані сходи - поєднання декількох видів сходів в одній конструкції.

Дерев’яні сходи Львів - класика та практичність

Дерев’яні сходи ЛьвівУсі елементи дерев’яних сходів виробляються з твердих порід деревини з цільних елементів, часто такі сходи підсилюються металевим каркасом, що додає їм ще більшої довговічності. А оскільки деревина добре піддається обробці - наші столяри (дивісться розділ "Столярні роботи") досягають завжди приємних форм. Дерев’яні сходи - це завжди екологічно, приємно, перестижно, класично. Саме такий матеріал зробить Вашу домівку неповторною.

Бетонні та металеві сходи Львів: проектування, виробництво та монтаж

Такі матеріали як метал і бетон є суттєво міцнішими в порівнянні з деревом, а отже сходи, сконструйовані з металевих конструкцій чи зі залізобетону, відповідно, прослужать довше. Рекомендуємо використовувати такі конструкції у якості зовнішніх сходів, тобто поза межами житлового приміщення. Звичайно, в приміщенях їх також монтують, але в цьому випадку і без деревини не обійтись - внутрішні бетонні та металеві сходи зазвичай "обшивають" деревом.

Гвинтові сходи у Львові - виробництво

Гвинтові сходи у ЛьвовіГвинтові сходи вперше почали з’являтись у сародавніх замках та маєтках, правда матеріалом в ті часи були ще камені. Але оскільки такий тип сходів є досить практичним та суттєво економить на площі отвору між поверхами будівлі - він успішно зберігся до наших днів, крім того гвинтові сходи тепер можна виробляти не тільки з каеню, а й зінших більш мобільних матеріалів.

Підвісні сходи - економія простору

Якщо при проведенні ремонтних робіт у приміщені потрібно встановити сходи та при цьому зекономити простір - найкращим рішенням будуть підвісні сходи Львів. Такий тип сходів кріпиться спеціальними трубками або тросами до перегородки між поверхами, за рахунок чого досягається мінімальне нагромадження та приємний сучасний дизайн. Підвісні сходи на тросах можна назвати "живими", оскільки при їх експлуатації відчуваються незначні коливання. Це можна віднести до недоліку сходів, а з іншого боку - це оригінально.

Сходи Львів - ціни

Ціна на сходи залежить від маси параметрів як самого приміщення, так і матеріалів, з яких вони виготовляються. При правильному підході до роботи слід спершу провести заміри та обговорити Ваші особисті вподобання щодо типу та матеріалу майбутніх сходів.
Отже, для замовлення хороших сходів у Львові та області - телефонуйте або пишіть в "Ремонт-БУД" - будемо раді співпраці.

Крім сходів наші столяри допоможуть Вам реалізувати меблі на замовлення та кухні на замовлення у Львові.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати