Бажаєте змонтувати в себе на подвір’ї альтанку?

Переглянути виконані роботи
Ціни виробництва альтанки
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Альтанка 1: стіни зашиті наполовину, фарбування, бітумна черепиця, стовпчики
м²
2900
0
Альтанка 2: підлога, стіни зашиті повністю, фарбування, бітумна черепиця, фундамент
м²
3575
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Виробництво дерев’яних альтанок у Львові, ціни

Дерев’яні альтанки ЛьвівВиробництво Альтанок у ЛьвовіДерев’яні альтанки Львів та області являються зручним місцем для активного відпочинку, проведення часу з друзями та близькими в будь-який зручний час. Наявність дерев’яної альтанки, (тераси), чи стильного літнього майданчику завжди буде візитною карткою Вашої оселі.

Альтанки Львів. БудівництвоДерев’яні альтанки Львів являють собою невеликі споруди призначені для відпочинку. Зазвичай для її зведення використовується природній матеріал - дерево. Альтанки можна часто зустріти на території парків, а також звичайно в дворі біля сучасних приватних будинків.

Спочатку дерев’яні альтанки ціна добудовували в якості балконів чи терас біля будинків. Через деякий час почали вже практикувати розміщення дерев’яних альтанок в окремому порядку. Подібні споруди можна класифікувати слідуючим чином:

  • Дерев’яні альтанки Львів, що розміщуються безпосередньо біля житлових буднків, як незалежні, окремі об'єкти. Купити альальтанку Львів такого типу можна вже готовою, або замовити індивідуальне виробництво.
  • Літні майданчики - біля ресторанів, кав’ярень та різноманітних закладів громадського харчування. Ціллю літніх майданчиків є значне розширення площі самого закладу на літній період з метою привернення уваги більшої кількості відвідувачів.
  • Дерев’яні тераси - великі дерев’яні балкони, що призначені для збільшення площі самої будівлі, а також для відпочинку її господарів.

Будівництво та встановлення альтанок | Ціни

Ми можемо доставити до Вас вже готову альтанку і встановити її в відповідному місці чи здійснити будівництво даної споруди з нуля в залежності від Вашого вибору. Альтанки у Львові споруджують з цегли, металевих, кованих конструкцій, а також дерева. Дерев’яні альтанки бувають:

  • з брусів і колод;
  • альтанки з дикого зрубу;
  • альтанки каркасні.

Дерев’яні бесідки, альтанки Львів є більш популярними, оскільки володіють суттєвими перевагами:

  • дерево легко піддається обробці, монтажу та транспортуванні;
  • основний матеріал для альтанок поширений в нашій місцевоті;
  • оптимальна вартість;
  • зовнішній вигляд альтанок з брусу та колод достатньо стильний і приємний.

Літні альтанки з мангалом | Ціна

Особливо популярними є відкриті дерев’яні альтанки Львів, прості по конструкції альтанки з встановленим мангалом. Їх встановлюють, зазвичай, на дачі, в саді, або у віддаленій частині подвір’я біля приватного будинку. З такою альтанкою на свіжому повітрі в дружній компанії та, обов’язково, з шашликом Ви завжди чудово відпочинете!

Альтанки з мангаломБудівництво альтанок

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Не можете визначитись з альтанкою?

Опишіть місце, де плануєте встановити і ми
запропонуємо хороший варіант!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати