Актуальні розцінки на будівельні роботи у Львові

Переглянути виконані роботи
Розцінки на будівельні роботи
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Влаштування стрічкового фундаменту: монтаж і демонтаж опалубки, бетонування
м³
1600
0
Мурування зовнішніх стін з цегли
1 тис.
3500
0
Мурування стін з керамзитоблоків, піноблоків, газоблоків
м³
495
0
Мурування перегородок, фронтонів
м²
180
0
Влаштування монолітного перекриття (1 сітка)
м²
250
0
Влаштування монолітного перекриття (2 сітки)
м²
300
0
Кладка цегли вентиляційних та димових каналів
пог. м
270
0
Монтаж перемички (дверної, віконної)
шт.
235
0
Готування бетону вручну
м³
385
0
Розробка грунту вручну
м³
430
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Прайс на будівельні роботи Львів | Актуальні ціни

У народі ремонт називають стихійним лихом, і насправді це правда, адже необхідно не тільки врахувати нюанси приміщення, де він буде проводитися, але і знайти відповідні матеріали і фахівців, які могли б відмінно виконати будівельні роботи у Львові. При цьому не останню роль відіграє вартість послуг. У нашій фірмі розцінки на виконання будівельних робіт Львів є конкурентоспроможними, і повністю відповідають заявленій якості.

Формування розцінок на будівельні роботи у Львові

Розцінки на будівельні роботи Львів формуються індивідуально під бажання клієнта, і залежать від певних факторів:

  • вартості матеріалів;
  • використання техніки;
  • покриття витрат за транспортування, навантаження, розвантаження, монтажу та інше;
  • оплата праці робітників.

Вартість може варіюватися, ціна будівельних робіт у Львові може підвищуватися в залежності від матеріалів і встановлених норм оплати праці. За великим рахунком, все залежить від цінової політики в країні. Але Ви повинні розуміти, що хороший і якісний ремонт або будівництво дешевими не бувають. Наша фірма займається виконанням будівельних робіт у Львові, якість яких повністю виправдовує вартість.

Які види будівельних робіт виконуються у Львові

Ми займаємося всіма видами робіт, які можуть зацікавити замовника:

  • встановлюємо стелі;
  • виконуємо будь-які види штукатурки стін;
  • надаємо послуги електриків і сантехніків;
  • монтуємо електричну, теплу водяну підлогу;
  • здійснюємо установку дверей Львів і їх реставрацію;
  • надаємо клінінгові послуги.

Всі будівельні роботи Львів та області виконуються на найвищому рівні. У нас працюють виключно висококваліфіковані працівники, які сприймають свою роботу як своєрідне захоплення. Ви можете не переживати з приводу якості.

Для всіх видів робіт використовуються натуральна сировина, яка не принесе шкоди Вашому здоров'ю, здоров'ю членів Вашої родини та Ваших близьких. В процесі використовуються новітні технології, які відповідають міжнародним стандартам.

Прайс на будівельні роботи у Львові

Як вже говорилося вище, формування розцінок на будівельні роботи по Львову та області формуються в залежності від безлічі факторів. Наша фірма намагається виставити оптимальну вартість послуг, повністю виправдовують якість.

Прайс на будівельні роботи Львів Ви можете побачити на сайті, в ньому вказана середня вартість послуги. Ціни можуть стартувати від 15 грн. за звичайний або кв. метр. Саме таку вартість має фарбування труб. Вартість штукатурних робіт починається від 70 гривень за кв. м. Ціна підвищується в залежності від складності робіт: венеціанська штукатурка коштує дорожче, але вона надає приміщенню зовсім інший, новий вид.

На сайті вказані середні ціни, без урахування деталей. Точну ціну Ви зможете дізнатися, проконсультувавшись з фахівцем і дочекавшись виїзду майстра.

Зв'язок з нами і замовлення послуги

Крім виконання будівельних і ремонтних робіт ми займаємося продажем техніки, виготовленням виробів з натурального матеріалу, реставрацією дверей у Львові. Звернувшись до нас, Ви можете замовити необхідні послуги і матеріали для здійснення ремонту або будівництва.

Для цього потрібно залишити заявку на нашому сайті. З Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей та обговорення розцінок щодо будівельних робіт у Львові. Після, на будинок виїде професіонал, уточнить список необхідних робіт і складе попередній кошторис. Якщо виникнуть будь-які питання, професіонали нададуть консультацію і дадуть слушну пораду.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати