Ціни кладки цегли
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Мурування зовнішніх стін з цегли
1 тис.
3500
0
Мурування стін з керамзитоблоків, піноблоків, газоблоків
м³
495
0
Мурування перегородок, фронтонів
м²
180
0
Кладка цегли вентиляційних та димових каналів
пог. м
270
0
Монтаж перемички (дверної, віконної)
шт.
235
0
Монтаж стовпця з рядової цегли до 1,5м
шт.
780
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Укладка цегли Львів | Ціни і терміни

Укладка цегли Львів має декілька способів укладкиНайпопулярніший спосіб зведення стін при будівництві будинку - кладка цегли Львів. У Львові він дуже поширений. Але, не дивлячись на свою традиційність і простоту, досить складно знайти професіоналів, які б виконали всі роботи згідно з прийнятими правилами і стандартами. Наша компанія займається кладкою цегли за ціною, оптимальною для Львова, яка є відповідної якості.

Кладка цегли: ціни Львів

Кладка цегли Львів відбувається з використанням лише сучасних технологійТехнологія зведення стін, основою яких є вироби з обпаленої глини, відома людству давно - понад 8 тисяч років тому люди почали будувати будинки за допомогою кладки цегли. Ціна по Львову на цю послугу, пропонована нашою фірмою, на сьогоднішній день є конкурентоспроможною і повністю виправдана якістю.

При цьому, наші майстри врахують всі побажання замовника щодо виконання ремонтних робіт Львів. Існує кілька видів укладання:

  • ложковая;
  • тичковая;
  • хрестова;
  • пів хрестова.

Різниця полягає лише в візерунку, який виходить на лицьовій стороні. Найбільш простою вважається хрестова кладка цегли Львів.

Кладка цегли ціна Львів цілком є прийнятною та відповідає заявленій якостіЯкщо необхідно побудувати особливо міцну стінку, наші працівники можуть зміцнити її за допомогою армування: в шви між брусками лягає сталева сітка кладки, завдяки якій будинок менше піддається деформації.

Наші бригади будівельників Львів знають всі нюанси виконання подібних робіт і використовують тільки сучасні технології. Це дозволяє виконати завдання якісно і в максимально короткі терміни.

Як відбувається кладка цегли Львів

Кладка цегли Львів і області виконується відповідно до загальноприйнятих правил:

  • ряди повинні бути паралельні (максимальний кут, який допускається - не більш 17 градусів);
  • бічні грані цегли повинні бути перпендикулярні одна одній;
  • вертикальні поздовжні і поперечні шви також повинні бути паралельні.

Наші професіонали обов'язково враховують всі вимоги при укладанні цегли Львів. Крім цього, не останню роль відіграє і перев'язка. Вона також може бути декількох типів:

  • однорядна;
  • багаторядна;
  • трьохрядна.​

Наші будівельні бригади на вищому рівні здійснять кладку цегли. Ціна для Львова на подібні послуги цілком прийнятна і повністю відповідає заявленій якості. При цьому, ми використовуємо виключно натуральні і екологічно чисті матеріали, які не заподіють шкоди Вашому здоров'ю та здоров'ю Ваших близьких.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати