Потрібно розробити проект і всі документи під будівництво у Львові?

Переглянути виконані роботи

Проекти будинків та котеджів | Фото | Купити проект

Проекти житлових будинків та котеджів розроблені з урахуванням особливостей Західної культури, характерних ознак рельєфності Львова та області. Всі дизайни розроблені майстрами Європейського рівня саме у Львові - в культурній столиці України.

Плани / проекти будинків

Проекти будинків згрубша можна поділити:

  • ​Проекти одноповерхових будинків - зазвичай невеликі будинки площі до 150 м2, найкраще підійдуть для невеликої сім’ї;
  • Проекти двоповерхових будинків - будинки для любителів простору та свободи, або ж просто - для великої сім’ї;
  • Проекти дачних будинків - економний варіант для тимчасового проживання;
  • Проекти котеджів - екзотичні будинки для комфортного відпочинку, у якості котеджів позиціонують себе більшість гірських курортів та санаторіїв, при цьому більшість котеджів будуються з дерева.

​Проекти будинків з мансардою, гаражем

Мансарда - житлове приміщення замість горища. Проекти будинків з мансардою та гаражем стрімко набирають популярності. Спробуємо розібратись з перевагами проектів з мансардрю:

• проект будинку з мансардою дозволяє отримати додаткову житлову площу замість горища без підняття зовнішніх стін;

• дизайн кімнати під дахом зі скошеною стелею дозволить змінити обстановку, а стукіт крапель дощу дозволить по-справжньому відпочити;

• проекти будинків з мансардою, зазвичай, характеризуються оригінальністю як мансардного поверху, так і нижчих поверхів.

Фасади будинків: фото проекти

Фасад будинку формує перше враження. Все що нам запам’ятовується споміж десятків будинків на одній вулиці - це найгарніший фасад. "Фасади будинків" не є просто назвою лицьової сторони бідівлі. Фасад формує стиль всієї споруди, фасад оберігає конструкцію будинку від впливу навколишнього середовища, той чи інший спосіб облицювання фасаду підвищує теплозбереження будинку.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати