• Вивіз сміття мішками у Львові та області до 1,8 т
  • Вивіз будівельного сміття насипом до 4 м3
  • Послуги вантажників у Львові
  • Замовлення за 24 год, телефонуйте з 8:00 до 23:00
Розцінки на вивіз сміття
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Послуги вантажника (к-сть вантажників x к-сть підйомів x к-сть поверхів)
-
3
0
Вивезення будівельного сміття
-
1560
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Вивіз будівельного сміття у Львові, ціни

Вивіз сміття ЛьвівПісля ремонту, або проведення будівельних робіт завжди залишається відповідне сміття та різного типу відходи, які звісно необхідно ретельно прибрати. Вони можуть бути великогабаритними, сипкими, або навіть токсичними, шкідливими для довкілля, тобто такими, що в загальний контейнер для сміття їх викидати категорично забороняється заради безпеки людей і підтримання екологічної чистоти навколишнього середовища. Тоді в результаті виникає проблема вивозу будівельного сміття. Звичайно, в даній ситуації потрібна допомога спеціалізованої компанії, яка професійно і оперативно здійснює вивіз будівельного сміття на спеціально відведену територію.

Вивіз будівельного сміття Львів цінаКомпанія «Ремонт-БУД» надає такі послуги:

  • Вивіз сміття Львів після ремонту одноразово;
  • Вивіз будівельного сміття регулярно при умові заключення відповідної угоди;
  • Перевезення вантажів у Львові.

Співпрацюючи з нашою компанією на регулярній основі, Ви отримаєте систематичний вивіз сміття Львів з усіх необхідних обєктів, що забезпечить Вас необхідним вільним простором для проведення оздоблювальних робіт та вирішеною проблемою Вашого Замовника. Також Ви не завдасте шкоди навколишньому середовищу та не порушите санітарно-гігієнічні норми.
Ми здійснюємо вивіз будівельного сміття в будь-який зручний для Вас час доби без вихідних днів.

Вантажний транспорт та вивіз сміття

Для вивозу відходів необхідний відповідний транспорт. У нашому розпорядженні є підлаштований автопарк, який представлений сучасною спеціалізованою технікою, що дозволяє здійснювати вивіз будівельного сміття оперативно та з дотриманням всіх вимог безпеки на будь-яку відстань.

Наш автопарк по вивозу будівельного сміття включає:

Вивіз сміття в мішках

Пежо Боксер для вивозу будівельного сміття в мішках до 1,8 т за один вивіз сміття

Вивіз будівельного сміття насипом

ЗІЛ для вивозу будівельного сміття насипом до 4 м3 за один вивіз сміття

Ціни на вивіз будівельного сміття Львів залежать від обсягу вантажу, витрат на вантажно-розвантажувальні роботи, віддаленості об’єкта від звалища. Вивіз вантажу великих габаритів потребує застосування спеціальних технічних засобів, залучення більшої кількості кваліфікованих працівників і значно потужнішого автотранспорту з значними витратами палива. Відповідно і ціна на подібного роду послуги буде дещо вищою. На нашому сайті представлений кошторис, який дозволяє ретельно спланувати витрати на вивіз сміття до встановленного місця. За більш докладною інформацією кожен бажаючий має змогу звернутись до наших менеджерів-консультантів.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати