• Перевезення вантажів у Львові та області до 1,8 т
 • Доставка будматеріалів
 • Вивіз будівельного сміття у мішках та насипом
 • Термінові перевезення по місту
 • Замовлення за 24 год, телефонуйте з 8:00 до 23:00
 • ГАРАНТІЯ цілісності перевезеного вантажу
Розцінки на перевезення вантажів
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Послуги вантажника (к-сть вантажників x к-сть підйомів x к-сть поверхів)
-
3
0
Вивезення будівельного сміття
-
1560
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Перевезення вантажів у Львові. Ціни, гарантії

Вантажні перевезення ЛьвівКомпанія "Ремонт-БУД" здійснює вантажні перевезення у Львові та Львівській області. В спектр наших послуг входять: перевезення вантажів, доставка матеріалів, вивіз сміття за межі території проведення будівельно-ремонтних робіт.

Напрям "Вантажні перевезення Львів" включає в себе наступні послуги:

 • доставка та перевезення предметів мебелі Львів;
 • квартирний переїзд Львів;
 • офісний переїзд у Львові;
 • вантажні перевезення Львів великогабаритних речей з торгівельної точки до Вашого дому;
 • грузові перевезення різноманітних будівельних матеріалів;
 • вивіз будівельного сміття Львів.

Нашою метою в першу чергу є довготермінові ділові стосунки, тому ми завжди піклуємось про якість перевезення вантажу наших клієнтів і несемо за це повну відповідальність.

Транспорт для перевезення вантажів

Ціни на перевезення вантажів ЛьвівВірно підібраний автомобільний парк ає можливість підібрати для перевезення вантажу транспорт, що буде йому максимально відповідним.

До Ваших послуг квартирні та офісні перевезення вантажів Львів включно з такими послугами, як вантажно-розвантажувальні роботи. Наш консультант з легкістю підбере відповідний автомобіль для надійного перевезення будь-якого вантажу.

Вантажні перевезення Львів або доставка вантажів Львів здійснюються оперативно на вітдалену відстань з мінімальними затратами.

Якщо бажаєте замовити перевезення вантажу залиште будь-ласка заявку на сайті, або зателефонуйте нашим менеджерам. В них Ви завжди зможете отримати більш детальну консультацію з приводу перевезення того чи іншого типу вантажу.

Ціни на вантажні перевезення та доставку матеріалів | Львів

Вартість перевезення вантажу є індивідуальною для кожного окремого випадку. На термін "вантажні перевезення Львів ціни" впливає ряд вагомих чинників. В першу чергу значення має відстань від пункту прийому вантажу до кінцевої точки доставки. Якщо Ви бажаєте доставити вантаж терміново, то тарифи будуть відрізнятись від звичайної доставки. На ціну також впливає обсяг і об'єм вантажу. Для перевезення великогабаритних вантажів використовуються більш потужніші авто з більшими паливними витратами. Наступним пунктом є кількість перевезення вантажів. Для постійних клієнтів, що уклали договір на щоденні перевезення багажів передбачені знижки. Також має значення технічне обслуговування та амортизація автотранспорту. В процесі самого перевезення вартість не змінюється. Тобто сума залишається фіксованою.

"Ремонт-БУД" постійно працює над тим, щоб автомобільні перевезення вантажів у Львові були якомога ефективнішими і доступнішими.

При перевезенні вантажу враховуються всі можливі нюанси для кожного індивідуального випадку та приймається саме оптимальне рішення, що дозволить максимально коректно і оперативно здійснити перевезення у Львові. В нашій компанії Ви отримаєте гарантію якості перевезення вантажу.

Вантажоперевезення актуальні практично для всіх робіт, які входять у ремонт квартири: Автономне опаленняПідігрів підлоги ЛьвівСантехнічні роботи Львів, Електромонтажні роботи ЛьвівНатяжні стелі ЛьвівАльтанки Львів  і т.д.

Професійні водії з багаторічним досвідом чудово орієнтуються в місті та завжди обирають оптимальний маршрут, тим самим здійснюючи грамотне перевезення вантажу, а професійні вантажники допоможуть здійснити вантажно-розвантажувальні роботи: демонтувати, упакувати, завантажити, розвантажити, розпакувати, провести монтаж.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати