Ціна монтажу бойлера
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Монтаж бойлера
шт.
780
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Встановлення, монтаж бойлера. Ремонт бойлера

Бойлери Львів​Встановлення бойлера – простий і надійний спосіб забезпечити квартиру, приватний будинок, комерційний об’єкт гарячою водою, не зважаючи на перебої у централізованому водопостачанні або при його відсутності. Промисловість випускає бойлери проточного і накопичувального типів.

Бойлери також класифікують за джерелом нагрівання: газовий, електричний, бойлер непрямого нагріву, комбінований бойлер. Найбільш популярний електричний бойлер Львів, представлений моделями накопичувального типу з об’ємом бака від 10 л до 200 л. Електричні накопичувальні водонагрівачі є простими і надійними пристроями, комплектуються запобіжно-зворотними клапанами.

Через запобіжний клапан відбувається скидання надлишкового тиску води, що виникає при нагріванні і розширенні води, при перепадах тиску в централізованих системах холодного водопостачання, при гідравлічних ударах.

Встановлення бойлера ЛьвівЯкщо у Вас виникла необхідність встановлення бойлерів Львів, монтаж бойлерів Львів будь-якого типу, звертайтесь до сервісної служби фірми «Ремонт-Буд». Зателефонувавши на наш контактний телефон, Ви зможете замовити установку і монтаж бойлера, чистку, ремонт або заміну окремих деталей бойлера. Ми виконаємо встановлення і монтаж бойлера, купленого Вами. Якщо Ви ще не обрали модель водонагрівача, пропонуємо у нас купити бойлер таких брендів як Samsung, Thermex, Baxi, Drazice, Beko, Indesit, Gorenje, LG, Electrolux. Визначимо, який тип бойлера підходить для Вашого приміщення, допоможемо купити бойлер потрібного об’єму, дамо кваліфіковану консультацію щодо безпечного використання і продовження терміну служби водонагрівача. Майстри, які володіють великим досвідом встановлення бойлерів Львів, проведуть попередні роботи для установки пристрою:

 • Штрабування у стіні рівчиків для прокладання електричного кабелю;
 • Встановлення розеток;
 • Визначення стану каналізаційних стоків та водопровідних труб.

Якісна установка бойлерів Львів передбачає надійний монтаж всіх відповідних деталей, водопровідних труб, налагодження роботи бойлера. Усі типи бойлерів мають високу потужність, яка під час нагрівання води створює велике навантаження на електропроводку. Спеціалісти «Ремонт-Буд» вправно та швидко під’єднають Ваш водонагрівач до електромережі з дотриманням усіх електротехнічних монтажних норм і правил пожежної безпеки, що стане запорукою багаторічної безпроблемної та комфортної експлуатації пристрою.

Пропонуємо послуги по встановленню бойлерів включно з:

 • Вибір найбільш оптимального місця для кріплення бойлера;
 • Перевірка електропроводки приміщення на відповідність до потужності пристрою;
 • Встановлення гнучкого шланга;
 • Монтаж бойлера, підключення до водопостачання і електроживлення;
 • Підключення до одноконтурного котла;
 • Підключення до двоконтурного котла.

Після завершення встановлення, налагодження і випробування водонагрівального пристрою, Ви отримаєте ґарантії фірми на виконану роботу та рекомендації як продовжити термін експлуатації.

Якщо бойлер Львів перестав гріти воду, протікає, при нагріванні чути специфічний запах, не вмикається та ін. – звертайтеся до фахівців.

Бойлер Львів потребує чистки, якщо вода дуже довго нагрівається, агрегат часто включається і швидко вимикається, хоча тен у робочому стані. Рекомендуємо проводити чистку бойлера хоча б що два роки.

Проводять такі роботи по встановленню бойлера та його чистки:

 • Заміна тена від накипу;
 • Заміна запобіжного клапана;
 • Встановлення дренажної трубки;
 • Встановлення термодатчика;
 • Монтаж магнієвого анода;
 • Заміна прокладок, фланців, індикаторів;
 • Заміна модуля і плати;
 • Чистка бака від накипу;
 • Усунення протікання;
 • Демонтаж бойлера.

Ціни на встановлення бойлерів Львів

Ознайомитися з вартістю послуг встановлення бойлер Львів ціна ви зможете, переглянувши наш прайс. Конкретну суму вкаже майстер-виконавець Вашого замовлення, ціна встановлюється у кожному випадку індивідуально.

Встановлення бойлер ціна залежить від вартості матеріалів, використаних при монтажі. Очищення бойлера і заміна кількох пошкоджених деталей ремонт бойлер Львів ціна приблизно у 10 разів менша, ніж покупка нового. Це середній ціновий показник. Якщо Вам потрібен ремонт бойлерів Львів, вигода звернення до нас очевидна.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати