Бажаєте встановити електричні системи опалення?

Переглянути виконані роботи
Ціни монтажу електричного опалення
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Монтаж електричної теплої підлоги
м²
150
0
Монтаж терморегулятора (для керування теплою підлогою)
шт.
235
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Електричне опалення будинку, квартири | Ціни

Електричне опалення ЛьвівЕлектричне опалення ЛьвівПропонуємо електричне опалення у Львові та області, як нетрадиційну систему опалення. Ми маємо хороший досвід роботи із сервісом електричного опалення квартири, будинку, котеджів та різного роду приміщень. Електричне опалення квартири може служити вам як в якості основного джерела тепла, так і в якості резервного джерела. Наприклад, у випадку тривалої відсутності господарів, безпечніше буде відключити котел на твердому паливі і запустити електричний енергоносій. Електрокотел можна налаштувати на підтримку мінімальної температури, причому буде витрачатись мінімальна кількість енергії.

Електричні котли складаються із системи теплообміну та бака, в якому розміщений електронагрівач. Також в комплектацію входить блок керування та терморегулятор.

Електричний котел - монтаж у ЛьвовіКрім котлів, можна розглянути варіант електродних аналогів. Вони легко будуть підтримувати тепло в різного роду приміщеннях: будинок, котедж, гараж, магазин, склад та інші об’єкти.

Електричні котли для оселі та дому – це зручні у використанні пристрої, невеликі у габаритах, що монтуються на стіну, відповідно займають мало місця.

Однією із основних переваг, якою володіють електричні котли – це можливість автоматизованого процесу, легке та зручне налаштування температурного діапазону. Температуру ви задаєте на спеціальній аналоговій або цифровій панелі, яку утримує котел протягом часу, який також ви задаєте в автоматичному режимі. В результаті котел нагріває вам приміщення до потрібної температури, не споживаючи великої потужності.

А якщо Ви поєднаєте електроопалення та підігрів підлоги, то досягнете ще більшої економії та мобільнішого мікроклімату.

Вагомим фактором, що може вплинути на вибір електричного опалення – це висока ціна на електричні енергоносії. Однак, електричний котел – це якісний рівень роботи, безперебійне живлення вашої оселі, комфорт та стабільність, безпека при експлуатації, екологічний баланс. Детальніше про традиційне опалення тут: Індивідуальне опалення Львів.

Ціна на електрокотел досить висока, але вона цілком виправдана високою якістю роботи обладнання. Автономне опалення – це завжди комфорт та стабільність. Наша компанія пропонує для вас якісні системи опалення котеджу. Є можливість опалення будинку конвекторами, також до ваших послуг радіатори опалення електричні.

По своїй суті монтаж електричного опалення - це Електромонтажні роботи Львів. При виникненні питань звертайтеся за контактами, що вказані на сайті. Надаємо безкоштовні консультації.

При проведенні робіт, пов’язаних з електричним опаленням Вам можуть згодом знадобитись: Монтаж гіпсокартонуНатяжна стеля цінаПлиточник ЛьвівПеревезення вантажів Львів.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати