Потрібно ’’залити’’ стяжку на підлогу?

Переглянути виконані роботи
Ціни стяжки
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплекс підлоги 1: стяжка, підстилка, ламінат
м²
250
0
Комплекс підлоги 2: стяжка, комплекс паркету
м²
420
0
Комплекс підлоги 3: стяжка, плитка
м²
450
0
Комплекс підлоги 4: стяжка, ковролін або лінолеум
м²
180
0
Наливна підлога
м²
3315
0
Гідроізоляція
м²
60
0
Керамзито-бетонна стяжка
м²
140
0
Укладка стяжки із самовирівнюючої суміші до 20 мм
м²
75
0
Укладка цементно-піщаної стяжки до 50 мм
м²
130
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Влаштування стяжки: самовирівнююча, суха

Стяжка на підлогу ЛьвівСтяжка на підлогу - важливий етап внутрішніх будівельно-ремонтних робіт в житлових, промислових і комерційних об'єктах. Стяжка на підлогу Львів - це основа, яка забезпечує підлозі високу міцність і тривалість експлуатації при навантаженнях, що виникають при переміщенні вантажів, людей, встановленні меблів і побутової техніки.

Стяжка забезпечує гідроізоляцію і теплоізоляцію будинку. Рівна поверхня, утворена після заливки стяжки, створює можливість свобідно укладати керамічну плитку, ламінат, лінолеум, паркет. Стяжка на підлогу встановлюється, щоб вирівняти рівень підлоги або надати підлозі певного кута нахилу. Наприклад, щоб зробити стік до зливу. Стягування з ухилом встановлюється у ванні, душовій, басейнах, спеціалізованих кабінетах медичних установ.

Пропонуємо слідуючі послуги з укладання стяжки:

 • бетонна підлога Львів для промислових підприємств;
 • шліфовка бетонної підлоги;
 • перлітобетонна стяжка на підлогу Львів;
 • перлітова стяжка на підлогу у Львові;
 • полістиролбетонна стяжка;
 • суха і напівсуха стяжка;
 • теплоізоляційна стяжка на підлогу Львів;
 • цементна стяжка Львів;
 • цементно-піщана стяжка Львів;
 • вирівнювання цементно-піщаної стяжки;
 • стяжка «Порит» під теплу підлогу;
 • штрабування каналів у стяжці під систему «тепла підлога».

Майстри фірми виконають:

 • весь спектр підготовчих робіт для укладки стяжки;
 • розрахунки квадратури;
 • підбір матеріалів для гідроізоляції;
 • підбір матеріалів для теплоізоляції
 • доставку витратних матеріалів;
 • укладку стяжки;
 • вирівнювання стяжки.

Додаткові оздоблювальні роботи:

Стяжка на підлогу піщано-цементна

Стяжка піщано-цементна найбільш економічний і поширений варіант рівної підлоги. Для стягування підлоги Львів використовують таку суміш до складу якої входять сипкий і терпкий матеріал - цемент, наповнювач для збільшення об'єму - керамзит, для досягнення оптимальної консистенції - пісок. Суха суміш в співвідношенні 1:3 цемент і пісок змішується з водою. Співвідношення води з цементом досягає приблизно 1:1,5. Керамзит - гранули, різної форми і об'єму, отримані в результаті випалення окатишів з легкоплавких і сипких глиняних порід. Керамзит - легкий і міцний пористий матеріал, екологічно чистий. Тому додавання керамзиту не лише істотно збільшує об'єм розчину, але значно підвищує теплоізоляційні властивості цементно-піщаного стягування.

Стяжка «Порит» під теплу підлогу. Для стяжки застосовують суху суміш БСС В2 Р1 F50 D500 ДСТУ Б В.2.7-96-2000 на основі перлітового піску (легкого розпушеного пористого мінерального матеріалу, який екологічно чистий, негорючий, стійкий до плісняви і гниття) та портландцементу, з додаванням вапна і модифікованих домішок. Теплофізичні показники суміші БСС «Перліт»: границя міцності при стисненні 2,5 МПа, густина – 450 кг/м3, коефіцієнт теплопровідності – 0,09 Вт/м∙К°, морозостійкість – не менше 50 циклів, стійкість до розтріскування, залита стяжка товщиною від 3 мм – суцільна і міцна, знижує навантаження на несучі стіни, забезпечує низьку провідність тепла, добру звукоізоляцію. Стяжка з легкої суміші має у чотири рази меншу густину, ніж цементно-піщана. Поверх легкої стяжки роботи проводяться не раніше, ніж 15 діб. За цей період часу випаровується зайва вода і стяжка набуває структурних властивостей і міцності. Легка стяжка «Порит» укладається при підготовці основи під «теплу підлогу». Теплоізоляційну стяжку «Порит» завтовшки більше 3 см укладають між плитою перекриття і системою підігріву підлоги. Така стяжка запобігає втраті 30% тепла і забезпечує теплоізоляцію термоелементів системи від плити перекриття.

При розрахунку стяжки досвідчений майстер вимірює площу приміщення, обчислює загальну масу розчину, встановлює висоту (товщину, мм) стяжки, визначає необхідну кількість мішків суміші. Ці розрахунки закладаються у ціну стяжки. До складу ціни стяжки  Львів сумуємо вартість підготовчих робіт, матеріалів, транспортні витрати, оплату за укладання стяжки. Стяжка на підлогу Львів ціна обґрунтована і прийнятна. Укладання стяжки фахівці здійснюють за допомогою усіх необхідних інструментів, швидко і якісно.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати