Потрібно якісно виконати штукатурні роботи?

Переглянути виконані роботи
Ціни штукатурки
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплекс стін 1: штукатурка стін, шпаклівка старт + фініш, покраска
м²
350
0
Комплекс стін 2: штукатурка стін, шпаклівка старт + фініш, шпалери
м²
395
0
Комплекс стін 5: шпаклівка старт + фініш, декоративна штукатурка
м²
640
0
Монтаж декоративної штукатурки на стінах (робота + матеріал)
м²
500
0
Штукатурка стін (до 3 см)
м²
120
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Штукатурні роботи Львів :: Штукатурка стін ціна

Штукатурні роботи Львів: варіант пристрою​Штукатурка стін перед шпаклівкою і фарбуваннямШтукатурні роботи у Львові проводять багато бригад, але не завжди і не всі працюють "на совість". Пропонуємо Вам штукатурні роботи, ціна у Львові на які буде ринковою і при цьому високої якості. Наші співробітники врахують стандарти і виконають всі роботи на найвищому рівні.

Як замовити штукатурні роботи Львів

Є два варіанти замовлення і проведення штукатурних робіт по Львову і області: проведення їх комплексно разом з капітальним ремонтом квартири під ключ, або як окрему послугу.

До вибору компанії, яка буде займатися підготовчими ремонтним роботами, варто поставитися відповідально, так як саме штукатурні роботи у Львові є основою для подальшої обробки, поклейки шпалер або фарбування стін.

Ми вже протягом багатьох років надаємо малярні, штукатурні роботи у Львові, завдяки відмінно зробленим об’єктам заслужили хороший авторитет. У нас працюють команди професіоналів, які проведуть роботи максимально швидко і якісно.

Ціни штукатурки стін у Львові

Ціна на шар штукатурки стін 2,5 смШтукатурні, як і будь-які інші ремонтні роботи Львів, вимагають дотримання всіх технологічних процесів. Наприклад, шар штукатурки на стінах повинен бути не менше, ніж 2,5 см. Наші фахівці зможуть зробити все необхідне в стислі терміни при цьому на найвищому рівні.

Вартість послуг по штукатурці стін і ціни у Львові представлені на нашому сайті. Ознайомившись з прайсом і проконсультувавшись з менеджером, можна розрахувати приблизну суму до оплати за проведення робіт. Ціна формується окремо для кожного об'єкта, і залежить від наступних чинників:

  • рівня нерівності стін;
  • якості попередньо проведеного ремонту;
  • площі і матеріалів, необхідних для проведення робіт;
  • загальної складності і обсягу роботи;
  • побажань замовника.

При наявності особливих вимог, наприклад, створення фактурної штукатурки стін ціна підвищується. Але ми працюємо таким чином, що навіть при мінімальному бюджеті є можливість підібрати щось оригінальне і особливе.

Ми зможемо провести штукатурні роботи, ціна яких буде повністю відповідати якості. Якщо будуть потрібні будь-які додаткові послуги, вони виконуються так само швидко і на рівні інших робіт. Крім звичайної штукатурки стін, наша фірма може якісно виконати монтаж натяжних стель або установку Венеціанської штукатурки.

При комплексному замовленні наш менеджер може запропонувати Вам вигідні умови по вартості та оплаті. Комплексне проведення ремонтних робіт дозволяє не тільки скоротити терміни, але й істотно заощадити, а також забезпечити гідну якість послуг, що надаються на кожному етапі.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати