Ціни монтажу теплої підлоги
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Монтаж теплої підлоги (водяної)
м²
180
0
Монтаж електричної теплої підлоги
м²
150
0
Монтаж терморегулятора (для керування теплою підлогою)
шт.
235
0
Монтаж теплої стіни (водяної)
м²
300
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Тепла підлога Львів (водяна, електрична) | Ціни

Тепла підлога Львів

Якщо Вас цікавить така тема, як утеплення і підігрів підлоги Львів, тепла підлога, тоді Ви прийняли вірне рішення, що завітали до нас. Ми вирішемо усі питання, що пов'язані з електричним підігрівом підлоги, водяною теплою підлогою, а також інфрачервоною теплою підлогою.

Якщо Вам потрібно більше інформації про сучасне опалення окрім теми "Тепла підлога Львів" — відвідайте розіділи "Монтаж опалення Львів" або "Електричне опалення".

Існує багато сучасних і прогресивних способів утеплення житла. Сюди відноситься утеплення стін, встановлення енергозберігаючих віконних систем та інші важливі моменти. Останнім часом досить популярним є утеплення підлоги. Це важливе питання, що потребує відповідального підходу до його вирішення. Тепло в наших оселях служить запорукою затишку і комфорту, відмінного здоров'я і хорошого настрою. Холодними вечорами досить приємно зайти в теплу квартиру, зняти взуття і ступити на теплу підлогу,

Тепла підлога Львів: електрична чи водянаСлід усвідомлювати, що підігрів підлоги Львів - досить складна система, яка може складатися з самих утеплюючих матеріалів і з різноманітних систем підігріву підлоги, які знаходяться під нею.

На даний час широко застосовуються три технології утеплення підлоги: утеплена стяжка, дерев’яний настил, електричні чи водяні системи. Вони знаходяться під самим покриттям і служать для нагрівання підлоги до оптимального температурного рівня. Наші спеціалісти-монтажники у  Львові якісно і оперативно виконують свою роботу з урахуванням всіх побажань замовника. Утеплена підлога, змонтована нашою командою профессіоналів, функціональна і надійна, має довгі терміни експлуатації.  Якщо Вас цікавить ідеальне співвідношення ціни-якості, тоді обирайте наші послуги. Професійні майстри, що працюють в команді, мають відповідний кваліфікаційний рівень і багаторічний досвід в утепленні підлоги.

Підігрів підлоги електричний Львів

Підігрів підлоги у Львові за допомогою електрики здійснюється посередністю спеціаль ного нагріваючого кабелю. Працює нагрівальний кабель за принципом звичайної праски. Нагріваючий елемент кабелю перебуває в всередині теплої підлоги, він є досить міцним та має високий рівень опору. Під час подачі живлення кабель нагрівається і в результаті виділяється тепло.

Підігрів підлоги у Львові

Нагріваючі мати використовуються при монтажі теплої підлоги під плитку. Нагріваючі мати – один з легких і продуктивних способів створення тонкої та теплої підлоги. Встановлення відбувається безпосередньо під підлогове покриття, (керамічну плитку або керамограніт). Монтаж подібної конструкції не є надто вибагливим. Для даної процедури не знадобляться надмірні зусилля та додатковий інструментарій. Будь-який нагріваючий мат розраховується на конкретну площу укладання. Також визначається значення потужності нагріву.

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Оперативну і пряму доставку по Україні витратних матеріалів і необхідного обладнання від офіційних брендів-виробників, що виступає гарантією якості товару;
  • Монтажні теплої підлоги будь-якої складності оперативно виконує висококваліфікований персонал з багаторічним досвідом в сфері електричного, водяного та інфрачервоного обігріву приміщень;
  • Проводяться всі попередні розрахунки, ретельно відслідковується кожен крок по монтажу тепла підлога Львів, приймаються узгоджені та чітко обдумані рішення;
  • Сертифікований асортимент товару високої якості;
  • Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок та акцій.

Водяна тепла підлога Львів

Монтаж водяної теплої підлоги проводиться багатьма способами. Найрозповсюджені два: це меандровий, біфілярний способи. Монтаж теплої водяної підлоги Меандровий застосовують при серйозних нерівностях поверхні та у випадку монтажу на великих площах. В інших випадках застосовуюжть біфілярний спосіб монтажу. Все вимагає надзвичайної точності та уваги, саме тому рекомендуємо звернутись до наших спеціалістів.

Переваги водяної теплої підлоги:

  • Використання води для обігріву підлоги, поверхні, що близька до тіла людини, вважається оптимальним в плані теплового режиму для людського організму.
  • Конструкція теплої водяної підлоги вважається довговічною та надійною у використанні.
  • Водяна підлога є абсолютно екологічним рішенням.
  • Встановлення даної підлоги залишить простір для ваших особистих інтер’єрних рішень.
  • Економічний та ефективний обігрів.

Монтаж електричної підлоги виконує електрик Львів, водяну підлогу монтую сантехнік Львів.

Інфрачервона тепла підлога Львів

Інфрачервоне випромінювання по аналогії з сонячними променями при попаданні на сторонні предмети має якість нагрівати їх. В деякій мірі вони теж випромінюють невелику частку інфрачервоної енергії. В процесі всі предмети в приміщені стають своєрідними обігрівачами. Тобто випромінюють тепло. Подібну концентрацію енергії людські рецептори сприймають в якості теплових хвиль. Подібне випромінювання абсолютно безпечне для здоров'я і нормального функціонування живих організмівВипромінюють енергію спеціальні інфрачервоні плівки з потужністю 220 Вт/м2.

Вартість інфрачервоної теплої підлоги невисока, тривалий експлуатаційний період, споживча потужність електроенергії в чотири рази є меншою ніж при стандартному кабельному обігріві.

Конструкція достатньо стійка до пошкоджень. При виході з ладу будь-якої  плівки, система всерівно працює у звичному режимі.

Ми цінуємо кожного клієнта і працюємо оперативно з замовленнями, а також надаємо безкоштовні консультації в разі такої потреби.

Після утепленя підлоги Вам також можуть стати в пригоді наступні послуги:
| Підвісні стелі Львів | Натяжні стелі львів | Плиточник львів |

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати