Україна
м. Львів,
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
Задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Також ми робимо:

Прибирання після ремонту Львів | Ціни на клінінг

Ремонт називають "стихійним лихом" і не дарма, так як навіть після того, як був забитий останній цвях, ще не все зроблено. Важливо провести якісне прибирання після ремонту Львів, і найкращим рішенням буде замовити клінінг у нас. Крім ремонтних робіт, ми надаємо такі клінінгові послуги, як прибирання після ремонту у Львові. Його ціна повністю відповідає якості, а терміни виконання є мінімальними.

Прибирання після ремонту Львів: якісно та професійно за короткий час

Що включає прибирання після ремонту у Львові?

Прибирання після ремонту Львів полягає у вивезенні будівельного сміття або проведенні генерального прибирання по закінченню певного виду робіт. Досить часто воно проводиться в кілька етапів, наприклад, після побілки стелі та штукатурки стін доцільно підготувати підлогу перед укладанням лінолеуму або ламінату. Клінінг після ремонту у Львові включає:

  • усунення будівельного пилу;
  • миття вікон;
  • ліквідація забруднень;
  • видалення сміття.

Підсумкова чистка приміщень стає найбільш затребуваною, коли підходить час здавати об'єкт по закінченню ремонтних робіт. Не завжди вистачає сил і часу, щоб прибрати квартиру самостійно перед заселенням.

Прибирання після ремонту Львів: ціни та терміни

Вартість обумовлена ​​ступенем забрудненості площі, термінів, і послуг, які включає в себе прибирання після ремонту Львів. Ціни можуть підбиратися індивідуально, залежно від фінансових можливостей замовника ми підберемо оптимальний комплекс послуг. Якщо Вам необхідно максимально швидко виконати клінінг, ми можемо зробити це протягом 1 дня, але це вплине на розмір оплати.

Прибирання після ремонту Львів ціни напряму залежать від фінансових можливостей клієнта

Ще один фактор, від якого залежить вартість - вид клінінгу: заключне або проміжне очищення приміщень після ремонтних робіт. Ціни відповідно відрізняються, так як проміжне прибирання включає менший комплекс послуг, що надаються, ніж заключне, яке займає значно менше часу, і для його виконання вистачить невеликої бригади з 2-4 чоловік.

Ціна прибирання квартири після ремонту

На нашому сайті вказані приблизні ціни на прибирання після ремонту, розраховані в залежності тільки від площі. Точну суму Ви зможете дізнатися після консультації з менеджером, коли вже будуть враховані ступінь забрудненості, терміни, в які необхідно надати послуги, Ваші побажання.

Ціна прибирання квартири після ремонту залежить від етапів та термінів клінінгу

Ми надаємо послуги якісно із використанням спеціальних засобів для чищення, які забезпечують максимальний результат і дозволять здати квартиру під ключ. Необхідність привести приміщення в порядок особливо потрібно після демонтажу і після того як зроблена штукатурка стін або поклейка шпалер у Львові, залишають чимала кількість пилу і сміття.

Як почати?
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.