Україна
м. Львів,
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
Задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Також ми робимо:
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплекс підлоги 1: стяжка, підстилка, ламінат
м²
155
0
Комплекс підлоги 2: стяжка, комплекс паркету
м²
300
0
Комплекс підлоги 3: стяжка, плитка
м²
270
0
Комплекс підлоги 4: стяжка, ковролін або лінолеум
м²
120
0
Укладка ламінованої підлоги із підкладкою
м²
75
0
Укладка паркету
м²
220
0
Укладка паркетної дошки
м²
90
0
Укладка ковроліну, лінолеуму
м²
30
0
Монтаж дерев’яних плінтусів з лакуванням
пог. м
45
0
Монтаж пластикових плінтусів
пог. м
25
0
Шліфування паркету
м²
100
0
Укладка художнього паркету
м²
300
0
Укладка дощатої підлоги
м²
150
0
Монтаж фанери або OSB на підлогу (1 шар)
м²
60
0
Наливна підлога
м²
2550
0
Гідроізоляція
м²
35
0
Керамзито-бетонна стяжка
м²
95
0
Укладка стяжки із самовирівнюючої суміші до 20 мм
м²
60
0
Укладка цементно-піщаної стяжки до 50 мм
м²
80
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Укладка паркету, ламінату Львів | "Ремонт-БУД"

Укладка ламінату ЛьвівНайбільш поширеним видом підлогового покриття, що застосовуються в наші дні у квартирах та приватних будинках є безперечно ламінат і паркет. Люди обирають укладку паркету чи укладку ламінату у Львові через довговічність, сучасний стиль і привабливий зовнішній вигляд та простоту, практичність у догляді. У Львові є досить великий асортимент паркету і ламінату на будь-який смак. Вибір являється важливим кроком, але це лише початок на шляху до кінцевого результату. Багато чого залежить від монтажних робіт. Тобто від правильної укладки підлогового покриття.

Укладка паркету Львів

Перед початком укладки ламінату, або паркету слід ретельно підготувати саму основу. Якщо поверхня основи не є рівної, потрібно вирівняти її за рахунок стяжки. Також укладка нового підлогового покриття може здійснюватись зверху на старе. Кожен із цих варіантів має свої переваги та недоліки. Слід просто добре подумати, який саме буде доречним для Вашої оселі. З укладкою ламінату трошки простіша справа. Основна вимога при укладанні - рівна основа.

Сама підготовка основи не являється надто важким завданням у вище представленному процесі. Більш складною процедурою є безпосередньо укладка підлогового покриття. Складність залежить від типу візерунку, який потрібно отримати в кінцевому результаті при завершенні роботи. Перед укладкою досвідченні майстри завжди складають план укладання. Це значно полекшить сам процес роботи і виключить появу різноманітних неприємних обставин і ситуацій в процесі її виконання. Укладати ламінат значно простіше чим паркет. В даному випадку з’єднання окремих дошок між собою здійснюється за допомогою спеціально передбаченого для даної цілі замка.

Укладка підлогового покриття — це один з важливих етапів оздоблювальної  роботи під час ремонту, яку виконують майже в останню чергу. Укладанню паркету передують:

Варто зазначити, що навіть усе детально спланувавши та організувавши, дуже важко самостійно укласти паркет чи ламінат. Особливо, якщо Ви раніше не мали необхідного досвіду у практичному виконанні подібних оздоблювальних робіт. Тому звичайно краще звернутись до майстрів, які вже мають оптимальний досвід роботи, теоретичні знання і практичні навики. Тоді Вам просто гарантована якісна укладка паркету Львів чи ламінату Львів. Майстер з укладки паркету Львів та майстер з укладки ламінату Львів зробить свою роботу швидко, якісно, а Ви залишитесь задоволені кінцевим результатом.

Як почати?
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.