Ціна поклейки шпалер
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Наклеювання шпалер з підбором малюнка
м²
150
0
Наклеювання шпалер без підбору малюнка
м²
110
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Наклеювання шпалер у Львові, фото та ціни

Поклейка шпалер ЛьвівШпалери – один із найпопулярніших варіантів покриття стін на сьогоднішній день. Асортимент шпалер в магазинах вражає безліччю найрізноманітніших варіантів. Які бувають шпалери, чим вони відрізняються та як правильно реалізувати поклейку шпалер ми розкажемо у цій статті.

Серед усього різноманіття шпалер, які є у продажі, можна виділити декілька основних видів. Зокрема, паперові шпалери – вони найдешевші і з ними найпростіше працювати. Однак порівняно із іншими видами шпалер вони недовговічні та непрактичні. Кольори швидко вигорають, а у разі забруднення помити їх не вдасться. Поклейку шпалер у Львові такого типу також виконати досить легко.

Іншим популярним видом є вінілові шпалери, які виготовляються на паперовій основі із додаванням спеціальних зміцнюючи речовин. Такі шпалери дуже міцні, їх можна помити. Однак їх дуже важко поклеїти, бо вони важкі і погано вбирають клей. Поклейка шпалер Львів вінілових вимагає спеціальних професійних навичок.
Флізелінові шпалери виготовляють із міцного високоякісного матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень. Такі шпалери прослужать Вам дуже довго, однак коштують вони набагато дорожче ніж інші види шпалер.
Шпалери Львів​Ще одним видом, який зустрічається рідше, є шпалери із натуральних матеріалів (із тканини, натуральних волокон). Перевагою таких шпалер є абсолютна нешкідливість, дихаюча поверхня. Однак поклейка шпалер із натуральних матеріалів теж недешеве задоволення і вимагає хорошої майстерності виконавця цієї роботи.

Поклейка шпалер може проводитись і як незалежна робота, і в комплексі з ремонтом квартири, який включає в себе послуги: Підвісні стелі ЛьвівНатяжні стелі Львів, монтаж гіпсокартонних конструкцій та ін.

Якщо Ви хочете, щоб шпалери були поклеєні акуратно та якісно краще звернутись до фахівців, які професійно цим займаються у Вашому місті. Поклейка шпалер Львів професійними майстрами – гарантія якісно виконаної роботи та хорошого результату. Майстер із наклеювання шпалер у Львові не лише швидко та якісно виконає роботу, а й проконсультує Вас та допоможе підібрати оптимальний варіант шпалер саме для Вас.

Також читайте: Дерев’яні альтанки Львів ціниВантажні перевезення ціниКухні на замовлення Львів ціниМеблі на замовлення Львів ціни.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати