Вирішили зробити капітальний ремонт балкону?

Переглянути виконані роботи
Ціна ремонту на балконі
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплексний ремонт балкону
м²
3300
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Балкони Львів — утеплення та ремонт, ціни

В нас колосальний досвід в сфері оздоблювальних робіт. Також ми спеціалізуємось на наданні якісних послуг різнопланового характеру з ремонту балконів у Львові.

Серед основних видів послуг:

  • Об’єднання кімнат з балконом;
  • Звичайне та виносне засклення простих та складних конструкцій;
  • Укладка основи під заскління;
  • Встановлення дахів для балконів будь-якого виду;
  • Внутрішнє оздоблення: утеплення та облицювання;
  • Встановлення пластикових вікон та відкосів.

Балкони ЛьвівНа нашому рахунку декілька десятків успішно обшитих склом і відремонтованих балконів у Львові, Клієнти задоволені якістю послуг, що були їм надані. Про даний факт свідчать численні позитивні відгуки споживачів про послугу "Ремонт балкону Львів". Ми використовуємо тільки якісні витратні матеріали від відомих у світі брендів. В нашому розпорядженні набір всього необхідного сучасного інструментарію для оперативного виконання поставленого завдання. В компанії працюють тільки професійні спеціалісти з відмінним досвідом роботи і відповідною кваліфікацією. В процесі роботи використовуються якісні профілі, склопакети, ущільнювачі і фурнітура. При виконанні оздоблювальних робіт застосовуються лише передові технології і новітнє обладнання.

На виконання робіт по ремонту балкону впливає багато важливих чинників: конструкція балкону, стан балконної конструкції, конструктивні зміни сусідніх балконів, а також індивідуальні потреби самого клієнта.

Способи засклити балкон

Якщо площа балкону достатньо велика і є багато вільного простору, більш продуктивним рішенням буде використання такого способу, як “тепле” скління балкону з ПВХ профілем. При бажанні можна також утеплити балкон з внутрішньої сторони і провести оздоблювальні роботи.

Способи засклити балкон у ЛьвовіДля збільшення вільного простору невеликої балконної конструкції, слід вітдати перевагу виносному заскленні балкону. При використанні даного способу скління усі прозорі конструкції знаходяться з зовнішньої сторони з допомогою спеціальних кронштейнів.

Вікна на алюмінієвих профілях при засклінні балкону застосовуються доволі часто з метою економії фінансових витрат. Такий варіант являється більш оптимальним.

Крім послуг "ремонт балконів Львів", "засклення балконів", "оздоблення балконів", наша компанія встановлює пластикові вікна і двері самих відомих і популярних виробників – Veka, Rehau, KBE. Отримати більш докладну інформацію можна на сторінках даного сайту. Пропонуємо співпрацю для всіх бажаючих на постійній основі. Виконуємо свою роботу оперативно і добросовісно. Для постійних клієнтів діє вигідна, гнучка система знижок.

Якщо Вам сподобалась наша компанія і Ви бажаєте познайомитись ближче, тоді телефонуйте.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати