Виконуємо монтаж вуличного освітлення по Західній Україні

Переглянути виконані роботи

Освітлення вулиць, дворів, доріг. Монтаж у Львові

Львів – сучасне європейське місто з високим розвитком інфраструктури. У Львові проживає близько мільйона мешканців. У місті Лева інтенсивно розбудовуються нові житлові масиви, розширюються межі спальних районів. Щодня на вулицях міста великий транспортний потік. Активне будівництво доріг, розв’язок, нових трамвайних ліній безумовно вимагає відповідного вуличного освітлення. Тому вуличне освітлення Львів є пріоритетним напрямком розвитку міського господарства. Безпека, комфорт львів’ян і гостей міста, енергоефективність залежать від модернізації системи зовнішнього освітлення.

Освітлення вулиць, дворів, доріг. Монтаж у Львові

Наша компанія пропонує послуги з встановлення сучасного освітлення та реконструкції морально застарілої мережі зовнішнього освітлення вулиць, провулків, під’їзних алей, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, площ і паркових зон, доріг, транспортних магістралей, також територій приватних котеджів, ресторанів, мотелів, селищних зон.

Наша компанія надає повний спектр послуг з організації вуличного освітлення Львів: складання схеми вуличного освітлення, розробка й оформлення проектно – кошторисної документації, монтаж, ремонт, модернізація системи вуличне освітлення Львів.

Поширені види вуличного освітлення

Якщо Ви юридична або фізична особа, у Вас виникла потреба вуличного освітлення, яке крім освітлювальної матиме ще й естетичну функцію, гармонійно доповнюватиме архітектурний міський ансамбль, тоді Вам просто необхідно звернутися до нашої компанії. У нас Вам запропонують сучасні проекти вуличного освітлення:

  • освітлення площ, пішохідних зон, проспектів Львів;
  • освітлення доріг Львів;
  • освітлення доріг приміського, міжміського значення Львів;
  • освітлення міжнародних автомагістралей Львів;
  • освітлення парків Львів;
  • освітлення дворових територій;
  • освітлення територій приватних котеджів (у т.ч. заміських);
  • освітлення прилеглих територій будівель Львів;
  • освітлення дачних ділянок, селищних зон, садів ( за містом).

Крім "Вуличне освітлення Львів" спеціалізуємось на послугах:

Наші фахівці підберуть для освітлення вибраної території або місцевості найбільш відповідне устаткування. Залежно від функціонального призначення вулиці, використання території підбираємо рівень вуличного освітлення. Так, для освітлення великих міських магістралей, з насиченим рухом транспорту у кілька (3 – 5) смуг, наша компанія пропонує регульоване освітлення. Регульована система вуличного освітлення має можливість автоматичного розподілу потужності освітлювальних пристроїв у денний час, сутінки, нічний час; при різних погодних умовах: туман, сильна хмарність, мряка, дощ, снігопад. Але для освітлення внутрішнього дворика чи невеликої прибудинкової території доцільніше використовувати енергоощадні світильники невеликої потужності на невисоких електроопорах.

Поширені види вуличного освітлення

Наша компанія потенційним клієнтам пропонує ознайомитися з каталогом освітлювального обладнання, яке призначене для освітлення вулиць, площ, пішохідних зон, автомагістралей, торгових центрів і прилеглої території, відпочинкових закладів, паркінгів, територій промислових об’єктів і логістичних складів, АЗС. У нашому каталозі представлені різні типи світлових джерел: лампи розжарювання, газорозрядні джерела світла з використанням і без використання люмінесценції, світлодіоди і різні види приладів для вуличного освітлення.

Із широкого асортименту вітчизняних та імпортних освітлювальних приладів фахівці проведуть для замовника кваліфіковані консультації щодо застосування, дизайну, технічних характеристик, недоліків і переваг будь-якого типу ліхтарів, ламп, світильників, LED-світильників. Також допоможуть Вам у виборі обладнання, яке відповідає проекту і Вашим побажанням. Використання ультрасучасних, енергозберігаючих, світлодіодних LED-освітлювальних світильників українського виробництва економічно вигідне: економія електроенергії від 3 до 15 разів без втрат якості освітленості і економія Ваших коштів. Придбавши у нас безпечне, якісне та енергозберігаюче освітлювальне обладнання, Ви отримуєте на нього кількарічну ґарантію.

Пропонуємо роботи по заміні наявних світильників на екологічно безпечні світлодіодні, термін експлуатації яких при 12-ти годинній роботі триває до 22 років. Щоб збільшити енергоефективність вуличного освітлення, радимо використати наявні опори та підвісні системи, а замість світильників, які споживають багато електроенергії, підбираємо світлодіодні аналоги.

Надаємо послугу з модернізації діючих світильників, яка полягає у заміні ламп розжарювання на світлодіодні.

Модернізація напрямку вуличне освітлення Львів передбачає використання сучасних засобів автоматики та електромеханіки – систем керування вуличним освітленням.

Наша компанія надає послуги з встановлення систем керування вуличним освітленням. Датчик керує інтенсивністю освітлення, інформує про несправність освітлювального обладнання. Хоч таке обладнання дороговартісне, але воно дозволяє при незмінно високій якості вуличного освітлення значно економити електроенергію і кошти на обслуговування.

Важливий напрям роботи компанії — комплексні поставки обладнання (залізобетонні і металеві опори зовнішнього освітлення, стовпи вуличного освітлення, щогли, кронштейни, кабель, кабельні муфти, СІП, арматура СІП), необхідного для організації вуличного освітлення. Великий попит на опори вуличного освітлення та інше типове обладнання для рішення завдань ілюмінації зумовлений якістю продукції для вуличного освітлення та вигідними цінами на неї. Переглянувши прайс, Ви дізнаєтесь про ціни та отримаєте повнішу інформацію про нашу продукцію.

Зателефонуйте і наші спеціалісти поділяться досвідом, із задоволенням дадуть конкретні рекомендації щодо реалізації Вашого проекту, практичну допомогу, комплексне рішення завдань, адже компанія цінує інтереси наших клієнтів і працює за принципом взаємовигідного співробітництва.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати