Бажаєте встановити ефективну систему опалення житла?

Переглянути виконані роботи
Розцінки на монтаж опалення
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Монтаж теплої підлоги (водяної)
м²
180
0
Монтаж газового котла
шт.
1400
0
Монтаж рушникосушки
шт.
350
0
Монтаж колектора (гребінки)
шт.
1400
0
Штроблення бетонної стіни під труби
пог. м
130
0
Монтаж теплої стіни (водяної)
м²
300
0
Перенесення радіатора опалення на балкон
шт.
900
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Індивідуальне опалення будинку, квартири Львів

Монтаж системи опалення ЛьвівОпалення ЛьвівНаша компанія пропонує якісний монтаж системи автономне опалення у Львові. Ми надаємо гарантію на всі види робіт кожному клієнту. Ретельно підбираємо штат працівників згідно кваліфікації і досвіду. Ми безкоштовно проконсультуємо Наша компанія надасть консультацію з приводу будь-яких питань, що мають відношення до систем опалення. Для цього Вам слід просто зателефонувати. У нас лояльна цінова політика. Діапазон цін різноманітний і залежить від виду і обсягу виконаних робіт. Ми виконуємо слідуючі види робіт:

  • Монтаж котла - підбір та встановлення. Ми встановлюємо також додаткове обладнання, яке підвищує продуктивність роботи автономного опалення, (акумуляторні і сонячні батареї).
  • Монтаж бойлера. Для опалення будинку та квартир об'ємом до трьох сот літрів.
  • Монтаж радіаторів, конвекторів. Встановлення розподільчого колектору чи основного штативу.
  • Монтаж насосів з запірним краном, зворотнім клапаном і системою антизабруднення.
  • Монтаж теплої підлоги з водяною системою підігріву (детальніше: Тепла підлога Львів).
  • Монтаж внутрішніх і стаціонарних димоходів.

Встановлення опалення будинку

Встановлюють систему опалення досвідченні майстри, що чітко знають свою роботу і якісно та оперативно виконують її. Якщо Вам необхідна консультація по вибору котла, бойлера чи радіаторних батарей можете її отримати в наших кваліфікованих спеціалістів і консультантів.

Індивідуальне опалення квартири

На сьогодні видяляють наступні види індивідуального опалення:

Індивідуальне опалення квартириГазове опалення будинку -  передбачає використання газу в якості паливного матеріалу. Даний вид опалення є більш розповсюдженним в наш час. Оскільки вартість данного природного палива дещо нища в порівнянні з іншими видами опалення. Газове опалення працює повністю в автоматичному режимі і не потребує проведення додаткових маніпуляцій, (заправка паливом і т. д.).

Індивідуальне опалення на рідкому паливі. В даному випадку використовується диз-паливо, (солярка). Подібна система опалення може працювати стільки в автономному режимі, скільки вистарчить палива..

Індивідуальне опалення будинку на твердому паливі. Котли тривалого горіння працюють на вугіллі і деревині. Подібне опалення розповсюджене в приватних будинках, що перебувають на значні відстані від місцевих централізованих комунікацій.

Електричне опалення будинку (детальніше: Електричне опалення Львів). Таке автономене опалення передбачає використання води в якості теплоносія, що нагрівається посередністю електрики.

Перед замовленням обов’язково визначтесь із вибором способу опалення: індивідуальне опалення або автономне опалення. При виникненні запитань звертайтеся до нас. Завжди надамо безкоштовну консультацію.

Окрім індивідуального опалення зверніть увагу на: Сантехнік львівЕлектромонтажні роботиУкладання плитки на теплу підлогу.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати