Виконуємо встановлення архітектурного освітлення по Західній Україні

Переглянути виконані роботи

Монтаж архітектурного освітлення у Львові

Львів – велике європейське місто – сучасний політичний, економічно розвинутий, просвітницько-культурний і добре знаний туристичний центр. Величні собори, театри, будинки епохи Середньовіччя і Ренесансу, площа Ринок, Високий Замок, пам’ятники й архітектурні шедеври, застиглі леви, запах кави і шоколаду – ці місця Львова давно здобули заслужену популярність у туристів.

Монтаж архітектурного освітлення у Львові

Щоб мешканці та гості княжого міста Лева змогли помилуватись красою і неповторністю міста у темний час доби, відпочити у торгово-розважальних центрах, затишних львівських кав’ярнях – використовується архітектурне освітлення. Світлова підсвітка муніципальних, культурних, адміністративних і житлових будівель – ефектний спосіб підкреслити їх велич, унікальні особливості, місце в архітектурному ансамблі. Вежі церков, що здіймаються в нічне небо, рельєфи львівських кам’яниць, арки і багатофігурні композиції, фасади і карнізи, прикрашені сюжетами з міфологічними істотами, химери – гармонійне поєднання архітектури та світла створює неповторну міську ауру, романтичну атмосферу, гарний настрій. Архітектурне освітлення фасадів торгових, культурно-розважальних центрів використовується для залучення покупців і відвідувачів.

Види архітектурного освітлення у Львові

Компанія «Ремонт-Буд» із задоволенням готова запропонувати свої послуги з архітектурного освітлення об'єктів у Львові. Це монтаж систем для підсвічування будівель, фасадів, ландшафтного освітлення. У нашій компанії Ви можете замовити для Вашого об'єкту такі різновиди архітектурного освітлення:

Заливаюче загальне освітлення Львів

Заливаюче освітлення – будівля освітлюється від низу фундаменту до верхівки даху. Такий вид освітлення застосовують, щоб підкреслити архітектурний історичний стиль, оригінальність соборів, церков, музеїв, пам'ятників, історичних пам'яток. Використовуються потужні прожектори, люмінесцентні лампи, які не мерехтять і миттєво спалахують при включенні.

Зональне освітлення Львів

Застосовується для акцентування уваги на цікавих архітектурних деталях споруди: колони, балкони, карнизи, фризи, геральдичні елементи. Зональний вид архітектурного освітлення передбачає використання малопотужних та середньо потужних світильників, світлодіодів.

Фоново-силуетне освітлення Львів

При застосуванні даного виду освітлення можна домогтися зображення загальних обрисів об'єкта без жодних деталей, але чіткої форми. Підсвічується фон, а на освітленому фоні вимальовується темний силует об'єкта.

Освітлення фасадів Львів

Добре підходить для сучасних будівель із великими скляними панелями: торгові центри, кінопалаци, готелі, ресторани, адміністративні будівлі. Усередині приміщення встановлюється освітлювальне обладнання, потоки променів якого створюють на склі світлові нерухомі або рухомі зображення.

Контурне освітлення Львів

За допомогою контурного освітлення виділяється контур будівлі або контур фасаду. Здійснюється при застосуванні неонових і світлодіодних стрічок, які надають будівлі м'якого сяйва, ними підсвічуються фризи, кутки.

Кольородинамічне освітлення Львів

При такому способі освітлення відбувається зміна кольорів і відтінків через заданий проміжок часу, причому яскравість світлового зображення постійно змінюється. Це може бути світлова реклама або динамічна світлова композиція.

Види архітектурного освітлення у Львові

Для встановлення архітектурного освітлення Львів ми розробимо проект зовнішнього освітлення, Ваші вимоги потреби і стануть основою світлодизайну; придбаємо світлотехнічне обладнання: прожектори, декоративні ліхтарі, садово-паркові світильники, ландшафтні стовпчики (болларди), світлодіодні світильники і модулі, неонові та світлодіодні стрічки провідних виробників; виконаємо усі електромонтажні роботи по зовнішньому освітленні; здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування архітектурного освітлення Львів і ландшафтного освітлення Львів. Якщо Ви бажаєте встановити приховане архітектурне освітлення, яке видозмінить фасад Вашого будинку, ми залюбки виконаємо Ваше побажання.

При розробці проекту архітектурного освітлення Львів враховуємо декоративні функції підсвічування, дотримання санітарних норм, безпечність використання, зручність обслуговування, можливості змінюватися у різні пори року або за бажанням власника.

Також для Вас корисним можуть стати Електромонтажні роботи Львів.

Архітектурне освітлення Львів дуже поширене у заміському будівництві. У нас Ви можете замовити ландшафтне освітлення свого заміського будинку, дачі, приватного подвір’я. При цьому важливим моментом є правильне підсвічування дерев, чагарників, трав’яного покриву, клумб, хідників і сходів. Для підсвічування дерев, чагарників використовуємо прожектори, гірлянди, готові світлові дерева та світильники (сферичні, світильники відбитого світла, направлені, вбудовані ландшафтні і архітектурні світильники). Для освітлення лужків, доріжок, сходів м’яким розсіяним світлом використовуємо ландшафтні світильники, встановлені на стовпчики або вбудовані у ґрунт, клумбу, фонтан, біля лавочок, уздовж сходів, гірок ландшафтні світильники.

Архітектурне освітлення Львів, виконане фахівцями компанії «Ремонт-Буд», підкреслить статус і респектабельність Вашого будинку, кафе чи ресторану, готелю, стане Вашою своєрідною «візитівкою» і привертатиме увагу потенційних клієнтів.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати