Приклади робіт
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
2-кім. квартира, Чупринки
2-кім. квартира, Чупринки
2-кім. квартира, Чупринки
2-кім. квартира, Чупринки
2-кім. квартира, Чупринки
2-кім. квартира, Чупринки
Теплі стіни і підлога, 2016
Теплі стіни і підлога, 2016
Теплі стіни і підлога, 2016
Теплі стіни і підлога, 2016
Теплі стіни і підлога, 2016
Теплі стіни і підлога, 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Санвузол, Кавалерідзе
Санвузол, Кавалерідзе
Санвузол, Кавалерідзе
Санвузол, Кавалерідзе
Санвузол, Кавалерідзе
Санвузол, Кавалерідзе
Ціни на сантехнічні роботи
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Монтаж водопровідних труб: подача води та каналізація
точка
830
0
Монтаж теплої підлоги (водяної)
м²
180
0
Врізка в стояк
шт.
390
0
Прайс по окремих сантехнічних роботах
Монтаж умивальника
шт.
350
0
Монтаж змішувача
шт.
150
0
Монтаж унітазу
шт.
450
0
Монтаж бойлера
шт.
780
0
Монтаж душової кабіни (піддон зі шторкою)
шт.
650
0
Монтаж душової кабіни (закрита кабіна)
шт.
1750
0
Монтаж ванни
шт.
500
0
Монтаж ванни з підмуровкою
шт.
800
0
Монтаж ванни та душової кабіни з гідромасажером
шт.
2850
0
Монтаж газового котла
шт.
1400
0
Монтаж рушникосушки
шт.
350
0
Підключення пральної машини
шт.
200
0
Влаштування ніші з ящиком для гребінки
шт.
450
0
Монтаж колектора (гребінки)
шт.
1400
0
Штроблення бетонної стіни під труби
пог. м
130
0
Монтаж насосної станції
шт.
1800
0
Монтаж теплої стіни (водяної)
м²
300
0
Перенесення радіатора опалення на балкон
шт.
900
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Сантехнік Львів | Сантехнічні роботи, ціни

Сантехнік Львів ціни на встановлення змішувача, ванни, унітазу

Сантехнік - це людина, що володіє кваліфікацією необхідної для проведення сантехнічних робіт, сантехнік Львів ціни сьогодні цілком прийнятні.

Важко собі уявити сучасний світ без водопроводу, каналізації, душа. Все те, до чого ми так звикли неможливо без послуги сантехніка Львів. Багато хто помилково вважає, що сантехнік - це низько кваліфікована професія, але ви спробуйте правильно зробити розведення водопровідних і каналізаційних комунікацій у себе вдома. Це важка робота, що вимагає необхідних знань і досвіду.

Уявіть на хвилину світ цих людей. Без сантехніків наші міста б потопали в нечистотах, а в наших будинках не було б води, туалетів і ванні кімнати не працювали. Ми б опинилися в середньовіччі. Не чекайте, що робота кваліфікованого сантехніка буде коштувати дешево сантехнік Львів ціни повинні бути на рівні. Це важка праця, і вона оплачується досить добре. Щоб отримати знання, що дозволяють працювати сантехніком необхідно відучитися від 1 до 3 років в спеціальному навчальному закладі, пройти практику. Все це непросто.

Послуги сантехніка Львів. Вартість послуг

Кожному з нас доводилося мати справу з сантехнікою. Хтось вирішував ці проблеми самостійно, але що робити, якщо немає знань і навичок, як поставити душову кабіну або замінити змішувач, унітаз? А якщо забилася каналізація, що робити? Не обійтися без допомоги кваліфікованого сантехніка. Жоден ремонт не обходиться без послуги сантехніка. Демонтаж старого устаткування, монтаж нового на все це сантехнік левів ціни не маленькі. Всім цим займається бригада сантехніків.

Вартість роботи сантехніка залежить від наступних факторів:

 • міста і району;
 • кваліфікації бригади;
 • використовуваних матеріалів при роботі;
 • складності та обсягу робіт.

Будь-які роботи починаються з демонтажу старого обладнання і систем. Демонтаж раковини, умивальника, обійдеться у сантехнік Львів ціни від 100 до 500 гривень. Демонтаж унітазу, біде, обійдеться від 200 гривень і вище. Демонтаж ванни обійде від 500 гривень, душовій кабіні від 200 грн. пральної або посудомийної машини - від 100 грн. У нас на сайті є прайс лист на сантехнічні роботи.

Послуги сантехніка. Монтаж сантехнічного устаткування. Ціни

Послуги сантехніка: якісна робота від професіоналівПрайс лист на сантехнічні роботи, гарантія на виконану роботуПослуги сантехніка Львів: монтаж сантехніки у Львові

Після демонтажу інсталяції та збирання різного сантехнічного обладнання, необхідно провести збірку водопровідної системи, штроблення стін, установку пральної машини, душової кабіни, ванни, змішувачів, унітазу. Обсяг робіт послуги сантехніка Львів може бути значний, якщо проводиться капітальний ремонт. Найпоширеніша послуга у сантехніків - це установка ванни. Сьогодні її вартість складе від 700 до 1200 грн. стандартні розцінки на сантехнічні роботи для установки гідромасажної ванни буде вище на 50%. Підключення душової кабіни або гідромасажного боксу може обійтися замовнику від 1000 до 2000 грн.

Cантехнічні роботи Львів: усунення проблеми, прочистка каналізації

Простіші роботи обійдуться не так дорого, розцінки на сантехнічні роботи невеликі. Наприклад, установка унітазу коштує від 400 до 500 грн. Якщо необхідний демонтаж старого, то сантехнік Львів ціни збільшуються на 50%. Заміна або ремонт бачка обійдеться в 100-200 грн. Часто виходять з ладу змішувачі. Їх ремонт коштує 200 грн., А установка нового 300-400 такі зараз ціни на сантехнічні роботи. Як правило, змішувачі страждають через погану якість води та корозії вентилів. У приватних домоволодіннях користується попитом послуга зі встановлення бойлера. Монтаж сантехніки Львів може обійдеться від 500 грн. і ще 200 грн. за підключення до водопровідної системи. Підбір труб до бойлера без штробления обійдеться від 200 грн.

Ну і головне питання, яке цікавить всіх, які розцінки на сантехнічні роботи, щоб замінити всі труби на кухні та у ванній кімнаті та інші послуги сантехніка. Обійдеться ця процедура у сантехнік Львів ціни від 2700 грн. Це мінімальна вартість, за яку може взятися кваліфікований сантехнік. Вона може бути вище, все залежить від площі приміщень і матеріалів, складності робіт.

Сантехнічні роботи Львів. Переваги і недоліки

Навколо цієї професії існують багато легенд і чуток. Всі знайомі з байками про те, як сантехніки вдало спокушають самотніх жінок після виконання ремонту. Хтось вважає цю професію некваліфікованою і негідною. У кожній професії є свої переваги і недоліки, сантехніки не виняток. Переваги сантехнічні роботи Львів полягають в наступному:

 • професію сантехніка легко отримати. Невеликий конкурс у навчальних закладах, малий термін навчання. Невелика практика і ви вже сантехнік. Сантехнік Львів ціни можна призначати самостійно;
 • гідна оплата. Хороших сантехніків мало. Знайти людину, яка зможе швидко зробити сантехнічні роботи Львів з каналізаціями не просто. Зазвичай їх контакти дістаються через друзів і знайомих. Пошук по оголошенню може привести до справжніх шахраїв, які не тільки не допоможуть вирішити проблему з каналізацією, але і створять масу інших. Після таких горе-майстрів доведеться все виправляти;
 • постійно є робота на послуги сантехніка. У людей завжди будуть ламатися крани і протікати труби. Сантехнік без роботи не залишиться.

Послуги сантехніка Львів ціни на монтаж сантехнічних точок

Але є й недоліки. Серед них:

 • робота не в дуже сприятливих умовах. Постійно доводиться мати справу з нечистотами;
 • працювати доводиться в польових умовах, іноді необхідно швидко добиратися з одного місця до іншого.

Сантехнік може робити сантехнічні роботи Львів як поодинці, так і в бригаді від цього у сантехнік Львів ціни можуть відрізнятися. Для вирішення невеликих проблем (заміна змішувача, усунення протікання, установки пральної або посудомийної машини) необхідний один сантехнік. Коли в квартирі відбувається капітальний ремонт і необхідно в стислі терміни якісно провести сантехнічну частину робіт, то викликають бригаду сантехніків. Бригада сантехніків складається з 2-4 чоловік. Одночасно працюють в декількох кімнатах.

Монтаж сантехніки Львів. Гарантія на роботу

Послуги сантехніка Львів ціни у слюсаря-одинака - підстава для підозри в некомпетентності. Гарантію від нього ви не отримаєте. Потрібен якісний ремонт - користуйтеся послугами великих компаній, що надають послуги сантехніків. Ви отримаєте гарантію, але при цьому сантехнік Львів ціни можуть бути вище. Коли трапиться біда, вам не потрібно буде виправляти її самому, це зроблять сантехніки безкоштовно. Звичайно, їхні послуги коштують дорожче, але зате ви отримаєте якісні сантехнічні роботи Львів з гарантією.

Хороший сантехнік використовує для ремонту якісні матеріали відомих брендів. Піклується про свою репутацію та відгуки. Наші сантехніки - професіонали своєї справи послуги сантехніка Львів, допоможуть вирішити проблеми з водопроводом і каналізацією.

Послуги сантехніка. Що застосовують сантехніки в своїй роботі

Ціни на сантехнічні роботи: якісна робота, сучасне обладнання

Спілкування замовника з сантехніком починається по телефону. Клієнт описує проблему, сантехнік - розраховує вартість сантехнічні роботи Львів її рішення, які матеріали використовувати. Основні предмети:

 • розвідні і звичайні ключі різних розмірів;
 • пара вентилів (завжди знадобляться);
 • ніж для різання пластикових труб;
 • рулетка.

Після приходу на «місце катастрофи» сантехнік оглядає пошкодження і пропонує клієнту варіанти вирішення обумовлюються сантехнік Львів ціни на послуги. Іноді клієнт сам купує витратні матеріали (пластикові труби), іноді це може зробити сантехнік за додаткову плату. Оглядається фронт сантехнічні роботи Львів, обумовлюються вартість і терміни. Після цього сантехнік приступає до роботи. Сантехнік працює з трубами. Сучасні труби зроблені з ПВХ і вони мають багато переваг:

 • низька вартість;
 • довговічність і міцність;
 • простота розводки і монтажу.

Сучасні технології дозволяють заховати труби в стіну за допомогою штроблення. Це красиво і надійно. Труби ПВХ з'єднуються за допомогою хімічного зварювання. Вони нагріваються до певної температури і стягуються хомутом. Нові технології в сантехнічні роботи Львів значно полегшили життя сантехніка. Єдині стандарти дозволяють легко замінити поламані деталі. Наприклад, зламався вентиль змішувача. Його легко замінити на новий. Вентилі однакового розміру.

Розцінки на сантехнічні роботи та монтаж сантехніки у Львові та околицяхПісля ремонту обладнання та послуги сантехніка Львів перевіряються в присутності замовника. Якщо у замовника немає претензій, проводиться підписання акту про виконані роботи та оплата. Ремонт по гарантії здійснюється безкоштовно, якщо поломка сталася не з вини замовника, ціни на сантехнічні роботи у Львові зараз впали. Сантехнік може надати консультацію і допомогу і після починати сантехнічні роботи Львів. Рекомендувати комплектуючі, витратні матеріали для заміни і ремонту. Не рекомендується проводити ремонт самостійно. Особливо, усувати протікання. Це може привести до сумних наслідків.

Послуги сантехніка Львів. Загальні рекомендації

У старих квартирах клієнти просять замінити старі іржаві, металеві труби на нові з ПВХ, сантехнічні роботи Львів коштують недешево. Така робота займає 4-5 годин. І це без штроблення (укладання труб в стіну). З штрабленням послуги сантехніка займають 2 дня. З'єднуються ПВХ-труби за допомогою хімічного зварювання. Надійно і швидко. Сантехніки рекомендують не економити на витратних матеріалах, чим якісніше - тим довше вони прослужать. Купуйте хорошу сантехніку, змішувачі відомих брендів, якісні душові кабіни. У міських квартирах якість води залишає бажати кращого, встановлюйте фільтри. Фільтри допоможуть продовжити термін придатності змішувачів і очистити воду. І вам не доведеться замовляти послуги сантехніка Львів.

Часто сантехнікам доводиться усувати засмічення, складні сантехнічні роботи Львів. Залишки їжі забивають труби на кухні, і вода не проходить. Встановіть на раковини ножі і ця проблема усунеться. Не рекомендується викидати в унітаз наповнювачі для кота, тверді відходи. Це може привести до засмічення труб. Потрібні послуги сантехніка Львів, ми вам допоможемо! Бригада сантехніків з великим досвідом роботи вирішать всі проблеми, усунуть засмічення, поміняють труби, встановлять нові змішувачі, відремонтують поломки. Ви отримаєте гарантію. Наші сантехніки використовують якісні матеріали.

Що входить в послуги сантехніка?

Сантехнічні роботи Львів – це великий комплекс робіт, який включає встановлення опалення, проведення системи каналізаційних трубопроводів, під’єднання до загальної мережі водопостачання і створення локального ланцюжка (кухня-ванна-туалет), підключення водонагрівачів, техніки та їх ремонт.

Грамотно підібране і професійно встановлене сантехнічне обладнання буде Вам служити десятиліттями, а некваліфікований монтаж навіть найбільш якісного і супердорогого обладнання постійно створюватиме неприємності. тому приділіть увагу при пошуку майстра сантехнік Львів.

Сантехнік Львів | Сантехнічні роботи, ціниПрофесійне виконання сантехнічних робіт у ЛьвовіСантехнік Львів - сантехнічні роботиВиконання сантехнічні роботи Львів проходить у певній послідовності: установка котельного обладнання, укладка водяних, каналізаційних труб, монтаж водонагрівачів і батарей опалення. На завершальному етапі цих робіт часто затребуваними є сантехнічні послуги:

встановлення лічильників обліку води; монтаж очисних фільтрів води; встановлення ванн, джакузі; монтаж гідробоксів, душових кабін; встановлення умивальників, біде, унітазів, заміна сифонів; монтаж кранів, змішувачів (у т.ч. їх ремонт або заміна); встановлення, ремонт та чистка бойлера; підключення пральної та посудомийної машин; очисткаканалізаційних труб; монтаж радіаторів (батарей) опалення;

Сантехнічні роботи Львів проводяться або після, або паралельно з такими послугами нашої компанії, як Електромонтажні роботи Львів. Сантехнік Львів — це різнобічна професія, яка крім основних сантехнічних робіт включає в себе ще й такі послуги: Автономне опалення або Економне електричне опаленняТепла підлога ціна.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати