Монтаж венеціанської штукатурки по правильній технології

Переглянути виконані роботи
Ціна монтажу венеціанської штукатурки
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплекс стін 5: шпаклівка старт + фініш, декоративна штукатурка
м²
640
0
Монтаж декоративної штукатурки на стінах (робота + матеріал)
м²
500
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Венеціанська штукатурка у Львові і Ціни монтажу

Венеціанська штукатурка у Львові і інших містах користується великою популярністю. Це обумовлено тим, що вже протягом тривалого часу вона є гармонійним доповненням інтер'єру, універсальна і виглядає розкішно навіть в мінімалістичному стилі.

На сьогоднішній день нами представлена ​​венеціанська штукатурка, ціна у Львові якої може варіюватися від мінімальної до ексклюзивної. Установка венеціанської штукатурки (венеціанки) при частковому ремонті або ремонті квартири під ключ надається багатьма компаніями, наші фахівці з тих, хто може виконати роботи швидко і якісно, ​​з врахуванням при цьому всіх Ваших побажань.

Венеціанська штукатурка, як гармонійне доповнення інтер'єру

Венеціанська штукатурка у Львові: що це і навіщо?

Венеціанська штукатурка у Львові встановлюється вже протягом багатьох років і наші майстри зможуть підібрати венеціанську штукатурку, ціна у Львові якої буде залишатися оптимальною, незважаючи на зміну валютного курсу і вартості матеріалів.

Багато хто думає, що прикраса венеціанкою вимагає великої кількості зусиль і чималих термінів виконання, але ми стверджуємо, що справа лише в професіоналізмі. Наші фахівці можуть провести роботи так, що венеціанська штукатурка зі Львова буде виглядати ефектно в будь-яких умовах. Навіть при мінімальному бюджеті ми зможемо зробити зовнішній вигляд інтер'єру Вашого приміщення розкішним і вишуканим. Для цього потрібно чітко знати, чого Ви хочете і звернутися до нас.

Від чого залежить і як формується ціна на венеціанську штукатурку у Львові

На влаштування венеціанської штукатурки у Львові ціна розраховується індивідуально, і при цьому залежить від наступних параметрів:

Від чого залежить ціна на венеціанську штукатурку

Весь процес установки декоративної штукатурки відбувається в кілька етапів, у кожного з яких є певні нюанси, які грають роль у формуванні вартості. Виконані нами роботи однозначно матимуть розкішний і незвичайний зовнішній вигляд, незалежно від суми, на яку Ви розраховуєте. Можна підібрати штукатурку, що має оригінальний зовнішній вигляд, і наші майстри можуть допомогти з вибором.

Етапи та особливості установки штукатурки венеціанки

Установка венеціанської штукатурки починається з грунтовки. Необхідно дочекатися повного висихання, яке може тривати 8-12 годин. Наступний етап - нанесення кількох видів розчинів, що відрізняються за колірною гамою для створення необхідного ефекту.

Щоб підібрати кольори використовуються спеціальні техніки, за допомогою яких можна змоделювати прогнозовані результати, і правильно вибрати необхідний тон і відтінок.

Щоб штукатурка виглядала ефектно і прикрашала Ваш інтер'єр необхідно враховувати 2 аспекти:

  • Для другого шару потрібно підбирати колір, що відрізняється мінімум на 1 тон і створювати необхідний контраст;
  • Для додання дзеркального блиску після повного висихання штукатурки "залізниться".

Передостаннім і основним етапом є безпосереднє нанесення і закріплення штукатурки. Наші фахівці виконають всі роботи якісно, ​​з урахуванням всіх деталей.

Останній етап установки венеціанки

Заключним етапом є завершальна обробка, що включає полірування й нанесення спеціального воску, що підсилює ефект контрасту і надає неповторний блиск.

Гарантія якості на венеціанську штукатурку

Кількість кольорів і дизайн повністю залежить від побажань замовника. При бажанні, можна додати малюнки або орнаменти, додати інтер'єру більше яскравості і підкреслити його стилістику шляхом використання спеціальних технологій. Можна домогтися ефекту перламутру, омбре або плавного переходу. Якщо Ви любите класику, то можна легко створити імітацію каменю, шляхом нанесення декількох шарів полірування і правильної пропорції воску.

Ми працюємо виключно з високоякісними матеріалами і зможемо підібрати венеціанську штукатурку на Ваш смак. Після нанесення венеціанської штукатурки можуть знадобиться послуги прибирання після ремонту, особливо якщо проводиться не монтаж натяжних стель, а стандартна побілка і шпаклівка. Індивідуальний підхід і багаторічний досвід - це головні переваги, якими ми володіємо при проведенні робіт будь-якого рівня складності.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати