Потрібно встановити кондиціонер або спліт-систему?

Переглянути виконані роботи

Кондиціонери: обслуговування і монтаж кондиціонерів

Фахівці компанії «Ремонт-БУД» активно працюють у взаємопов’язаних напрямах опалення будинку: встановлення системи індивідуальне опалення та кондиціонери Львів, обслуговування і встановлення кондиціонерів. Замовникам пропонуємо широкий спектр інженерних робіт з кондиціонування та вентиляції житлових будинків, квартир, офісних приміщень, торгових центрів і логістичних складів, медичних установ, об’єктів промисловості. Залюбки виконаємо стандартний та складний (з додатковими послугами) монтаж кондиціонерів Львів.

Кондиціонери Львів: монтаж

Кожен клієнт – наш партнер, тому компанія проводить гарантійне і післягарантійне обслуговування кондиціонерів Львів.

До переліку послуг, що надаються підприємством «Ремонт-БУД», входить:

 • безкоштовні кваліфіковані консультації про те, який саме кондиціонер підходить для монтаж кондиціонери у даному приміщенні;
 • безкоштовний виїзд фахівця для огляду приміщення, місця встановлення кондиціонерів Львів, проведення замірів і розрахунків витратних матеріалів;
 • установка кондиціонерів Львів, запуск;
 • послуги автовишки для монтаж кондиціонерів Львів;
 • чистка повітряних фільтрів кондиціонери Львів;
 • чистка внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонери Львів;
 • антибактеріальна обробка фільтрів і теплообмінника кондиціонери Львів;
 • заміри тиску фреону в системі, при необхідності заправка і дозаправка фреоном кондиціонери Львів;
 • діагностика, виявлення неполадок, ремонт кондиціонери Львів;
 • гарантійне обслуговування кондиціонери Львів;
 • демонтаж кондиціонери Львів.

Монтаж кондиціонерів у Львові

Монтаж кондиціонерів Львів, пусконалагоджувальні роботи устаткування проводяться висококваліфікованими досвідченими фахівцями (як і встановлення бойлера Львів). Тому гарантуємо Вам надійну роботу кондиціонерів, свіже повітря, хороший клімат як під час експлуатації, так і в післягарантійний період.

В домовлені часові рамки спеціалісти компанії «Ремонт-БУД» проведуть встановлення кондиціонерів Львів різновидів:

 • Мультизональна система кондиціювання з функціями обігріву та охолодження (t= ±30° C);
 • Спліт-система інверторна (настінного типу; працює в різних режимах охолодження);
 • VRV-системи;
 • Пристрої для підтримання мікроклімату та вологості;
 • Комплексне сервіс-обслуговування всіх видів системи кондиціонування м. Львів.

Встановимо кондиціонер, придбаний Вами; якщо Ви ще не придбали відповідного пристрою, наша компанія Вам запропонує тільки оригінальні кондиціонери Львів та системи кондиціонування від офіційних зарубіжних (Daikin, Fujitsu, Panasonic, Samsung, Toshiba, LG, Mitsubishi, Hitachi) і українських виробників, враховуючи Ваші запити і пріоритети:

 • Кондиціонери касетні, канальні, підлогові, підлого-стельові;
 • Кондиціонери центральні і прецизійні;
 • Системи промислового кондиціонування.

Доставку кондиціонери Львів, обладнання для кондиціонування здійснюємо за власний рахунок у зручний для Вас час. Монтаж кондиціонерів та систем кондиціонування Львів проводимо тільки професійним інструментом, використовуємо якісні комплектуючі провідних виробників, не економимо на витратних матеріалах. Обладнання заправляємо екологічно безпечними холодоагентами марки R 407, марки R 410. Усього через 2-3 години у Вашому приміщенні з’явиться приємна освіжаюча прохолода.

Встановлення кондиціонерів у Львові

Сервіс кліматичного обслуговування допомагає уникати виникнення несправностей, подовжує термін експлуатації системи майже удвічі, тому у Вашому приміщенні постійно буде оптимальний мікроклімат. Щоб не виникало загрози витікання конденсату у приміщення чи розповсюдження різноманітних бактерій, які накопичуються на пластинах кондиціонера, також необхідне регулярне сервісне обслуговування. Щоб убезпечити себе від витрат на ремонт через перенавантаження компресора при зниженні рівня холодоагента, радимо заправляти Ваш кондиціонер не рідше 2-х разів на рік. Систематичне сервісне обслуговування кондиціонери Львів – Ваша безпека та відчутна економія Ваших коштів!

Ціни на монтаж кондиціонерів у Львові

Пропонуємо встановлення кондиціонерів Львів ціни – доступні, обгрунтовано невисока, яка Вас приємно здивує. Кондиціонери Львів ціни залежить від складності монтажу, обсягу, класу і потужності устаткування. До монтаж кондиціонерів ціна входить також вартість додаткових метрів фреонової магістралі; послуги штробування каналів внутрішніх стін для прокладання комунікацій (розрахунок за 1 м/погонний), просверлювання додаткового отвору в стіні, прокладання декоративного коробу, дренажної трубки, монтаж захисного козирка, вартість самого козирка.

«Золоте правило», яке створило нам позитивний імідж у замовників, просте: якісний монтаж кондиціонера – запорука ефективної, надійної, тривалої і безпечної роботи кондиціонера!

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати