Реставрація і монтаж дерев’яних дверей у Львові

Переглянути виконані роботи

Реставрація дерев'яних дверей у Львові | Ціна і зразки

Якщо Ви вирішили зробити капітальний або косметичний ремонт в приміщенні, то в числі всіх робіт потрібно відреставрувати або замінити двері. Найбільш часто під шаром фарби ховається все така ж міцна основа, і щоб не витрачати гроші на покупку і установку нової стулки, можна звернутися до нас. Ми надаємо послугу: "реставрація дверей Львів", яка поверне життя Вашої речі. Крім цього, на реставрацію дверей ціна, пропонована нашою компанією повністю відповідає якості.

Реставрація дверей Львів поверне життя Вашому улюбленому предмету

Реставрація дверей: Львів і область

Дерев'яні двері можуть служити протягом 10-15 років, але з плином часу речі втрачають привабливий зовнішній вигляд. Щоб не розлучатися з якісною річчю і її зовнішній вигляд не псував весь інтер'єр квартири, можна звернутися в нашу фірму. Ми виконуємо столярні роботи Львів, за допомогою яких можна якісно зробити реставрацію дверей у Львові.

Реставрація дверей Львів допоможе продовжити термін експлуатації, так як усуваються дефекти, що з'явилися за час використання дверей. До них відносяться тріщини, вм'ятини, різноманітні поломки, втрата будь-яких деталей. Якщо Ви акуратно користувалися дверима, і вони не мають серйозних пошкоджень, сума до оплати, відповідно, буде нижчою.

Реставрація дверей: ціна і послуги

У список послуг, що надають наші професійні столяри, входить:

  • усунення дефектів;
  • видалення плям і забруднень;
  • відновлення або заміна зіпсованих деталей;
  • відновлення структури двері, якщо вона виготовлена ​​з дерева;
  • обробка.

Реставрація дверей ціна залежить від кількості тріщин, вм'ятини і різноманітних пошкоджень

Етапи реставрації дерев'яних дверей відбуваються за однаковою схемою. Після зняття старого покриття необхідно попрацювати з деревиною: відполірувати, обробити морилкою або подібними засобами, покрити фарбами і лаком. Від кількості використаного в роботі матеріалу і залежить загальна вартість послуги. При додаванні будь-яких елементів декору на реставрацію дверей ціна підніметься, в зв'язку з використанням додаткової сировини і створенням деталей.

Всі роботи виконуються на високому рівні і по закінченню ми даємо гарантію на термін служби цих дверей в такому вигляді.

Реставрація дерев'яних дверей в короткі терміни

Крім основних робіт ми надаємо послугу: "виготовлення дерев'яних дверей і декорування". Якщо Ви бажаєте, щоб двері стали не тільки функціонувати як раніше і мати нормальний загальний вигляд, а й щоб у них з'явилася родзинка, то можете замовити додаткові прикраси. Для цього ми використовуємо кілька методів:

  • метод патинування;
  • спосіб нанесення поту;
  • виконання різьблених елементів.

Реставрація дерев'яних дверей дозволяє додати нові елементи декору

На цьому етапі роботи все залежить виключно від Вашої фантазії. Ми врахуємо всі побажання клієнта, і виконаємо роботи за самий мінімальний період. Ви можете повністю довіряти співробітникам нашої фірми, оскільки для цих людей робота є улюбленим хобі, і вони намагаються не заради грошей. Таким чином, наша фірма гарантує виконання максимально якісної реставрації дверей Львів, після якої оновлена ​​річ прослужить ще досить довго.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати