Виконуємо монтаж промислового освітлення по Західній Україні

Переглянути виконані роботи

Освітлення для роботи та промислове великих масштабів

У компанії «Ремонт-Буд» Ви можете замовити не тільки Електромонтажні роботи Львів, але й роботи з Освітлення виробничих приміщень Львів.

Якісне освітлення на виробництві створює сприятливі умови зорової роботи, виключає осліплюючу дію джерел світла на працівників, часту адаптацію органів зору і швидку втомлюваність очей. При правильному освітленні на робочих поверхнях не виникають різкі, глибокі, рухомі тіні.

Освітлення для роботи та промислове великих масштабів

Від освітлення виробничих приміщень (так зване Промислове освітлення Львів) залежить продуктивність праці та кількість бракованої продукції. Порушення вимог щодо норм освітлення і якості джерел світла може призвести до виникнення небезпечних шкідливих виробничих факторів: шум, теплові випромінювання, ураження струмом, загоряння приміщення або вибух світильника. Щоб уникнути професійних захворювань і нещасних випадків на виробництві, штрафних санкції з боку наглядових комісій, радимо звертатись до компанії «Ремонт-Буд», яка ґарантує встановлення на Вашому підприємстві надійного, економічного, естетичного, водночас простого в експлуатації, якісного освітлення.

Вартість енергоресурсів для промислових підприємств є достатньо високою, тому спеціалісти нашої компанії при розробці проекту спочатку враховують природне освітлення, яке доповнюють штучним освітленням. Таке поєднання необхідне при високоточних роботах або, якщо для виробничого процесу використовується світловий пучок змінних напрямків.

Наша компанія проводить монтаж і встановлення освітлювальних приладів на виробничих і промислових об’єктах у відповідності до нормативних значень, визначених Державними будівельними нормами.

Правила монтажу промислового освітлення

При необхідності наша компанія проведе демонтажні роботи з ліквідації застарілої системи освітлення на підприємстві. Тоді наступний етап: електромонтажні роботи, які наша компанія виконує з обов’язковим дотриманням технологічних стандартів:

  • 1) прокладання каналів, борозен, ніш, отворів, призначених для каналізації електроенергії згідно з проектом у виробничих, складських, торгових приміщеннях, на сходових клітках;
  • 2) якщо проектом передбачено відкрите прокладання проводів або кабелів, проводимо оштукатурювання поверхонь прокладання;
  • 3) забезпечення збереження змонтованого електроустаткування та його захист від атмосферних опадів, механічних пошкоджень.

За конструктивним виконанням пропонуємо встановлення і монтаж загального, місцевого і комбінованого освітлення виробничих приміщень Львів.

Правила монтажу промислового освітлення

Для освітлення для виробничих приміщень розробляємо і встановлюємо системи штучного освітлення. Система штучного освітлення передбачає цілий комплекс робіт із встановлення робочого освітлення, аварійного - для продовження роботи під час припинення подачі електроенергії або раптового вимкнення робочого освітлення, евакуаційного – для забезпечення евакуації людей з приміщень у випадку пожежі, НС на виробництві, охоронне – по периметру території підприємства для освітлення уночі, чергове – освітлення у неробочий час прохідної або приміщення, у якому перебуває спеціальний персонал. Під час монтажу аварійного освітлення, встановимо світильники, які мають особливі розміри, тип та спеціальні знаки, щоб при потребі їх було легко розпізнати.

До промислове освітлення Львів компанія «Ремонт-Буд» включає заходи щодо розробки проекту, організації, проведення монтажу (встановлення) системи освітлення (схема, світильники, вимикачі), у приміщеннях або на відкритому просторі. Виважено і прискіпливо підходимо до вибору типів свiтильникiв (вiдкритi, закриті, пило та вологозахищенi). Тип світильника залежить від умов виробничої експлуатації, тобто враховуємо умови середовища, вимоги до розподілу світлового потоку (пряме, розсiяне, вiдбите свiтло), ступінь захисту вiд пилу, води, ураження електричним струмом, енергоощадність.

При монтажі систем загального освiтлення найкраще застосовувати рiвномiрне та локалiзоване розмiщення свiтильникiв, оскільки при рiвномiрному розмiщеннi забезпечується однакова освiтленість усiєї площi в приміщенні, особливо, якщо площа велика. Найкращим варiантом рiвномiрного розмiщення є розмiщення світильників у шаховому порядку або таким чином, щоб вiдстанi мiж сусідніми свiтильниками були однакові як у ряду, так і мiж рядами.

Ціни на освітлення виробничих приміщень

У нашій компанії Ви можете замовити за найнижчими цінами послуги проектування промислове освітлення Львів, послуги електромонтажу «під ключ» (включаючи освітлення виробничих приміщень Львів). Ми розробляємо та втілюємо проекти будь-якої складності, роботою на усіх етапах займаються лише кваліфіковані фахівці. Ціни на наші послуги – одні із найдоступніших у Львові та Львівській області, у нашому розпорядженні власна електротехнічна лабораторія.

Щоб залишити заявку на замовлення, звертайтеся за контактами, вказані на сайті. Наші адміністратори проконсультують Вас з будь-яких питань, детально розкажуть про увесь спектр послуг, які Вас зацікавили, порядок їх надання і вартість.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати