Ціни на послуги вантажників
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Послуги вантажника (к-сть вантажників x к-сть підйомів x к-сть поверхів)
-
3
0
Вивезення будівельного сміття
-
1560
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Вантажники у Львові і вантажні роботи

Вантажники ЛьвівОкрім ремонтно-будівельних робіт надаємо послуги вантажників Львів. У нас Ви можете замовити будь-які вантажні роботи. Їх, залежно від виду замовлення, виконають вантажники Львів — професіонали або різноробочі вантажники.

Вантажники фірми «Ремонт-БУД» — майстри своєї справи, мають у своєму арсеналі відпрацьовані уміння й навички, різноманітні засоби і пристосування для вантажів, пакувальні матеріали, шнур, фіксуючі ремені, автомобіль.

Вантажники Львів компанії щодня виконують вантажні роботи Львів пов’язані з квартирним переїздом, офісним переїздом, перевезення меблів, побутової техніки, великогабаритних музичних інструментів, сейфів, будівельних матеріалів. Тому наші вантажники для підвищення кваліфікації проходять курси з професійної підготовки. Замовляючи у нас послуги вантажників Львів, Ви отримаєте задоволення від роботи вантажників, а Ваш вантаж цілий і неушкоджений швидко переїде у потрібне місце. Замовники відзначають, що наші вантажники Львів виконують вантажні роботи старанно, до клієнта завжди ставиться ввічливо, до речей і вантажів – уважно, обережно, з максимальною відповідальністю. Звертайтеся і ми запропонуємо Вам швидке і якісне розв’язання проблеми з вантажники Львів.

Пропонуємо перелік послуг вантажників для фізичних і юридичних осіб:

 • квартирний переїзд;
 • офісний переїзд;
 • переїзд торгового приміщення;
 • складський переїзд;
 • перевезення меблів;
 • перевезення побутової техніки: холодильники, газові плити, пральні машинки;
 • послуги вантажників Львів: пісок, цемент, будівельні матеріали;
 • підйом будівельних матеріалів на необхідний поверх;
 • перевезення сейфів;
 • перевезення банкоматів;
 • перевезення піаніно, рояля;
 • перевезення стіл більярдний;
 • вивезення будівельного сміття.

Послуги вантажників ЛьвівМенеджер «Ремонт-БУД», приймаючи і обговорюючи замовлення, уточнює такі важливі моменти: адреса клієнта, на якому поверсі квартира, наявність вантажного ліфта, тип вантажу, вага, умови перевезення, розбирання меблів, пакування, адреса доставки, доставка на поверх, розпакування, збирання меблів та обов’язково Вам повідомить орієнтовну вартість послуги вантажників. Для упакування предметів Вам не обов’язково купувати пакувальні матеріали (пізніше їх треба викинути або шукати місце для їх зберігання). Просто орендуйте у нас картон, коробки необхідних розмірів, мішки (у т.ч. поліетиленові), пакувальну плівку. Таким чином, Ви не тільки  зекономите свої гроші, але й час. Якщо клієнтське замовлення прийняте, то вантажна бригада від «Ремонт-БУД» гарантовано прибуде.  

Для збирання-розбирання вітрин, стелажів, устаткування  для великих магазинів, гуртівень чи складів, Ви можете запросити наших фахівців-такелажників, професійних складальників меблів.

Такелажні роботи – це  роботи з навантаження й розвантаження вантажів, обладнання, сейфів тощо вагою понад 100 кг. Для виконання такелажних робіт необхідне спеціальне обладнання: професійні ремені, трос, карабін із замками, мотузки, піддони. Перед тим як приступити до вантажних робіт, наші вантажники Львів оцінюють усі можливі ризики. Тому клієнти саме нам довіряють переносити цінне медичне обладнання, робочі верстати, конвеєри, банкомати, сейфи, піаніно, роялі, телевізори.

Послуга комерційного переїзду (торгової точки, складу, офісу) від «Ремонт-БУД» передбачає безкоштовні попередні консультації спеціалістів, професійну підготовку обладнання до переїзду, послуги пакувальників і вантажників, повноцінне транспортування і складання устаткування, зберігання вантажу. Якість, оперативність, логістичний підхід до справи, бережливе ставлення до матеріальних цінностей, увага до людей, розумні розцінки на послуги створили компанії «Ремонт-БУД» відмінну репутацію серед приватних підприємців.

Вантажники Львів працюють за кількістю відпрацьованих годин – погодинна оплата, за кількістю відпрацьованих днів.

Ми гарантуємо, що при будь-якому виді послуги вантажників з наступним транспортуванням жодна річ чи конструкція приїде до пункту призначення в потрібний час без пошкоджень, збереже свою функціональність і зовнішній вигляд, а замовник – без фінансових і моральних втрат.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати