Бажаєте встановити систему теплої водяної підлоги?

Переглянути виконані роботи
Ціна монтажу водяної підлоги
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Монтаж водопровідних труб: подача води та каналізація
точка
830
0
Монтаж теплої підлоги (водяної)
м²
180
0
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Тепла підлога водяна | Ціни, монтаж, фото

Тепла підлога водяна хороша альтернатива радіаторному опаленнюТепла підлога водяна користується великою популярністю завдяки тому, що легко монтується за допомогою підключення до системи опалення. Наша фірма займається монтажем водяної теплої підлоги будь-якої складності. Всі роботи проводяться згідно з діючими нормами і вимогами, є можливість здійснити монтаж водяної теплої підлоги по індивідуальному ескізу з урахуванням всіх побажань клієнта.

Тепла підлога водяна: особливості установки

Монтаж теплої підлоги водяної здійснюється тільки спеціалізованими фірмами, де професіонали складають проект і кошторис і проводять роботи в кілька етапів. Наші фахівці встановлять теплу підлогу водяну, або проведуть її ремонт, в найкоротші терміни, виходячи з Ваших індивідуальних побажань і планування квартири або будинку.

Ми забезпечуємо проведення робіт під ключ і встановлюємо теплу підлогу водяну таким чином, щоб вона не вимагала обслуговування і ремонту протягом усього гарантійного терміну. Разом з цією послугою Ви можете замовити монтаж опалення у Львові або встановлення кондиціонерів у Львові, Так як роботи будуть проводитися комплексно, крім високої якості Ви зможете ще й заощадити.

Водяна тепла підлога встановлюється таким чином, щоб була можливість регулювати температуру в кожному приміщенні окремоВся робота проводиться в кілька етапів:

  1. приїзд майстра для ознайомлення з плануванням і складання попередньої схеми;
  2. розробка ескізу і кошторису установки теплої підлоги водяної;
  3. укладка необхідного обладнання, пусконалагоджувальні роботи;
  4. укладка плитки, лінолеуму або ковроліну.

Кінцевий результат, безсумнівно, здивує Вас, так як наша фірма пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості.

Терміни монтажу водяної теплої підлоги

Ми встановимо водяну теплу підлогу в максимально стислі терміни в залежності від побажань клієнта. Якщо необхідно провести ремонт, то на тривалість робіт будуть впливати такі фактори:

  • складність;
  • дислокація прориву труби (якщо є);
  • необхідність покупки додаткових матеріалів.

Наші фахівці зможуть здійснити ремонт водяної теплої підлоги різної складності навіть при необхідності повністю замінити всю систему опалення. Купівля матеріалів і їх монтаж може проводитися нашими фахівцями, що дуже зручно для клієнта: немає необхідності самостійно піклуватися про доставку всіх необхідних труб і комплектуючих.

Монтаж водяної теплої підлоги здійснюється тільки професійними робітникамиМи встановлюємо водяну теплу підлогу таким чином, щоб можна було регулювати її в кожній кімнаті або зонувати приміщення, наприклад, шляхом включення тільки біля робочої поверхні на кухні. Це дозволяє істотно заощадити ресурси, адже тепла підлога водяна економніша ніж радіаторне опалення на 15-20%. Крім цього, вона забезпечить Вам оптимальну температуру в будинку як в опалювальний, так і неопалювальний сезон.

Особливості монтажу водяної теплої підлоги

Перед тим як проводитимонтаж водяної теплої підлоги, необхідно ретельно підійти до планування її розташування, вибору матеріалів і комплектуючих, так як від них безпосередньо залежатиме термін експлуатації і якість опалення.

Ще одним важливим фактором при установці водяної теплої підлоги є висота приміщення - після закінчення робіт вона трохи зменшиться за рахунок підйому підлоги На це потрібно звернути особливу увагу при проведенні ремонту та планування оздоблювальних робіт. Наші професіонали врахують всі нюанси і зроблять всі роботи на вищому рівні.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати