Бажаєте замовити електромонтажні роботи?

Переглянути виконані роботи
Приклади робіт
2-кім. квартира, вул. Кн. Ольги
2-кім. квартира, вул. Кн. Ольги
2-кім. квартира, вул. Кн. Ольги
2-кім. квартира, вул. Кн. Ольги
2-кім. квартира, вул. Кн. Ольги
2-кім. квартира, вул. Кн. Ольги
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Ремонт 2-кім. квартири по вул. Зеленій
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Сихів (косметичний ремонт) 2016
Архітектурне освітлення 2011-2014
Архітектурне освітлення 2011-2014
Архітектурне освітлення 2011-2014
Архітектурне освітлення 2011-2014
Архітектурне освітлення 2011-2014
Архітектурне освітлення 2011-2014
Ціни на електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Монтаж електричної точки: розетка, вимикач, розподільча коробка, щиток
шт.
135
0
Монтаж електричної теплої підлоги
м²
150
0
Монтаж розеток, вимикачів
шт.
30
0
Збирання електричного щита
груп.
135
0
Прайс по окремих електромонтажних роботах
Монтаж терморегулятора (для керування теплою підлогою)
шт.
235
0
Штроблення стін для електропроводки в цеглі
пог. м
20
0
Штроблення стін для електропроводки в моноліті
пог. м
30
0
Вибивання ніші під щит
шт.
350
0
Монтаж електричного щита
шт.
80
0
Пошук пошкоджень електропроводки кабелю середньої складності
шт.
235
0
Заміна однофазного лічильника
шт.
270
0
Заміна трифазного лічильника
шт.
390
0
Монтаж / заміна електропроводки в гофрі без штроблення
пог. м
20
0
Підключення люстри середньої складності
шт.
130
0
Монтаж настінного бра
шт.
85
0
Монтаж точкового світильника
шт.
60
0
Монтаж та підключення витяжки
шт.
140
0
Монтаж реле часу, датчика руху, реле напруги
шт.
150
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Електромонтажні роботи Львів: послуги кваліфікованих електриків

Електромонтажні роботи Львів: послуги кваліфікованих електриків

Робота електриком вимагає цілого комплексу спеціальних знань і навичок. Щоб виконувати електромонтажні роботи Львів, необхідно мати спеціальний диплом, який засвідчує кваліфікацію. Навчаються на електрика в спеціальних навчальних закладах після цього можна надавати послуги електрика Львів. Термін навчання становить від 1 до 2 років. Після навчання учні проходять виробничу практику на підприємствах та отримують практичний досвід.

В обов'язки приватний електрик Львів входить не тільки заміна вимикачів, а й підтримка всієї електромережі в робочому стані. Електромережа складається з безлічі компонентів, розподільних коробок, щитових, що знижують і підвищують напругу, трансформаторів. Рівень заробітної плати електрик Львів залежить від рівня кваліфікації. Він може працювати на великому підприємстві, може працювати в бригаді, може самостійно виконувати приватні замовлення. Без електрик Львів сучасний світ занурився б в темряву. Це люди, які допомагають усунути несправності і налагодити електропостачання там, де це необхідно. Гарного електрика знайти складно. Їх контакти передаються через друзів і знайомих. Будьте обережні викликаючи електрика по оголошенню.

Послуги електрика Львів. Вартість робіт

Вартість послуг електрика залежить від багатьох речей:

 • місця розташування;
 • обсягу та складності робіт;
 • використовуваних видаткових матеріалів.

Електрик Львів може брати плату за виклик і консультацію. Вона становить від 300 грн. і вище, якщо проблема вирішена. Якщо немає, то електрик може взяти 50-100 гривень. Викликати електрика в офіс обійдеться дорожче. Робота з електрикою завжди пов'язана з протипожежною безпекою. Більшість пожеж виникають від короткого замикання. Електрик, що працює в офісній будівлі, на виробничому підприємстві, повинен мати документи, що підтверджують кваліфікацію.

Найпопулярніші послуги електрика Львів- це установка і заміна розеток і вимикачів. Така послуга обійдеться від 40 до 60 грн. При капітальному ремонті встановлюються точкові світильники, установка обійдеться від 50 грн. за штуку. Установка люстри від 150 грн.Ето стандартні на послуги електрика Львів ціни.

Приватний електрик Львів: досвідчений і відповідальнийЕлектрик Львів швидко з гарантією надасть послугиПослуги електрика Львів: монтаж точок та розводка проводкиБільшу частину електромонтажні роботи Львів займають штроблення і підготовка отворів для світильників, розеток і вимикачів. Вартість на електромонтаж Львів становить від 50 грн. і вище. Не меншим попитом користується послуга з установки щита, розподільних коробок. Це обійдеться замовнику від 150 грн. Підготовка місця для щитка в стіні з червоної цегли коштує приблизно від 400 грн, з шлакоблоку від 200 грн. Вирізи під розетку і вимикачі електрик Львів ціна буде від 70 грн.

Капітальний ремонт вимагає повну заміну електричної проводки. Потрібна бригада електрик Львів. Вартість заміни проводки в 1 кімнатній обійдеться в 6 тисяч гривень, в 2-х кімнатній (65 кв. Метрів) - від 9 тисяч гривень, в квартирах від 100 кв. метрів від 15 тисяч гривень і вище. При замовленні послуги електрика Львів комплексних робіт електрик може дати невелику знижку в 5-10 відсотків. Виклик електрика ціна за точку обійдеться вам від 100 грн.

Приватний електрик Львів, кваліфікації електрика

Розцінки на електромонтажні роботи Львів у квартирах, офісах, новобудовах

Кожен електрик Львів має розряд. Що більший розряд, тим вища кваліфікація електрика. П'ятий розряд - найвищий. Це професіонал, знає все про техніку безпеки, з великим досвідом роботи, може працювати з великими напруженнями на високовольтних лініях. Це найбільш високооплачуваний фахівець серед електриків. Його робота коштує дуже дорого. Найнижчий розряд у електрик Львів - перший. Остерігайтеся таких фахівців. Такий приватний електрик Львів має мінімальні знання про техніку безпеки, не мають спеціальної освіти, їх не допускають до роботи на високовольтних лініях. Послуги електрика першого розряду коштують недорого. Таку людину запрошують встановити розетку, поміняти вимикач. Ціни на електромонтажні роботи Львів такого фахівця коштують недорого.

Електрик Львів. Переваги та недоліки професії електрика

Як і будь-яка інша, професія електрика має переваги:

 •     короткий термін навчання. 1-2 роки і ви отримуєте перший розряд електрика;
 •     висока заробітна плата на електромонтажні роботи Львів;
 •     може самостійно зробити вдома ремонт;
 •     можливість займатися приватною практикою.

Але і недоліки теж присутні. Серед них:

 •     високий рівень травматизму. Працювати доводиться з електрикою, висока напруга;
 •     потрібна особлива уважність;
 •     при штробленні поверхонь для прокладки кабелів доводиться дихати пилом.

Електромонтаж Львів відбувається тільки якісною сировиною

У нашому штаті працюють професійні електрики з великим досвідом роботи, готові виконати найскладніші завдання в квартирі, будинку, промисловій або офісній будівлі. Дізнайтеся ціни на електромонтажні роботи Львів у нас на сайті. Залежно від складності та обсягу робіт до вас направлять бригаду або одного електрик Львів. Надаючи послуги електрика Львів ми використовуємо якісні матеріали та надаємо гарантію.

Використовувані матеріали в роботі. Електромонтаж Львів

Для поліпшення якості робіт ми користуємося витратними матеріалами від перевірених виробників. Електрика не прощає помилок. Якщо комплекти не якісні, то може статися їх швидкий знос, коротке замикання і загоряння. Особлива увага приділяється проводці у ванній і на кухні. Монтаж електрик Львів на зовнішніх стінах будівель щитків, автоматів, вимагає особливої ​​вологоізоляції.

Електрика не можна квапити. Якщо електромонтер робить електромонтажні роботи Львів довго, то проводка буде якісною. Все необхідно перевіряти і перевіряти ще раз. Це один з недоліків роботи. Основну частину роботи доводиться робити перфоратором штроблячи стіни і готуючи отвори для посадки щитка, розподільних коробок, коробів для проводки.

Коли відбувається електромонтаж Львів наші електрики намагаються застосовувати недорогі і якісні щитки відомих брендів. Поставляються вже з заземленням і елементами для посадки автоматів-запобіжників. Щоб проводка витримувала максимальні навантаження, спрацьовував захист, ми використовуємо при монтажі комплектуючі, які відповідають всім нормам пожежної безпеки. У нас найнижчі ціни на електромонтажні роботи Львів. Ізоляція проводки повинна бути виготовлена ​​з негорючих матеріалів, щитові або металеві, або з негорючого пластика. Теж саме стосується коробів. Наш приватний електрик Львів зробить все якісно.

Технології та інструменти застосовуються при електромонтаж Львів

Електрика ціна за точку залежить від кваліфікації електрика та матеріалів

У своїй роботі електрик використовує такі види інструментів:

 •     викрутки;
 •     плоскогубці;
 •     кусачки;
 •     круглогубці;
 •     канцелярський ніж;
 •     паяльник;
 •     вимірювач напруги, опору і сили струму.

Для захисту техніка безпеки вимагає наявності антистатичних рукавичок, окулярів для захисту очей. Під час штробления і підготовки отворів доводиться працювати дрилем і перфоратором. З'являється багато пилу, необхідно використовувати захисну маску і провітрювати приміщення.

Як скористатися послугами електрика. Інструкція

Перше, що необхідно зробити - зателефонувати до нас. Якщо необхідний невеликий електромонтаж Львів, то можна по телефону описати проблему і електрик озвучить вам приблизну вартість робіт. Після узгодження вартості, електрик прибуде до вас додому і надасть послуги електрика Львів електропроводки, надасть гарантію.

Якщо робота об'ємна, її багато, то необхідний виїзд електрика на об'єкт для оцінки вартості і складання кошторису. Складається попередня вартість на електромонтажні роботи Львів. Після узгодження проводиться закупівля матеріалів та комплектуючих, виконуються роботи і проводиться оплата за послуги. Гарантія також надається. По закінченню робіт проводяться тестові випробування: електропроводка піддається максимальному навантаженню, робляться заміри, перевіряється робота захисних автоматів і реле та інші електромонтажні роботи.

Електрика Львів ціни на монтаж вимикачів, розеток, проводки

Наші співробітники володіють необхідними навичками, щоб послуги електрика Львів були якісними, дотримується регламент техніки безпеки, знайомі з ГОСТами і стандартами. Бригада електриків може впорається з будь-якими труднощами на промисловому, адміністративному та житловому об'єктах. При необхідності буде проведено демонтаж старої проводки, зачистка і підготовка місць для електромонтаж Львів нових коробів і кабелів, щитів і розподільних коробок.

Електрик Львів нашої фірми застосовують в роботі тільки якісний інструмент. Це дозволяє швидко знайти несправність, забезпечити доступ до ушкодженої ділянки електромережі і почати ремонт. Сучасні технології дозволяють це зробити швидко. Використання сучасних комплектуючих, виготовлених за новітніми стандартами безпеки, гарантує захист від загорянь і коротких замикань. Телефонуйте прямо зараз і ми допоможемо вам вирішити проблему з вашої проводкою. Допоможемо консультацією, оцінимо «фронт робіт», проведемо огляд пошкоджень. Ми гарантуємо якісний і швидкий ремонт.

Приватний електрик Львів. Рекомендації

Деякі електромонтажні роботи можна провести самостійно. Необхідно лише дотримуватися рекомендацій професійних електриків. Для ремонту з електрикою знеструмте квартиру або будинок. Робиться це в щитовій. Перевірте залишковий заряд, який може бути в проводці після відключення. Робиться це спеціальним приладом з світлодіодом.

При заміні проводки використовуйте дроти з ізоляцією з негорючих матеріалів і необхідним розміром перетину. Інакше провід перегорить від навантаження, відбудеться коротке замикання і може виникнути пожежа, доведеться заново шукати послуги електрика Львів.

У деяких районах скаче напруга. Це може стати причиною виходу з ладу побутової техніки. Встановіть якісні автомати-запобіжники, які будуть спрацьовувати при різкому стрибку напруги. Ваша побутова техніка буде в безпеці. Користуйтеся послугами лише перевіреного електрик Львів, вивчіть відгуки та рекомендації. Робота поганого електрика може стати причиною загоряння проводки і виходу з ладу побутової техніки. Звертайтеся в нашу компанію, ми надамо вам послуги електрика Львів і вирішимо проблему з електричною проводкою в вашому домі, офісі, квартирі.

Що входить в електромонтажні роботи?

Послуги електрика ЛьвівЯкісний електромонтаж - ціни та терміни

Проведення електромонтажні роботи Львів вимагають від електриків не лише відповідної освіти і теоретичних знань, але й професійного досвіду. Електромонтажні роботи вимагають попереднього обов'язкового розрахунку потужності споживачів енергії, щоб їх одночасна робота не створювала критичних навантажень на електромережу. Спеціалісти (електрик Львів) компанії «Ремонт-БУД» мають відмінну професійну підготовку, володіють багаторічним досвідом використання сучасних технологій, використовують лише високоякісне обладнання та комплектуючі матеріали. Перед використанням тих чи інших матеріалів перед електромонтажем проводимо діагностику та перевірку електричного обладнання. Саме тому, кожен електрик Львів на всі 220 впевнений результаті.

До спектру послуг Електромонтажні роботи компанії «Ремонт-БУД» входять послуги електрика для фізичних / юридичних осіб:

 • Демонтаж (ліквідація несправностей) старих електроточок;
 • Прокладання мережі силових кабельних та електричних ліній;
 • Установка розподільного електрощита;
 • Розводка електрики у приміщенні;
 • Монтаж нових електричних точок (вимикачі, розетки, люстри, світильники, світлові пристрої);
 • Встановлення автоматів-вимикачів.

На роботи, виконані нашими спеціалістами, даємо гарантію. За бажанням замовника здійснимо попередній розрахунок вартості необхідних послуг. Постійно висвітлюємо прайс з актуальними розцінками на електромонтажні роботи Львів і таблицю з переліком видів послуг електрика та відповідними цінами. Пропонуємо доступні ціни на електромонтажні роботи. Постійним клієнтам – систему знижок.

Телефонуйте на вказані контактні номери і Ваше замовлення буде прийнято. Адміністратори компанії проведуть для Вас детальну консультацію, ознайомлять з порядком надання послуг.

Для успішного завершення ремонту Вам знадобляться також послуги: Підвісні стелі або Натяжні стелі, Укладання плитки, Декоративна штукатурка.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати