Ціна будівництва гаражу
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Комплекс фасаду 1: пінопласт, клей, сітка, короїд або баранник, фарбування
м²
350
0
Влаштування стрічкового фундаменту: монтаж і демонтаж опалубки, бетонування
м³
1600
0
Комплекс фасаду 2: мінвата, клей, сітка, короїд або баранник, фарбування
м²
550
0
Мурування зовнішніх стін з цегли
1 тис.
3500
0
Комплекс монтажу даху: зведення крокв, паробарєрна плівка, металочерепиця
м²
280
0
Мурування стін з керамзитоблоків, піноблоків, газоблоків
м³
495
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Як збудувати цегляний гараж по вигідній ціні

Плануючи придбання автомобіля, кожен майбутній власник задумується про те, де утримувати свого «залізного коня». Автомобіль, який припаркований під вікнами квартири чи на подвір’ї, не захищений від випадкових або навмисних подряпин, механічних пошкоджень, розбитого скла, пробитих коліс та ін. Неприємності з автомобілем можуть виникнути під час буревію, граду, від падаючих гілок, зламаних дерев, обірваних електропроводів.

Як збудувати цегляний гараж по вигідній ціні

Узимку гараж захистить Ваш автомобіль від налипання снігу, обледеніння, тріскучих морозів. Улітку – від гарячих прямих сонячних променів, розпеченого асфальту, розтріскування гумових деталей.

Крім того, гараж повинен бути зручним і теплим, в міру просторим. Мати електропроводку та обладнані полички або шафки для зберігання інструментів, запчастин, миючих засобів для авто. У гаражі можна виконувати роботи з обслуговування автомобіля, проводити його ремонт. Якщо до гаражу провести воду і каналізацію, можна встановити «душ» для автомобіля, умивальник для рук.

Побудувати гараж можна і самотужки, але найкраще доручити цю важливу справу кваліфікованим будівельникам. Наша компанія пропонує послуги з будівництва гаражів Львів.

Будівництво гаражів Львів пропонуємо залежно від розміщення об’єкта:

 • вбудовані в житловий будинок;
 • прибудовані (до господарського або житлового будинку);
 • окремо від будинку.

Досвідчені спеціалісти компанії здійснять виїзд на Вашу ділянку, щоб правильно вибрати місце для будівництва гаражу. Плануючи будівництво гаражу Львів, враховуємо вимоги Правил пожежної безпеки, які вимагають, щоб відстань від найближчого житлового будинку до Вашого гаражу була не меншою 9 м; якщо найближчий будинок з полімерним покриттям – відстань повинна бути не меншою 15 м. Від сусідньої ділянки будівництво гаражу повинно знаходитись на відстані не меншій за 1м, вхід до гаражу має бути на 10-ти метровій віддалі від вікон сусіднього будинку.

Вбудовані в будинок гаражі

Будівництво гаражу Львів, який вбудований у житловий будинок проводиться у процесі будівництва самого будинку. Прокладаються спільні комунікації (освітлення, опалення, водопостачання, водовідведення) для будинку і гаражу. Перевага такого виду гаражів полягає у тому, що у приміщенні передбачено окремі сходи, які йдуть від житлового поверху прямо до гаражу. Гараж дуже зручний в експлуатації.

Якщо гараж буде прибудований, тоді для його будівництва необхідна додаткова площа. Прибудований гараж до приватного будинку також може мати спільну з будинком систему енергоживлення, опалення, водопостачання (якщо будівля господарська – освітлення, за наявності – опалення). Будівництво гаражів Львів такого типу досить поширене.

Найбільш поширене будівництво гаражів Львів, які розміщені окремо від житлових будинків. До такого гаражу необхідно прокладати усі комунікації та під’їзні шляхи.

Проводимо індивідуальне планування гаражу, яке передбачає урахування розмірів Вашого автомобіля з відкритими дверцятами, додаткового місця довкола машини на ширину проходу, розмірів поличок під інструмент. Середній розмір будь-якого типу гаражу, розрахованого на один автомобіль, становить 3м × 6 м. Після облаштування стелі та підлоги оптимальне значення внутрішня висоти дорівнює 3 м.

Будівництво гаражу для 1-го або 2-х автомобілів

У нас Ви маєте можливість замовити будівництво гаражу Львів із різним функціональним призначенням:

 • розрахований тільки на зберігання 1 автомобіля (без місця для інструментів; без «ями» для огляду і ремонту днища, ходової частини);
 • розрахований на зберігання 1 автомобіля та інструментів (можливе розміщення полиць на бокових стінках, у кінці гаража; без можливості проводити огляд і ремонт днища, ходової);
 • розрахований на зберігання, ремонт 1 автомобіля та інструментів (можливе розміщення полиць на бокових стінках, у кінці гаража; «яма» для можливості огляду та ремонту днища, ходової частини);
 • Приймаємо замовлення на будівництво гаражу Львів, розрахованого на 2 (і більше) автомобілі.
Будівництво гаражу для 1-го або 2-х автомобілів

Послуга Будівництво гаражу передбачає широкий комплекс будівельних робіт:

 • фундамент (стрічковий, стовпчастий під бетонну монолітну плиту, з бетонних блоків);
 • стіни (цегла, піноблоки, шлакоблоки, керамзитні блоки, монолітний бетон, профнастил, сендвіч-панелі);
 • дах (односхилий, двосхилий);
 • заливка підлоги;
 • облаштування бетонної або цегляної ями;
 • прокладання систем комунікацій (електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, опалення гаражу);
 • гаражні ворота.

Будівництво гаражу Львів ціна встановлюється індивідуально для кожного замовника. Будівництво гаражу Львів ціни залежать від типу гаражу, його функціонального призначення, на скільки машин розрахований. Крім того, до вартості будівництво гаражів ціна входять: вартість доставки будматеріалів, вартість обраних Вами будівельних матеріалів, вартість виконаних будівельно-монтажних робіт. Будівництво гаражів ціни – доступні, одні з найдешевших у Львові та регіоні.

Вам потрібно побудувати гараж у Львові? Зателефонуйте до нас, ми врахуємо Ваші вимоги і побажання щодо облаштування гаражу, його зовнішнього і внутрішнього вигляду. Якісно, швидко, у встановлені терміни збудуємо надійний і міцний гараж!

Будівництво Львів | Каркасні будинки Львів | Дерев’яні будинки Львів | Будинки з цегли Львів | Альтанки Львів |

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати