Потрібно виконати бетонні роботи у Львові?

Переглянути виконані роботи
Ціни на бетонні роботи
Найменування робіт
Од.
вим.
Ціна/од.
грн
К-сть
Сума
Вибрати
Влаштування стрічкового фундаменту: монтаж і демонтаж опалубки, бетонування
м³
1600
0
Комплекс монтажу огорожі: фундамент, металеві стовпчики, профнастил
пог. м
2200
0
Влаштування монолітного перекриття (1 сітка)
м²
250
0
Влаштування монолітного перекриття (2 сітки)
м²
300
0
Виготовлення бетонних сходів
1 сх.
1500
0
Готування бетону вручну
м³
385
0
Монтаж бетонного стовпця до 1,5м (з опалубкою)
шт.
975
0
Весь список
Сума:0грн Надіслати запит
Ваші контактні дані:
надіслати
Виберіть послугу та вкажіть кількість

Бетонні роботи Львів | Ціни і фото

Наша компанія професійно виконує бетонні роботи ЛьвівНа початку будівництва найважливіше - міцна основа, і її створення потрібно довіряти виключно професіоналам. Наша компанія виконує різноманітні бетонні роботи Львів. Майстри якісно виконають всі завдання щодо бетонних робіт. Ціна у Львові на подібні послуги є оптимальною і повністю відповідає якості.

Бетонні роботи по Львову та області

Бетон є найбільш міцним і часто використовуваним матеріалом при будівництві, тому що він:

 • довговічний;
 • надійний;
 • має високу здатність до опору впливів зовнішнього середовища;
 • ним можна здійснити будь-яку обробку;
 • матеріал прекрасно підходить для втілення будь-яких побажань клієнта.

Бетонні роботи ціна Львів залежить від кількості та якості виконаних робітНаші будівельні бригади можуть виконати бетонні роботи Львів будь-якої складності. Сюди входить не тільки створення фундаменту, а й спорудження колон, стін, підлоги, укладання цегли Львів (якщо буде потрібно). Для здійснення бетонних робіт у Львові наші будівельники використовують сучасні технології, які відповідають усім стандартам якості.

Формування ціни на бетонні роботи

Обсяг робіт залежить від бажань клієнта: можна замовити тільки фундамент, а можна весь комплекс бетонних робіт. Ціна по Львову і області, пропонована нашою фірмою, прекрасно співвідноситься з якістю послуг, що надаються. До переліку ремонтних робіт у Львові, що виконуються нашою компанією, входять наступні послуги:

 • перевезення (транспортування) бетону;
 • створення каркасу з арматури;
 • спорудження опалубки;
 • укладання і ущільнення бетону;
 • догляд за бетоном;
 • розпалубка.

Розцінки на бетонні роботи Львів розраховуються для кожного клієнта індивідуальноВсі ці роботи здійснюються незалежно від того, Ви робите фундамент або просто підлогу, колони або стіни.

Розцінки на бетонні роботи у Львові

Загальна вартість всіх бетонних робіт Львів розраховується для кожного клієнта індивідуально. З прайсом на усі послуги Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Розцінки на бетонні роботи Львів починаються від 100 гривень за квадратний метр (бетонування доріжок) і підвищуються, залежно від наступних параметрів:

 • складність робіт;
 • обсяг робіт;
 • кількості сировини, яке буде використовуватися;
 • від використання техніки.​

Щоб замовити послуги в нашій фірмі, Вам достатньо залишити заявку на нашому сайті. З Вами зв'яжеться менеджер, який уточнить всі деталі. Після цього до Вас виїде фахівець, зробить попередній огляд, порекомендує, які саме бетонні роботи Львів будуть потрібні, і складе попередній кошторис. В кінцевому підсумку, Вас приємно здивує якість робіт наших будівельних бригад, і не пошкодуєте, що звернулися саме до нашої фірми.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати