Монтаж електричної теплої підлоги

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Монтаж електричної теплої підлоги - складне завдання. Краще, якщо електрична тепла підлога буде збирати фахівець. Також, можна замовити і повний ремонт квартири під ключ.

Монтаж електричної теплої підлоги

Система теплої підлоги - це відмінне сучасний винахід, яке дозволяють зробити життя в нашому домі ще більш комфортним та зручним. Однак, монтаж електричної теплої підлоги - це досить складна процедура і впоратися з нею самостійно під силу далеко не кожному ентузіасту. Якщо під час монтажу будуть допущені будь-які помилки, то електрична тепла підлога буде працювати некоректно, що може закінчитися великими неприємностями. Саме тому краще всього довіритися фахівцям. Майстри зможуть зробити будь-які інші роботи, навіть підготувати схему і встановити електричний котел.

Монтаж електричної теплої підлоги: основна технологія

Починається монтаж електричної теплої підлоги з підготовки поверхні і заливки тонкого шару бетонної стяжки. Далі необхідно встановити головний елемент системи, терморегулятор. Його потрібно буде закріпити на стіні, на висоті не менше 30 см від підлоги. Після цього, необхідно укласти ізоляційний матеріал на підлогу, який дасть можливість знизити тепловтрати.

Залежно від того, який саме буде електрична тепла підлога, теплоізоляція може викладатися по горизонталі або вертикалі. Після цього майстра починають монтувати обігрівальні секції. Послідовність і дистанцію викладки розраховують майстра індивідуально. Після укладання обов'язково перевірте, щоб ніякі деталі кабелю не стикалися і не схрещувалися. Після цього підключаємо обігрівальний елемент до самого терморегулятора і проводимо пусконалагоджувальні роботи.

Якщо все працює - заливаємо новим шаром стяжки. А для того, щоб електрична тепла підлога працював максимально ефективно, висота стяжки не повинна перевищувати 8 см, але і не повинна бути менше 5 см.

Електрична тепла підлога

Чи варто замовляти електричну теплу підлогу у фахівців

Природно, кожен бажаючий зможе прочитати необхідну літературу і спробувати обладнати електричний або водяна тепла підлога руками своїми руками. Але, співпраця з грамотними професіоналами вигідніше і характеризується масою переваг. А саме:

  • економія часу;
  • економія сил;
  • економія грошей;
  • кваліфікована підготовка і досвід роботи;
  • наявність професійних інструментів і матеріалів;
  • професійна консультація;
  • гарантія якості;
  • широкий спектр послуг, що надаються.

Як замовити ремонт квартири

На нашому сайті представлені організації, в яких Ви зможете замовити ремонт квартири під ключ. Крім цього, фахівці працюють не тільки над комплексними проектами, але і надають окремі послуги. Завдяки тому, що в організаціях працюють широкопрофільні майстра, буде можливість замовити будь-яку ремонтну процедуру, навіть якщо Вам потрібен натяжна стеля у Львові або ж підключення теплої підлоги до терморегулятора.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати