Україна
м. Львів,
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
Задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Також ми робимо:

Ремонтні роботи під ключ

задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Ремонтні роботи під ключ у Львові — комплекс робіт, який включає в себе демонтаж, електромонтаж, сантехнічні роботи, стяжку, шпаклівку, фарбування, монтаж конструкцій стелі, укладання підлоги і т. п., в результаті яких Замовник отримує повністю готову квартиру чи будинок (або окреме приміщення).

Тепер коротко про основні переваги комплексного підходу до виконання ремонту:

  • По-перше, і це найголовніше, у Вас є гарантія, що ремонтні роботи під ключ Львів відбудуться і будуть завершені.
  • По-друге, Ви будете впевнені, що його роблять професіонали з якісних матеріалів.
  • По-третє, не потрібно турбуватися про матеріали, їх розрахунок, закупівлю та доставку.
  • По-четверте, демонтаж, винесення і вивіз сміття - це теж вже не Ваша турбота.
  • По-п'яте, пакет послуг завжди включає в себе будь-які знижки або безкоштовні сервіси, наприклад, виїзд замірника або дизайн-проект.
  • По-шосте, компанії, які займаються такими масштабними роботами, завжди мають більш широкий асортимент послуг, Вам не доведеться просити одного майстра покласти плитку, а другого утеплити підлогу.

У будь-якому випадку, кожен обирає кращий на його думку варіант, а ми ж рекомендуємо позбавити себе від турбот і обрати кращий на практиці варіант!

кращий на практиці варіант ремонтних робіт під ключ

Керамічна плитка під деревину в рамках інтер’єру квартири при ремонтних роботах під ключ у Львові

Застосування керамічної плитки під дерево можливо в різних варіаціях і багатьох стилях сучасного інтер'єру, які є актуальними на сьогоднішній день. При цьому є можливість застосувати облицювальний матеріал з однієї колекції різного відтінку і вибудувати в рамках інтер'єру ванної кімнати, кухні чи балкону різні їх комбінації. Класичний і поширений прийом в даному випадку використовувати наступну варіацію - світлий верх та темний низ, різні вертикальні і горизонтальні смуги на підлозі і на стінах. Плитка може викладатися вертикально і горизонтально, в залежності від бажаного візуального ефекту.

Особливо виграшно виглядає білосніжна сантехніка різних конфігурацій на тлі дерев'яної обробки стін. Такі концептуальні рішення підійдуть для мінімалістичного інтер'єру і для екостилю. Сантехнічне обладнання білого кольору буде підкреслювати природну складову керамічної плитки-імітації. При цьому кераміка, в свою чергу, зможе підкреслити химерні або суворі обриси приміщення, раковини чи змішувачів. Так як керамічна плитка під дерево несе в собі своєрідну строгість, її можна розбавити нестандартною формою елементів декору. Наприклад, ідеально підійде вазон асиметричної форми, винахідливі інсталяції або змішувачі оригінальної форми. Дерев'яна текстура плитки для підлоги і плитки для стін може бути відмінно підкреслена натуральним текстилем і плетеними предметами декору.

Звичайні ремонтні роботи під ключ у Львові можуть бути дуже якісними і красивими, але нічим не примітними. Саме для пожвавлення інтер'єру і надання йому більшої функціональності дизайнери в усьому світі придумують оригінальні ідеї і втілюють їх у життя. Наприклад, сходи - це не просто сходи, тут і оранжерея, і міні-бар, і робоче місце.

Ремонтні роботи для надання інтер'єру більшої функціональності

4 плюси ремонту під ключ у ванній кімнаті

Чи плануєте кардинально змінити зовнішній вигляд ванної кімнати з найбільшою вигодою для себе, приклавши при цьому мінімум зусиль? Тоді замовлення послуги ремонтних робіт під ключ Львів стане для Вас зручним рішенням. Чому Вам варто звернути увагу на цей варіант?

  1. Фінансова вигода (більше про ціни на ремонтні роботи Львів). Зрозуміло, разом виконати всі роботи набагато дешевше, ніж розтягувати їх на тривалий проміжок часу. Так Ви відразу зможе заощадити на транспортних витратах, оплаті фахівців, і це не кажучи вже про те, що ціни на сантехніку і облицювальні матеріали регулярно дорожчають.
  2. Формування єдиного дизайну. Проводячи ремонтні роботи під ключ Ви зможете детально продумати всі деталі майбутнього інтер'єру і побачити картину в цілому, адже тільки так можна сформувати єдиний і неповторний стиль.
  3. Делегування обов'язків. Довірити виконання всього циклу робіт професіоналам є відмінним рішенням, так як спроба зробити все самому в результаті часто виливається в додаткові витрати, тимчасові втрати, і це не кажучи вже про даремно витраті матеріалів.
  4. Раціональний підхід до питання ремонту. Виконуючи його поступово, Ви обов'язково забудете про якісь важливі моменти, що спричинить за собою необхідність демонтажу і так далі. Ну і не варто забувати про те, що спокуса НЕ продовжувати роботу буває дуже великий, так що виконати весь обсяг разом набагато більш розумно.

Очевидно, що ремонтні роботи під ключ у всіх сенсах вигідніше, і тепер Ви знаєте про всі особливості його проведення.

задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.