Україна
м. Львів,
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
Задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Також ми робимо:

Способи утеплення фасадів

задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

З ростом цін на комунальні послуги все більш актуальною стає послуга утеплення фасадів. Це найбільш оптимальний вихід з положення, але при цьому потрібно уважно поставитися до вибору фірми, якій Ви довірите займатися Вашим будинком. Наші робочі знають всі тонкощі і нюанси таких робіт, і виконають всі послуги по утепленню фасадів у Львові на вищому рівні.

Утеплення фасадів Львів корисне та ефективно захищає стіни

Утеплення фасадів у Львові і області

Утеплення фасадів не така проста робота, як здається на перший погляд. Сьогодні ця послуга досить поширена, безліч фірм дають барвисті обіцянки, але не всі говорять, що таку роботу потрібно виконувати комплексно. Тобто, утеплення фасадів Львів буде дуже корисним і буде ефективним, якщо утеплювати будинок повністю - за принципом замкнутого контуру. Якщо Ви живете в приватному будинку, то крім фасаду необхідно утеплювати фундамент і дах, тільки таким чином Ви зможете досягти бажаних результатів.

Наша фірма виконує всі роботи якісно, ​​тому наші фахівці відразу пояснять замовнику нюанси утеплення фасадів і порадять, як правильно все зробити і які можливі додаткові послуги можуть знадобитися.

Якщо Ви проживаєте в багатоквартирному будинку, то краще домовитися з сусідами і замовити утеплення фасадів у Львові всім разом, це вийде дешевше і набагато якісніше. Буде менше стиків, де відбуваються перепади температур, що викликають руйнування. Якщо розглядати утеплення фасадів в загальному, то воно має чимало плюсів:

 • приміщення стає теплим і довше зберігає тепло;
 • стабілізується температура;
 • герметизуються шви (в панельному будинку);
 • продовжується термін служби стін, за рахунок створення захисного шару.

Утеплення фасадів продовжує термін служби стін та створює захисний шар

Крім того, утеплення фасаду дозволить змінити дизайн і зовнішній вигляд будинку.

Як відбувається утеплення фасадів

Наші будівельні бригади утеплення фасадів Львів можуть використовуватися конкретні матеріали:

 • мінеральна вата (фасадна);
 • скловата;
 • пінопласт;
 • пінополістирол;
 • пінополіуретан;
 • тепловер.

Найбільш популярні мінеральна вата і пінополістирол, щільністю не менше 50. Ці матеріали найбільш якісні і надійні. Товщина шару утеплювача повинна бути не менше 100 мм, в іншому випадку він не зможе максимально виконувати всі покладені на нього функції.

Ми використовуємо не менше 5 кріпильних анкерів на 1 кв. м і обов'язково використовуємо арматурну сітку. Завдяки цьому, послуги нашої компанії по утепленню фасадів у Львові вважаються одними з кращих.

Ціна на утеплення фасадів

Ціни на утеплення фасадів, пропонована нашою фірмою, цілком конкурентоспроможна і повністю виправдана якістю робіт. Вартість формується в залежності від певних параметрів:

 • обсягу робіт (розміру площі, яку потрібно буде утеплити);
 • використовуваного матеріалу (утеплення більш якісною мінеральною ватою коштує дорожче, ніж використання скловати).
 • У вартість входить використання необхідного обладнання (будівельні ліси або альпіністське обладнання) і оплата праці робітників.

Ціни на утеплення фасадів, запропоновані нашою фірмою конкурентоспроможні і виправдані якістю робіт

Якщо Ви вирішили звернутися до нас, щоб утеплити фасад свого будинку, Ви зробили правильний вибір. Після того, як Ви залишите заявку на нашому сайті, з Вами зв'яжеться менеджер і уточнить необхідні деталі. Далі до Вас виїде фахівець, проведе огляд і складе попередній кошторис. Цей майстер може запропонувати Вам замовити додатково інші ремонтні роботи або фасадні роботи у Львові. Після узгодження деталей наша бригада будівельників приступить до роботи. Ми постараємося виконати всі роботи в максимально короткі терміни з урахуванням всіх Ваших побажань.

задати питання
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Для того, щоб отримати детальну консультацію та дізнатись приблизну вартість
Телефонуйте або пишіть:
+38 098 016 64 51
+38 099 316 73 13
+38 063 183 78 19
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.