Встановлення і підключення гідромасажної ванни

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Встановлення і підключення гідромасажної ванни - досить складна процедура. Встановлення гідромасажної ванни характеризується масою особливостей. Розцінки на ремонтні роботи можна дізнатися у менеджера обраної компанії.

Встановлення і підключення гідромасажної ванни

Гідромасажна ванна або джакузі - це досить складна сантехніка, яка дає можливість своїм власникам поєднувати щоденні гігієнічні процедури з легким і приємним масажем. Однак, варто розуміти, що встановлення та підключення гідромасажної ванни - складний процес і з ним може впоратися далеко не кожен. Якщо ж встановлення гидромассажної ванни буде проводитися з якимись недоліками, то під час експлуатації можливі неприємні наслідки, аж до виходу з ладу системи. Саме тому краще за все не витрачати свій час і сили, а відразу звернутися до профільних фахівців, які, до слова, зможуть виконати будь-які інші роботи, наприклад, встановити змішувач у ванній кімнаті.

Встановлення і підключення гідромасажної ванни: основна технологія

Встановлення та підключення гідромасажної ванни характеризуються складними підготовчими роботами. Пол необхідно вирівняти за допомогою стяжки, а також уточнити, як правильно зробити вентиляцію у ванній кімнаті. Для того, щоб ванна правильно функціонувала, її необхідно буде підключити до гарячої та холодної води, до каналізації, а також до електрики. У воді потрібно встановити спеціальне відтинає реле, яке запобігатиме наслідки стрибків напруги в мережі.

Зливний отвір у ванні необхідно розташовувати набагато вище, ніж лежак ванни. Встановлення гідромасажної ванни повинна відбуватися таким чином, щоб місце з'єднання сифона джакузі і каналізаційного виходу було доступним для обслуговування, так як в подібних конструкціях нерідко зустрічаються засмічення. Для того, щоб отвори робочих форсунок не засмічувати від мила, шампунів і інших засобів гігієни, найкраще встановлювати спеціальні фільтри очищення.

Встановлення гідромасажної ванни

Встановлення гідромасажної ванної: основні вимоги до приміщення

Корисні поради:

  1. Подібні сантехнічні роботи під ключ можуть проводитися далеко не в кожній ванній кімнаті, тому проект необхідно буде розробляти індивідуально.
  2. В першу чергу ванна повинна відповідати розмірам самої ванної кімнати.
  3. Вага конструкції надзвичайно великий, тому міжрівневого перекриття повинні бути залізобетонними.
  4. Для того, щоб джакузі справно працювало, необхідно буде розрахувати достатню висоту стель.

Як дізнатися розцінки на роботи

Якщо Вам необхідна встановлення гидромассажної ванни, вивчіть на нашому сайті перелік профільних організацій, виберіть вподобану і за контактним номером зв'яжіться з менеджером. Будьте впевнені, що абсолютно всі роботи будуть виконані грамотно, точно в терміни, кваліфікованими фахівцями з гарантією якості в 100%. Крім цього, майстри можуть зробити інші процедури, наприклад, встановити полотенцесушитель у ванній кімнаті. Всі розцінки на ремонтні роботи вказані в прейскуранті компанії. 

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати