Встановлення міжкімнатних дверей

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви вирішили зробити ремонт, однією з найважливіших операцій є установка дверей. Монтаж дверей у Львові здійснюється тільки професійними працівниками і в максимально короткі терміни, так само як і установка дверей. Львів славиться своїми майстрами, тому всі роботи будуть зроблені на вищому рівні і, безсумнівно, порадують Вас.

Монтаж дверей Львів здійснюють лише професійні майстри

Монтаж дверей у Львові і області

Якщо Ви вирішили звернутися в нашу фірму, щоб встановити дерев'яні двері у Львові або області, Ви зробили правильний вибір! Наші фахівці мають чималий досвід роботи з дерев'яними дверима. Для виконання монтажу дверей по Львову у майстра в наявності повинні бути наступні інструменти:

  • рівень;
  • рулетка;
  • стамески в наборі;
  • циркулярна пила, лобзик;
  • дрель шуруповерт;
  • ручний фрезер;
  • пінний пістолет та інші, необхідні інструменти.

Встановлення дверей Львів виконують працівники з великим досвідом роботи

Як встановлюються двері у Львові і інших містах

У всіх випадках використовується однакова схема монтажу дверей у Львові. Насамперед демонтується старий дверний блок, готується отвір, вимірюється рівень підлоги. Після цього збирається дверна коробка і встановлюється в уже готовий проріз. Виконавши все це, дверна коробка запінюється і ставиться добірна дошка. Кожен етап виконується згідно з інструкціями.

Під час монтажу працівник може використовувати Ваші витратні матеріали, вартість яких, відповідно, не входить в загальну суму до оплати, або ж надаються фірмою. При виборі другого варіанту, Ви позбудетеся від зайвих переживань і не потрапите в ситуацію, коли під рукою не виявиться потрібної речі.

Установка дверей у Львові: ціна і вартість

На установку дверей у Львові ціна залежить від сировини, що використовувався для виготовлення дверей, і кількості витраченого витратного матеріалу. Якщо Ви вибрали м'яку деревину, наприклад, соснові двері, які потребують акуратної роботи, то і вартість буде трохи вищою. Дубові двері потребують більше монтажної піни для їх закріплення, так як зазвичай вони досить масивні і важкі. Загальна вартість всіх робіт стартує від 400 гривень.

Встановлення дверей Львів ціна залежить від якості та кількості витраченого матеріалу та часу роботи майстра

Ви можете оформити замовлення на послугу монтажу дверей у Львові, одночасно з покупкою і доставкою останніх. Це ніяк не впливає на якість виконуваних робіт і кінцевого результату. Звичайно, зробити все в одному місці буде набагато зручніше, тим більше, що тільки наш магазин пропонує прекрасне співвідношення ціни і якості.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати