Приклади дизайнерського оформлення балкону, лоджії

Переглянути виконані роботи

Дизайн балкона — фото інтер’єрів, ціни

При покупці квартири ми завжди віддаємо перевагу варіанту з балконом. Кожен використовує його по-різному: хтось зберігає речі, хтось розводить квіти та інше. Але якщо з фантазією та розумом оформити дизайн балкона, то він може перетворитися на справжній райський куточок. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальний дизайн інтер'єру балкона або лоджії.

Оформлення дизайнерського інтер'єру для балкона

У стандартних панельних будинках розмір балкона або лоджії - 2-3,5 квадратних метра. Здавалося б, що можна придумати для такої маленької кімнати? Насправді варіантів дуже багато. Включивши уяву, на балконі можна організувати прекрасне місце для відпочинку або невеликий робочий кабінет. Якщо Ви не можете самі придумати креативну ідею, наші фахівці з легкістю допоможуть Вам створити оригінальний дизайн балкона.
Перше, що ми можемо запропонувати - змінити площу балкона. Це можна зробити двома способами:

  • винести вперед підвіконня. Площа залишиться такою ж, але у Вас з'явиться широке підвіконня, яке можна використовувати як своєрідний стіл або ж розмітити на ньому квіти;
  • винести підлогу за рахунок розширення плити.

Всі роботи здійснюють будівельні бригади Львів, так що Ви можете не переживати за якість.

Вартість створення дизайну балкона або лоджії

Ціни, пропоновані нашою фірмою, повністю виправдовують заявлену якість. У загальну вартість дизайн інтер'єру балкона або лоджії входить:

  • складання проекту, кошторису;
  • вартість будівельних матеріалів;
  • необхідність використання певної техніки.

Кінцева сума до оплати залежить від складності та обсягу всіх робіт. Якісний ремонт або будівництво не можуть коштувати дешево, але якщо Ви звернетеся до нас - Ви не пошкодуєте. Крім дизайну балкона, наша компанія виконує інтер'єр кухні, вітальні, спальні і створює дизайн інтер'єру квартири в цілому.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати