Приклади дизайнерського оформлення дитячої кімнати

Переглянути виконані роботи

Дизайн дитячої кімнати Львів | Ціни, фото

Кожен батько намагається зробити для своєї дитини все найкраще. Те ж стосується і дизайну інтер'єру дитячої кімнати. Від того, наскільки він буде цікавим, комфортним і розвиваючим залежить і розвиток дитини. Фахівці нашої компанії постараються зробити дизайн дитячої кімнати у Львові найбільш комфортним і затишним, щоб Ваші діти по-справжньому полюбили свою кімнату.

Цікаві дизайни для дитячої кімнати у Львові

Дитяча кімната потребує особливої ​​уваги, так як кожна деталь і будь-який нюанс має велике значення для малюка. Наші фахівці можуть запропонувати Вам безліч рішень щодо оформлення дитячої кімнати. При цьому приміщення буде мати не тільки привабливий зовнішній вигляд, воно буде функціональне і розвиваюче.
При створенні дизайну дитячої кімнати по Львові, найголовнішим параметром є не розмір приміщення, ані розташування розеток, а стать дитини. Від цих даних і варто відштовхуватися під час проектування ремонту і інтер'єру. Сьогодні популярний тематичний дизайн:

  • для хлопчиків: морський напрямок, машинки, пірати, космос;
  • для дівчаток: переважання в обстановці квітів, лялькові атрибути, милі тваринки.

Це загальні риси, насправді тут набагато більше деталей, ніж здається на перший погляд. Потрібно враховувати, що діти дорослішають, і змінюються їх переваги. У хлопчика-підлітка в 15 років зовсім інші інтереси, ніж 10 років тому. Прекрасне рішення - зробити дизайн інтер'єру дитячої кімнати «на виріст».

Нюанси оформлення дизайнерського інтер'єру для дитячої кімнати

Крім задоволення від перебування в кімнаті, дитина повинна відчувати себе комфортно і повинен бути оточений речами, позитивно впливають на його розвиток. Не варто забувати і про безпеку, скоріше навіть, навпаки - про неї краще подумати в першу чергу.
У кімнаті має бути мінімальна кількість гострих кутів.
Намагайтеся не встановлювати будь-які елементи, об які можна спіткнутися або вдаритися.
Слід ретельно підбирати люстри, штори, уникати наявності декоративних бус і шнурів.
Слід розділити кімнату на зони: обов'язково повинні бути спальне місце, робоче місце, ігрова зона і невеликий спортивний куточок. Якщо у Вас кілька дітей, то потрібно подбати щоб у кожного був свій робочий стіл, своя поличка, тумбочка. З метою економії можна поставити двоярусне ліжко або один великий письмовий стіл.
Наші фахівці врахують всі ці нюанси при оформленні дизайну дитячої кімнати у Львові. У роботі над створенням беруть участь і професіонали з інших сфер - майстри, які безпосередньо виконують ремонтні роботи Львів. Їх участь необхідна, так як тільки вони зможуть сказати, чи можна буде провести в даному приміщенні певний вид робіт, необхідний для втілення в життя задумки дизайнера.

Вартість робіт по створенню дизайну і умови замовлення послуги

Ціни, які пропонує наша компанія конкурентоспроможні, і повністю відповідають заявленій якості. У вартість оформлення дизайну інтер'єру дитячої кімнати входить:

  • вартість будівельних матеріалів;
  • складання кошторису і плану робіт;
  • необхідність використання певної техніки;
  • оплата праці робітників.

Залежить ціна від складності та обсягу роботи. У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці, які зроблять роботи в максимально короткий термін і з урахуванням всіх побажань клієнта. Крім оформлення дитячих кімнат, наша фірма створює інтер'єр віталень, спалень, кухонь і дизайн інтер'єру квартири в цілому.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати