Встановлення точкових світильників самостійно

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Встановлення точкових світильників самостійно може бути виконана при наявності профільних навичок. В іншому випадку, встановлення точкових світильників повинна здійснюватися грамотними фахівцями. Ціни на ремонтні роботи вказані в прейскуранті.

Встановлення точкових світильників

Точкові світильники в сучасності користуються великою популярністю. Однак, варто розуміти, що встановлення точкових світильників самостійно характеризується масою технологічних аспектів, з якими можуть бути ознайомлені лише профільні фахівці. Якщо Ви хочете, щоб встановлення точкових світильників була виконана якісно і акуратно, найкраще скористатися послугами професіоналів. Крім цього, майстри зможуть виконати будь-які інші роботи, наприклад, якщо встановлення світлодіодної стрічки самостійно не увінчалася успіхом.

Встановлення точкових світильників самостійно: підготовчі роботи

Перед тим, як встановлення точкових світильників буде розпочато, необхідно попередньо скласти план розміщення всіх освітлювальних приладів в кімнаті. Виробляти це найкраще до оздоблювальних робіт, щоб скоротити фінансові витрати. До місця кріплення світильників необхідно буде підвести проводку, вміщену в захисну трубку гофре. Як правило, по одній трасі проводів потрібно протягнути до місця установки світильників від розподільчої коробки.

Для того, щоб вибрати відповідний провідник необхідно, буде провести розрахункові роботи по перетину кабелю. Якщо самостійно Ви не можете впоратися з такою роботою, встановлення точкових світильників повинна проводитися фахівцями.

Встановлення точкових світильників

Встановлення точкових світильників: основна технологія роботи

Зазвичай точкові світильники встановлюють в стельові поверхні з гіпсокартону. Тому:

  1. Попередньо необхідно вирізати штроби в стелі. Їх форма повинна відповідати формі точкового світильника.
  2. На наступному етапі встановлення точкових світильників самостійно має на увазі підключення контактів. Кращим способом з'єднання проводів є клемні колодки або клеми.
  3. Після того, як проводка буде готова, необхідно стиснути руками фіксують лапки на пружинах, вставити корпус в отвір і відпустити лапки. Таким чином конструкція буде надійно закріплена.

Альтернативою точковим світильників може стати приховане підсвічування стелі.

Як довідатися про ціни на роботи

Зверніть увагу, що на нашому сайті представлений ряд профільних компаній, в яких кожен бажаючий зможе замовити будь-які ремонтні роботи, наприклад, декоративну штукатурку у Львові. Для цього необхідно за контактним номером телефону зв'язатися з менеджером організації, домовитися про особисту зустріч і обговорити тонкощі роботи. Будьте впевнені, що ремонт будуть проводити висококваліфіковані досвідчені фахівці. А ціни на ремонтні роботи цілком влаштують навіть бюджетного клієнта. Крім цього, якщо Ви не знаєте, як встановити відеоспостереження в квартирі, можна скористатися послугами цих же майстрів.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати