Встановлення світлодіодної стрічки самостійно

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Встановлення світлодіодної стрічки самостійно не завжди може пройти успішно. Щоб встановлення світлодіодної стрічки зайняла якомога менше часу, варто довіритися професіоналам. Всі роботи будуть проводитися кваліфікованими майстрами.

Встановлення світлодіодної стрічки самостійно

Дюралайт або світлодіодна стрічка в сучасності користуються великою популярністю. Вони дають можливість зробити інтер'єр кімнати оригінальним і незвичайним і прикрасити стельову конструкцію. Однак, встановлення світлодіодним стрічки самостійно не завжди проходить успішно. І якщо Ви хочете, щоб встановлення світлодіодної стрічки була виконана швидко і акуратно, краще довіритися фахівцям. До того ж, у них можна буде замовити і будь-які інші роботи, наприклад, обладнати приховане освітлення стелі іншого типу.

Встановлення світлодіодної стрічки самостійно: основна технологія роботи

Як правило, на зворотному боці дюралайта є спеціальна клейка смуга, за допомогою якої можна прикріпити стрічку до стелі. Така встановлення світлодіодної стрічки не займає більше 20 хвилин, однак пам'ятайте, використовувати липкий шар можна тільки один раз, тому поспішати не варто.

Попередньо необхідно нанести розмітку на ділянки стелі, де буде обладнана стрічка, і обробити спеціальним знежирюючим розчином. Встановлення світлодіодної стрічки самостійно за допомогою клейкої стрічки може бути виконана виключно на сухій поверхні. Найкраще попередньо обробити поверхню шпаклівкою, зачистити її і обробити ґрунтовкою. Після висихання матеріалу можна приступати до роботи.

Зверніть увагу, що під час установки згинати дюралайт строго заборонено більш, ніж на 2-3 см. А ось окремі шматочки стрічки можна з'єднати за допомогою паяльник, але пайка повинна проводитися дуже швидко, щоб не пошкодилися самі діоди.

Встановлення світлодіодної стрічки

Встановлення світлодіодної стрічки: основні характеристики

Встановлення світлодіодної стрічки характеризується масою переваг. А саме:

  1. Досить простий і швидкий монтаж за допомогою клейкої стрічки.
  2. Стрічка може в достатній мірі висвітлювати кімнату, і встановлення точкових світильників самостійно не знадобиться.
  3. Енергоспоживання подібної підсвічування мінімальне, що дозволяє значно економити енергоресурси.
  4. За умов правильної експлуатації, установка стрічки дасть можливість користуватися конструкцією практично вічно, так як діоди ніколи не перегорають.
  5. Подібне рішення безпечно.
  6. В асортименті доступні стрічки різних кольорів і форм, що дозволить виконати будь-які дизайнерські задуми.
  7. Доглядати за такими стрічками дуже просто.

Як замовити ремонтні роботи

На нашому сайті представлені різні організації, які пропонують архітектурне освітлення у Львові, а також інші роботи, наприклад, встановлення дзвінка на вхідних дверях. Для того, щоб замовити послугу, необхідно за контактним номером телефону зв'язатися з представниками компанії і уточнити всі нюанси. Зверніть увагу, що будь-які ремонтні роботи у Львові надаються на основі підписаного договору, який регламентує права і обов'язки кожної зі сторін.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати