Встановлення змішувача у ванній кімнаті

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Встановлення змішувача у ванній кімнаті - одна з найбільш затребуваних послуг. Встановлення змішувача не займе багато часу. Все ремонті роботи надаються з гарантією.

Встановлення змішувача у ванній кімнаті

Встановлення змішувача у ванній кімнаті - одна з найпростіших сантехнічних робіт. Однак, далеко не кожен простий обиватель здатний впоратися з нею правильно. Тому, якщо Ви хочете заощадити час і сили, краще все-таки довіритися професіоналам. В такому випадку, встановлення змішувача не займе більше 2-3 годин. Крім цього, фахівці зможуть виконати і інші роботи, наприклад, встановити і підключити гідромасажну ванну.

Встановлення змішувача у ванній кімнаті

Встановлення змішувача спочатку починається з демонтажу старої конструкції або ж підготовки трубопроводу до нової. Варто обов'язково перевірити наявність усіх підведень від гарячої та холодної води, а також каналізаційний вихід. Після цього можна приступати до складання самого змішувача.

Встановлення змішувача у ванній кімнаті повинно здійснюватися максимально герметично. Для цього потрібно у всіх місцях з'єднань з різьбленням використовувати прокладки. Вони, як правило, входять в комплект з обладнанням. Після того, так все монтажні роботи будуть завершені, необхідно обов'язково перевірити наскільки щільно сидить змішувач в посадковому місці. Він не повинен гойдатися або бовтатися. Тому, найкраще просто замовити сантехнічні роботи під ключ у професіоналів.

Встановлення змішувача

Чому краще замовити встановлення змішувача у майстрів

Є кілька причин на те, щоб довірити роботи професіоналам:

  • економія часу;
  • гарантія якості 100%;
  • у майстрів в наявності необхідні деталі і інструменти;
  • завдяки великому досліди, фахівці зможуть впоратися з установкою змішувача будь-якої складності, і навіть сенсорного обладнання;
  • фахівці дадуть необхідні рекомендації по належному догляду за технікою;
  • майстри зможуть в комплексі зробити і інші роботи, наприклад, встановити полотенцесушитель у ванній кімнаті.

Як замовити ремонт квартир

На нашому сайті представлений ряд профільних організацій та фахівців, які надають різні послуги. Для того, щоб встановлення змішувача була проведена якісно, потрібно просто зателефонувати за контактним номером телефону і домовитися з майстром про зустріч. У заздалегідь обумовлений час до Вас в квартиру приїдуть висококваліфіковані фахівці і в найкоротші терміни проведуть заміну змішувача.

Крім цього, у кожного є можливість замовити ремонт під ключ. У такому випадку всі ремонтні роботи, включаючи придбання техніки, доставку на об'єкт, її підключення і налагодження, візьме на себе робоча бригада. Будьте впевнені, що фахівці впораються з будь-якою роботою і навіть порадять, як встановити тумбу під накладної умивальник.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати