Як правильно встановити двері

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви не знаєте, як правильно встановити двері в квартирі, краще звернутися до фахівців. В такому випадку Встановлення дверей буде проведена дуже швидко і якісно. Також можна замовити і комплексний ремонт квартири під ключ у Львові.

як правильно встановити двері

Будь-який ремонт у квартирі характеризується установкою або ж заміною дверних конструкцій. Однак, якщо Ви не знаєте, як правильно встановити двері, не варто випробовувати долю і ризикувати дорогими конструкціями. Звертайтеся до фахівців і насолоджуйтеся отриманим результатом, адже встановлення дверей буде проведена в максимально короткі терміни, акуратно і якісно. Крім цього, у фахівців можна буде замовити і інші послуги, такі як установка відеоспостереження в квартиру.

Як правильно встановити двері: основна технологія робіт

Перед тим, як правильно встановити двері необхідно буде спочатку демонтувати стару міжкімнатні або вхідні конструкцію і провести всі необхідні заміри. Після того, як буде придбана дверна конструкція, можна буде приступати до її складанні.

Встановлення дверей починається зі збору коробки, яка є основною несучою частиною конструкції. Після цього на саме полотно і на коробковий брус необхідно буде встановити фурнітуру, як правило, це петлі, а також аналогові пружинні механізми.

На наступному етапі встановлення дверей має на увазі вирівнювання коробки в дверному отворі і її закріплення. Після цього можна приступати до навішування полотна і його регулюванню. Як тільки Ви переконаєтеся, що двері функціонують правильно, можна повноцінно зафіксувати всі елементи. Установка закінчується монтажем наличників.

Встановлення дверей: чи варто звертатися до професіоналів

Багато хто вважає, що такі тривіальні конструкції, як дерев'яні двері Львів або вхідні металеві двері, цілком можна встановити самостійно. Однак практика показує, що далеко не завжди подібні процедури закінчуються успіхом. Варто відзначити кілька переваг співпраці з фахівцями:

  • гарантія якості 100%;
  • економія часу;
  • економія власних сил;
  • професійні консультації, наприклад, як правильно встановити підвіконня;
  • наявність професійного обладнання та інструментів;
  • гарантійне обслуговування.

встановлення дверей

Як замовити ремонтні роботи

На нашому сайті представлені кілька організацій, які надають ремонт квартири під ключ у Львові, а також окремі ремонтні роботи. Для того, щоб замовити будь-яку послугу необхідно буде зв'язатися за контактним номером телефону з представником компанії і обговорити подробиці співпраці, а також домовитися про зустріч. Якщо Ви не знаєте, як встановити жалюзі самостійно або ж у Вашому домі проблема з проводкою, сміливо звертайтеся до майстрів.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати