Як встановити жалюзі самостійно

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви не знаєте, як встановити жалюзі самостійно, скористайтеся послугами профільних фахівців. В такому випадку встановлення жалюзі буде виконана за кілька годин. Також в компанії можна замовити і інші ремонтні роботи під ключ у Львові.

як встановити жалюзі самостійно

Мода на громіздкі і багатошарові штори з кожним роком відходить на задній план, поступаючись місцем сучасним конструкціям, таким як жалюзі. Однак, якщо Ви не знаєте, як встановити жалюзі самостійно, краще за все не витрачати час і довіритися фахівцям. Будьте впевнені, що вони зроблять монтажні роботи всього за 2-3 години. Встановлення жалюзі додасть комфорту у Ваше звичне життя. Крім цього, у фахівців Ви зможете проконсультуватися і по будь-яким іншим хвилюючим Вас питань, наприклад, як правильно зробити укоси після установки пластикових вікон.

Як встановити жалюзі самостійно: основні технології

Встановлення жалюзі залежить від конкретного виду придбаної конструкції. Самі ламелі можуть бути розташовані по-різному. Розглянемо два основних типи:

  1. Горизонтальні жалюзі. В сучасності користуються найбільшою популярністю, розташування ламелей в них відповідно горизонтальне. Ширина, довжина і товщина ламелі може бути різна, а ось процес монтажу - однаковий. Перед тим, як встановити жалюзі самостійно, необхідно буде нанести розмітку на укіс або ж на раму. У деяких випадках жалюзі встановлюють всередині самої рами. Як правило, кріплення здійснюється за допомогою кронштейнів і саморізів.
  2. Встановлення жалюзі вертикального типу небагато чим відрізняється від попереднього варіанту. Ламелі в даному випадку розташовані вертикально, як і випливає з назви. Монтаж також проводиться за допомогою саморізів, настінного кронштейна, в деяких випадках встановлюється спеціальний карниз.

Встановлення жалюзі

Чи варто замовляти послугу встановлення жалюзі

Співпраця з майстрами характеризується масою переваг:

  • економія часу;
  • економія сил;
  • професійний підхід;
  • наявність необхідних інструментів і матеріалів;
  • оперативність;
  • гарантія якості;
  • сервісне обслуговування.

Зверніть увагу, що замовивши роботу у фахівця, Ви зможете також дізнатися, як правильно встановити підвіконня і надати Вашому вікну ще більш привабливий вигляд.

Як замовити послуги фахівців

На нашому сайті представлені компанії, в яких кожен бажаючий зможе замовити будь-які ремонтні роботи під ключ у Львові. Достатньо зателефонувати за контактним номером телефону менеджеру і домовитися з ним про особисту зустріч. Будь впевнені, що майстри виконають роботу будь-якої складності швидко, якісно, акуратно і професійно. Тому, якщо Вам потрібен плиточник Львів або Ви не знаєте, як стелити паркетну дошку, негайно звертайтеся в ремонтні компанії.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати