Як стелити паркетну дошку

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Перед тим, як стелити паркетну дошку, варто ознайомитися з інструкцією. В іншому випадку укладання паркетної дошки повинна здійснюватися професіоналами.

Як стелити паркетну дошку

Паркетна дошка в сучасності користується просто неймовірною популярністю зважаючи на свій естетично привабливого зовнішнього вигляду і відмінних експлуатаційних характеристик. Але перед тим, як стелити паркетну дошку, необхідно обов'язково ознайомитися з деякими технологічними нюансами. А якщо Ви хочете, щоб укладання паркетної дошки пройшла швидко і відповідно до технології, найкраще довіритися грамотних фахівців, які, крім цього, зможуть виконати будь-які інші роботи, а також порадити, як правильно зробити дерев'яні сходи і багато іншого.

Як стелити паркетну дошку: основна технологія

Перед тим, як стелити паркетну дошку, необхідно належним чином підготувати підставу. Найкраще попередньо залити бетонну стяжку, щоб на поверхні не було ніяких вад, а також нахилу. В іншому випадку, укладання паркету пройде без значних труднощів, але під час експлуатації кожна дошка буде дратівливо скрипіти і усунути цю проблему буде дуже складно.

Після того, як стяжка буде залита, потрібно почекати кілька тижнів до її повного висихання. Після цього укладання паркетної дошки на увазі роботу з самими панелями. Найчастіше використовується клей для фіксації дощок між собою. Для того, щоб дощечки якнайкраще прилягали один одному, можна використовувати спеціальний дерев'яний брусок або гумовий молоток.

Фахівці вважають, що більш надійним і довговічним способом кріплення укладання паркетної дошки за допомогою саморізів. При цьому, закручувати гребінь потрібно під кутом 45 градусів. У деяких випадках можна укладати м'які підкладки, гідроізоляцію або інші матеріали під паркетну дошку. Укладати на лаги дощечки не рекомендоване, оскільки це занадто трудомісткий процес, як и правильно встановити двері

Укладання паркетної дошки

Укладання паркетної дошки: основні переваги

Паркетна дошка характеризується масою позитивних якостей, а саме:

  • широкий асортимент;
  • екологічно безпечний склад матеріалу;
  • нескладний спосіб монтажу;
  • простий демонтаж без ризику пошкодження;
  • простий догляд;
  • великий експлуатаційний термін.

Як довідатися про ціни на ремонт

На нашому сайті представлено кілька профільних організацій, які надають ремонтні роботи і у них можна буде дізнатися технологію укладання плитки на підлогу або ж замовити виконання цієї послуги. Для цього потрібно просто за контактним номером телефону зв'язатися з менеджером і обговорити всі хвилюючі Вас деталі. Будь впевнені, що всі роботи будуть виконані кваліфікованими фахівцями точно в терміни. Ціни на ремонт квартир вказані в прейскуранті. 

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати