Як правильно зробити дерев'яні сходи

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Сумніваєтеся, як правильно зробити дерев'яні сходи? В такому випадку довірте монтаж дерев'яних сходів фахівцям. Всі ціни можна буде уточнити за контактним телефону.

як правильно зробити дерев'яні сходи

Більшість приватних будинків будують на 2-3 поверхи. В такому випадку виникає проблема устаткування засоби переміщення між рівнями. Однак, якщо Ви не знаєте, як правильно зробити дерев'яні сходи, самостійно краще не експериментувати з дорогим матеріалом і звернутися до фахівців. В такому випадку монтаж дерев'яних сходів буде виконаний в найкоротші терміни з гарантією якості в 100%. Крім цього, фахівці зможуть дати Вам корисні поради, наприклад, як правильно зробити відкоси або ж надати цю послугу.

Як правильно зробити дерев'яні сходи: підготовчі роботи

Перед тим, як починати монтаж дерев'яних сходів в будинку, необхідно продумати абсолютно всі деталі. По-перше, потрібно буде вибрати тип конструкції, сходи можуть бути маршова або гвинтова. Після цього необхідно провести розрахунки параметрів, розмірів і виконати креслення. У ньому буде враховуватися:

  • висота сходинок;
  • кількість ступенів;
  • ширина кожної сходинки;
  • висота самих сходів;
  • ширина сходів;
  • максимальна вантажопідйомність сходи;
  • ширина просвіту над сходами і багато іншого.

Монтаж дерев'яних сходів також передбачає вибір виду перил і способу їх кріплення.

монтаж дерев'яних сходів

Монтаж дерев'яних сходів: основна технологія

Перед тим, як правильно зробити дерев'яні сходи, потрібно підготувати всі необхідні матеріали та інструменти. Збирати сходи потрібно в суворій відповідності з кресленням. Спочатку встановлюємо фіксують балки, після цього готуємо простір для ступенів. Всі інші косоури необхідно готувати за першим шаблоном. Закріпити конструкцію, як правило, можна за допомогою шпильок балясини. На фінальному етапі наносимо фінішне покриття на сходи і монтуємо поручні. Після цього можна переходити до таких процедур, як укладання паркетної дошки.

Як замовити послуги фахівців

Якщо Вам необхідно дерев'яні сходи у Львові або Ви не знаєте, як правильно встановити двері з дерева, найкраще звернутися до кваліфікованих фахівців. Але нашому сайті представлені найбільш популярні ремонтні організації з відмінною репутацією. Для того, щоб викликати майстра додому, потрібно просто зателефонувати з менеджером і домовитися про зустріч. Зверніть увагу, що всі ціни на ремонт квартири у Львові вказані в прейскуранті, з ними можна буде ознайомитися заздалегідь. Крім цього, перед початком робіт компанія запропонує Вам скласти офіційний договір, який буде регламентувати права і обов'язки кожної зі сторін.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати