Як правильно зробити відкоси

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Для того, щоб зрозуміти, як правильно зробити відкоси, потрібно обов'язково вивчити масу інформації. В іншому випадку монтаж укосів краще довірити професіоналам. Також у них можна буде замовити і комплексний ремонт квартири підключ.

як правильно зробити відкоси

Для того, щоб вікно виглядало естетично привабливо і при цьому виконувало всі покладені на нього функції, як правило, необхідно обладнати додаткові віконні укоси. А якщо Ви не знаєте, як правильно зробити укоси, краще довіритися грамотних фахівців. Тільки в такому випадку монтаж укосів буде здійснено відповідно до існуючої технологією. При цьому фахівці дадуть 100% гарантії на всі види послуг, робіт. Також у них можна буде проконсультуватися з будь-яких питань і дізнатися, як правильно встановлювати підвіконня та інші комплектуючі вікна.

Як правильно зробити відкоси: основна технологія

Спочатку монтаж відкосів починається з розпакування даного оздоблювального матеріалу. Далі потрібно зняти заміри з віконного отвору. За отриманими розмірами готуємо елементи укосів. На наступному етапі можна зафіксувати за допомогою саморізів нижній відлив. Після цього у верхній частині прорізу встановлюємо базовий профіль, який знадобиться при закріпленні частин самого укосу.

Після цього, монтаж відкосів має на увазі установку вертикальних петель, а також закріплення бічного профілю. Після того, як елементи встануть на посадочні місця, їх необхідно закріпити за допомогою саморізів. Зверніть увагу, що фахівці порадять Вам на наступному етапі, як встановити жалюзі самостійно з зовнішньої сторони вікна.

Монтаж відкосів: переваги подібного рішення

Якщо Ви не знаєте, як правильно зробити відкоси і сумніваєтеся в їх необхідності, слід вивчити переваги, які дають подібні конструкції. А саме:

  • закінчений і акуратний зовнішній вигляд;
  • додаткова теплоізоляція;
  • додаткова звукоізоляція;
  • зміцнення віконної конструкції;
  • запобігання проникнення будь-яких атмосферних опадів в отвір вікна;
  • захист монтажної піни.

Головне, перед тим, як правильно встановити відкоси переконатися, що саме вікно було встановлено правильно.

монтаж відкосів

Як замовити послуги у майстрів

На нашому сайті представлено кілька організацій, які пропонують будь-які ремонтні роботи. Якщо Вам необхідна необхідна підвісна стеля Львів або ж Ви не знаєте, як правильно встановити двері в квартирі, краще довіритися фахівцям. Для цього за контактним номером потрібно зв'язатися з менеджером компанії і домовитися про зустріч з майстрами. Будьте впевнені, що всі роботи будуть виконані грамотно, акуратно і оперативно. А ремонт квартири під ключ дозволить значно зекономити час та сили. 

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати